Sąnarių mobilumo veiksniai

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “sukelia veiksniai sąnarių mobilumą.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Bendrosios charakteristikos lankstumo ir mobilumo sąnarių

Tai būtina atskirti “lankstumo” ir “mobilumo” sąvoka, nes jie nėra vienodi ir yra didelių skirtumų tarp jų. Matveev LP [29] suteikia tokią formuluotę: “lankstumas reiškia morfologinių ir funkcinių savybių ir raumenų sistemos, nustatant įvairių judėjimų sportininkas amplitudę”. Bendras mobilumas yra būtinas pagrindas efektyviam techninio tobulinimo. Su lankstumo stoka gerokai apsunkina ir sulėtėjo plėtros motorinių įgūdžių procesą, ir kai kurie iš jų (dažnai Apyvartos komponentai – atlikti konkurencinį treniruokliai) negali būti naudojami ne visi. Nepakankamas bendras mobilumas apriboja pasireiškimo stiprumo, greičio ir koordinavimo įgūdžių lygį, veda pablogėjimo raumenis ir intermuscular koordinavimo sumažėjimo ekonominio darbas dažnai sukelia žalą į raumenis ir raiščius.

Vienas iš apibrėžimų: lankstumas – dėl asmens gebėjimas atlikti judesius su dideliu amplitudės, vienas iš svarbiausių fizinių savybių sportininkas. Tai kokybė yra nustatoma pagal mobilumo plėtros sąnarius. Terminas “lankstumas” yra labiau tinkamas naudoti tais atvejais, kai kalbama apie bendrą mobilumo organizmo sąnarius. Kalbant apie atskirų sąnarių informacija kalbėti apie “mobilumo” (o ne lankstumą), pavyzdžiui, “mobilumo pečių, klubų ar kulkšnies sąnarius.” Geras lankstumas suteikia laisvę, greitį ir efektyvumą, didinant efektyvų kelią dėmesio atliekant fizinius pratimus [29].

Lankstumas priklauso nuo kelių veiksnių. Literatūroje išskirti anatominę (skeleto) mobilumą, kuris yra pagrindinis veiksnys, kuris prisideda prie sąnarių mobilumą.

anatominė mobilumas yra nustatomas pagal teorinių skaičiavimų. Siekiant nustatyti sąnario paviršiaus dydį naudojant Rentgeno spindulių difrakciją, ir tada atimant iš kreivumo didesnio kampą mažesnis kreivumo nustatytą ribinę galimą mobilumą sąnario. Anatominė mobilumas yra santykinai pastovus, ir tai suteikia galimą spektrą judesio vaizdą. Judėjimo ribotuvai yra kaulai. Kaulų forma daugiausia lemia kryptį ir dydį judėjimo Jungtiniame (lenkimo, tiesimo, atitraukimo, pritraukimo, supination, gulėdamas ant pilvo, rotacijos).

Aktyvus mobilumas dėl raumenų grupių aplink sąnarį, jų sugebėjimo gaminti Pasiūlymas sąnarių per savo pastangas jėga. Aktyvus lankstumas priklauso nuo raumenų stiprumo, kurie gamina judėjimas sąnario.

pasyvios mobilumo atitinka anatominę bendros struktūros ir yra nustatomas pagal galimo judėjimo sąnario pagal išorinių jėgų poveikio. Taigi, skirtumas ir metodai plėtros lankstumą. Pasyvus lankstumo į bendrą spektrą judesio yra didesnis nei veiklioji [25].

Aktyvūs lankstumas pratimai plėtoti taip:
1) mankšta, kurioje sąnarių judesiai būtų patraukti ribos dėl jų pačių raumenų traukos;

2) pratimų, kurioje sąnarių judesiai yra pareikštas iki ribos, sukuriant tam tikrą inercijos jėgą.

Pavyzdys: mahi kojos, Kick savo kojas su svorius, kad sūpuoklės su svertine pėdų ir sūpuoklės jo kojų kombinacija be jų.

Pasyvūs lankstumas pratimai sukūrė kuriame padidinti išorinės jėgos lankstumas yra daromas: svorio, stiprumo, svorį įvairių daiktų ir kriauklių. Šios pajėgos gali būti taikomi yra trumpas, bet su didesniu dažniu arba ilgas, su palaipsniui judėti į daugiausiai koreguojant amplitudęamplitudė. Nors pastarasis metodas pratimų yra veiksmingas, jis yra naudojamas rečiau dėl to, kad ilgalaikis susilaikymas raumenų ir ištemptos būklės sukelia diskomfortą. Pratimai ištempti raumenis ir raiščius turėtų būti daroma, gal dažniau, ypač paauglystėje ir jaunystėje, kai lankstumas sumažintas. Patartina atlikti pratimus plėtoti lankstumo parengiamajame ir galutinių dalių kiekvienos klasės [13].

Be aktyvių ir pasyvių lankstumo formas galima suskirstyti į bendrąsias ir specialiąsias tipų [30]. Pagal bendras lankstumas reiškia mobilumą sąnarių ir sąnarius, kaip reikia išlaikyti gerą laikyseną, lengvai ir Tolygus judėjimas. Speciali lankstumas – reikiamo lygio judumą, kuris suteikia pilną kontrolę techninių veiklos sportininkas. Speciali lankstumas – gebėjimas sėkmingai (efektyviai) atlikti veiksmus su minimaliu amplitudės [30].

Įvairios pasiūlymą sąnarių leidžia sportininkas atlikti platesnį arsenalą metodų. Scenos gudrybės su dideliu amplitude daro juos veiksmingiau ir efektyviau.

Tai buvo nustatyta, kad normalus, ir net sporto veiklos anatomiškai įmanoma mobilumas naudojamas 80 – 90%, o visuomet būtų maržą lankstumo, kuris gali būti naudojamas.

lankstumas dėl centrinei nervų reguliavimo raumenų tonusą, ir raumenų įtampą – antagonistų. Nuostata lankstumo dėl to, kad to – klampumas ir elastingumas raumenų audinio raiščių-sausgyslių vieneto. Tai reiškia, kad lankstumo ekranas priklauso nuo sugebėjimo savavališkai ruožas raumenis atsipalaiduoti ir ištempti raumenis, kad atlieka judėjimą, tai yra, kad gerinti raumenis koordinavimo laipsnį [28].

“išorinės sąlygos žymiai paveikti lankstumą

1. Dienų laikas (ryte, lankstumas yra mažiau nei po pietų ir vakare);

2. Temperatūra (esant 20 … 30 C aukštesnė lankstumas, Chem esant 5 … 10 C);

3. ar šilta laikomu (po treniruotės trunka 20 minučių lankstumą didesnis nei apšilimo)

4. Pakaitinimo ar kūno (sąnarių judrumą didėja po 10 minučių šiltoje vandens vonioje nuo 40 C temperatūroje arba po 10 minučių likti sauna);

Tas pats efektas gali būti gautas garų vonioje. Prakaito išvaizda sako, kad pasiekė būseną palankiausią atlikti pratimus susijusius su tempimo raumenų. Tuo pačiu metu reikėtų turėti omenyje, kad pratimai su dideliu amplitudės valstybėje, kurioje raumenys yra mažiau elastinga, gali sukelti žalos (patempimas ar raumenis), net jei pratimas yra atliekamas su įprasta šiam valstybės amplitudės. Didinant raumenų jėgą juos ištempti jį yra sunkiau, kuri galiausiai paveikia sportinių rezultatų. Geriausi pratimai ruožas raumenys prasideda nesočiųjų amplitudės ir palaipsniui ją didinti iki ribos.

judesiai atliekami žmogus, atliktas judama sąnarių kaulų ir sąnarių. Šie junginiai susideda iš sąnario kapsulės aplinkinių uždarą dangtelį porinių galų kaulų, ir stiprinti bendrus raiščius. Viduje sąnario kapsulės yra ertmė, ir į jį specialus skystis, kuris apsaugo nuo trinties sąnarių paviršiai kaulų. Be to, minėti paviršiai yra padengta nugludintu hialino kremzlių, kuris taip pat sumažina trintį sąnario [24].

Visi sąnarių judesiai – sukamieji [4]. Sukimosi į Pasakykite, linija, aplink kurią yra atliekamas šis sukamasis judesys ašis. Tuo pačiu metu šarnyrinis kaulų judėti plokštumoje, statmenoje sukimosi ašį.

susikerta viename taške, ir yra statmenos viena kitai ašys, vadinamas pagrindiniu. Yra trys pagrindinės ašies sukimosi sąnarių [4]

– anteroposterior, aplink kurią atitraukimo ir pritraukimo į vainikiniame plokštumoje;

– kryžminio, aplink kurią sulenkimą ir šnekamojiBanie į sagitaliniu plokštumoje;

– vertikali, aplink kurią sukimosi į vidų ir į išorę.

Be šių sąnario judesį galimų sukamaisiais judesiais. Simbolis judesio sąnarių priklauso nuo sąnario paviršių formos.

ir orehovidnyh Dauguma sferinės sąnarių (peties, klubo, ir tt ..) turi tris sukimosi ašį. Maždaug du sukimosi ašių yra ovalus, elipsinės ir balno sąnarių (riešo, riešo, ir nykščio sąnarių ir kt.); tik viena ašis turi Bloczkowy ir cilindrinių sąnarių (kelio, humeroulnar, radioulnar, interfalanginiai sąnarių pėdos ir kt.).

judesio sąnarių amplitudė nustatomas pagal stabdymo įtaisai darbo:

Jeigu judesys yra ne trukdo, ji būtų toliau teikiama neribotą laiką ta pačia kryptimi, net jei minimali vertė varomųjų jėgų, judesio amplitudė būtų begalinė.

kaulinių ir ligamentous slopinimas yra nustatomas pagal ilgiu sąnarinių paviršių ir kaulų išsikišimų matmenų skirtumo; taip pat pasyvaus pasipriešinimo ištemptas raiščių ir sąnarių maišelių.

raumenų stabdymo atlikti raumenis, esančių ant priešingos pusės judėjimo kryptimi.

pasyvaus judėjimo atveju turi atskirti stabdžio ir dėl judėjimo ribotuvas, stabdžių šiame važiuojant, yra raumenų, raiščių ir kitų minkštųjų audinių, ir ribotuvas – kaulų.

Pasivaikščiojimui BENDRUOSE, sąveikaujantį raumenų atliktas, kurio veikla ištaisyti į centrinę nervų sistemą. Stabdymo aktyvaus judėjimo teikiama tik raumenų antagonistų. Raiščių ir per aktyvių judesių stabdymo proceso kiti elementai Jungtinio nedalyvauja. Dėl to centrinės nervų sistemos pagal aktyvaus judėjimo greitis įtakos vienos ir tos pačios asmeniui, gali kisti priklausomai nuo funkcinės būklės [20].

Kadangi lankstumas lemia mobilumo plėtros sąnarių,žmonėms galima suskirstyti į dvi pagrindines formas mobilumo sąnarių [10]

· mobilumas, o pasyvūs judesiai

· mobilumo metu aktyvių judesių.

Pasyvus mobilumas atliekamas pagal išorinių jėgų įtakos, ir dažnai, kad visiškai sustoti ir skausmo.

Aktyvus mobilumas yra pasiekiama traukos raumenų einančios per sąnarį. Aktyvūs judesiai gali būti suskirstyti į dvi grupes: [20]

– lėtai, ty be pagreičio,

– greitai, tai yra, pagreitis

Svarbiausia, aktyvus mobilumas [27]. Tačiau, jo vertė daugiausia lemia pasyvaus mobilumo lygio, kuris būdingas daugiausia asmens gebėjimą atlikti shirokoamplitudnyh judesius. Tuo pačiu metu reikėtų pažymėti, kad sporto praktikoje nustatyti tik aktyvios mobilumo ir turintys didžiausią praktinę reikšmę amplitudę, nes jis iš esmės įgyvendinta fizinio krūvio metu. Nors tarp aktyvios ir pasyvios mobilumo tiesioginės koreliacijos santykio nėra aptikta, pasyvus yra aktyvus rezervas lankstumą.

Ką iš bendrų kaulų mobilumas priklauso?

Kas lemia bendrų kaulų jūs išmoksite iš šio straipsnio mobilumą.

Kas yra bendra?

Bendras – tai, natūralus stebina mechanizmas kilnojamasis ryšys kaulų, kaulų uždarymas, kuriame yra vadinamųjų sąnario kapsulę.

Ką iš sąnarių judrumą priklauso?

bendros mobilumo laipsnis visiškai priklauso nuo jos struktūros charakteristikas, ir, visų pirma, iš sąnarių formos paviršiai kaulų. Sąnarių klasifikuoti pagal jų formos. mobilumas pasireiškimas priklauso nuo kelių veiksnių.

Pagrindinis veiksnys, kuris lemia sąnarių mobilumą – yra anatominis. Bendras pasiūlymas ribotuvai yra kaulų. Kaulų forma daugiausia lemia vadovasIX ir taikymo sritis iš sąnario kaulų (lenkimo, tiesimo, atitraukimo, pritraukimo, supination, gulėdamas ant pilvo ir paverčia).

šarnyrai- tai pats kilnojamasis sąnarių asmuo. Jie turi didelį kiekį jų sukimosi ašių, kurie išbyra per galvą kaulų centre, tarp kurių paprastai skirstomi į tris tarpusavyje statmenas:

1) šoninės arba visą. Ji suteikia sąnarių judrumą kūno ir galvos. Atsakingas už pavertimus pirmyn ir atgal.

2) anteroposterior arba Sagitāls. Ji suteikia sąnarių judrumą galūnių ir liemens galvos. Atsakingas už pavertimus į vieną pusę, atitraukimo ir pritraukimo galūnės

3) vertikali arba išilginė. Ji suteikia sąnarių judrumą galūnių. Yra atsakingas už posūkiais ir apsukų į šoną, kurie bendrai vadinami – sukimosi.

jungtinės perdavimą pavyzdys gali tarnauti kaip peties sąnario.

Tikimės, kad šiame straipsnyje jūs turite išmokti ką tai priklauso nuo sąnarių judrumą

sąnarių judrumą veiksniai

Kas yra polyosteoarthrosis: priežastys, simptomai ir gydymas iš rankų

sąnarių

Daugelį metų, bando išgydyti sąnarių?

Iš už sąnarių gydymo instituto vadovas: “Jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai jis gali būti išgydyti, atsižvelgiant sąnarius kasdien.

polyosteoarthrosis yra sudėtingas liga, pažeidžiančių funkcionalumo sinovinio medžiagų ir sunaikina kremzlių, kuri veda prie kaulų deformacijomis. Medicinoje, nėra tokia diagnozė kaip polyosteoarthrosis, bet šis pavadinimas jau seniai įstrigo tradicinėje medicinoje.

Terminas vartojamas, kai yra sinchroninis pralaimėjimas daugiau nei vieną solidariosios. Pavyzdžiui, pacientas diagnozuota artrozė kelio, alkūnės ir riešo. Šiuo atveju, koncentracija osteaortroza skirtingi, todėl yra didelė rizika, kad asmuo bus išjungta.

Dėl sąnarių mūsų skaitytojams gydymo sėkmingai naudojamas Artreyd. nepatikėsiupavyzdžiui populiarumas šiuo įrankiu, mes nusprendėme pasiūlyti jam savo dėmesį.
Skaityti daugiau čia …

Ligos

specifika

Nors vardų su poliartritas polyosteoarthrosis panašumo šios ligos yra skirtingi, tačiau, pasitaikantys simptomai jie egzistuoja. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad kai polyosteoarthrosis visame organizme nėra uždegimas ir liga neatrodo institucijoms. Bet artritas yra uždegiminė liga, kuri paveikia vidaus organus.

Bendroji artrozė apima defektams procesą bent trys jungtys. Dažnai priežastys yra įsišaknijusi paveldimos patologijos. Kaip taisyklė, labiausiai probleminės sritys yra alkūnių, pirštų, klubo ir kelio sąnarius.

Ši liga yra labai sunki ir klastinga, nes ji lydi stiprus skausmas ir žymiai sumažinti variklio funkciją sąnarius.

Taigi, norint atsikratyti polyosteoarthrosis daug sunkiau, nei išgydyti deformuojančios artrozės.

atsiradimo veiksniai

Yra keli dominuojantys motyvai, dėl kurių išsivysto polyosteoarthrosis. Tačiau iki šiol šios ligos etiologija netirtas kruopščiai. Taigi, ligos atsiradimas prisidės prie:

    

 1. hormonų sutrikimai ir gedimas skydliaukės;
 2.   

 3. diabeto;
 4.   

 5. Įvairūs traumos;
 6.   

 7. viršįtampio sąnarių;
 8.   

 9. nuolatinis sunkus fizinis darbas ir tam tikrų sporto;
 10.   

 11. klubo sąnario displazija;
 12.   

 13. antsvorio;
 14.   

 15. metabolinis sutrikimas.

Kita svarbi priežastis gali būti paveldimas veiksnys, ypač genetinis polinkis matyti moterų, kurie dažniau diagnozuojamas -poliosteoartroz pirštais. Mokslininkai rodo, kad paveldimas priežastys glūdi kremzlės struktūrą ypatumus.

Atkreipkite dėmesį! Tokios ligos kaip poliosteoartrEžeras turi įtakos žmonių sąnarius prieš daugelį šimtmečių.

Pavyzdžiui, iškastas, archeologai rado skeletas, kurio sekė Paleontological tyrimo, kuris parodė, kad gyvena akmens amžiuje net žmones, kentėjo nuo šios ligos.

Simptomai

Pagrindinis simptomas iš sąnarių irimą skaičius yra stiprus skausmas. Šiuo atveju, diskomfortas gali būti jaučiamas tiek kelio, rankos, pečių ir klubų. Rimtas skaudėti skausmas dažnai atsiranda sąnariai metu. Be to, sąnariai gali priminti sau per oro kaita, ir net mėnulio pilnaties metu.

Beje požymiai yra lėtas apribojimas motorinės funkcijos sąnarių. Atsižvelgiant į tai, kad liga progresuoja lėtai, pagrindinis simptomas – šiek tiek sumažėjo nuo rankų ar kojų mobilumas – nematomas. Tačiau po kurio laiko destruktyvių procesų, veikiantys kremzlės audiniuose, priminti sau.

Žinomos simptomai yra priežastis, nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos, kad tyrimo ir diegimo teisingą diagnozę. Be diagnozės procesas gali nustatyti tokie simptomai, kaip:

    

 • pernelyg skysčio kaupimasis sąnario kapsulę;
 •   

 • susiaurėjimas ar nebuvimas bendrą vietą;
 •   

 • geberdenovskie mazgelių;
 •   

 • deformacijos ir retinimo kremzlės;
 •   

 • osteophytes buvimas;
 •   

 • AN sąnario kapsulės padidėjimas.

Atsižvelgiant į ūminės ligos laikotarpiu yra dar vienas kaulų deformacijos simptomas.

Todėl pirštus ant rankų ir kojų yra išlenktas, kuris atneša diskomfortą, nepakeliamas skausmas ir veda prie jų imobilizacija.

polyosteoarthrosis Gydymo

, kur galima iš karto atkreipti dėmesį į šias sritis:

    

 1. Dieta,
 2.   

 3. narkotikų terapija,
 4.   

 5. fizioterapija,
 6.   

 7. tradicinė medicina,

iš ligos gydymo tikslai – skausmui malšinti, pagerėjęs mobilumassąnarių ir skatinti naujų kremzlės ląstelių sintezę. Taip pat yra palanki kremzlės terapija naudojant specialią dietą ir gauti chondroprotectors.

Sveika mityba – tai svarbi gydymo dalis, jei asmuo buvo nustatytas defektams tipo polyosteoarthrosis pirštus ar kelio sąnarius. Kai antsvorio gydytojas į pirmąją vietą įdėti savo pacientą ant dietos, siekiant sumažinti apkrovą į pažeistą sąnarį.

Šiuo tikslu, pacientas privalo laikytis sveikos mitybos normas. Jo galia turi būti išsamūs ir apima būtinas vitaminų, ypač B ir C, maistinių medžiagų ir mikroelementų. Todėl mityba turi būti praturtintas vaisių, liesos mėsos ir žuvies, riešutų ir daržovių.

Be to, dietologai nerekomenduoja naudoti rūkytų maisto produktų, dešrelių ir pusgaminiais. Pageidautina, kad vaisius dominuoja meniu, želė desertai, želė, daržovių ir žuvies patiekalų.

Taip pat, gydymas nėra be vaistų. Dažnai gydytojas nesteroidinių priešuždegiminių vaistų analgetikų ir raumenų relaksantų į veną arba injekcija į sąnario kapsulę, tablečių ir tepalų. Polyosteoarthrosis gali būti skirtingų vystymosi etapų, todėl gydytojas dozę ir gydymo kursas, remdamasi šių duomenų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Svarbu! Jūs negalite savarankiškai gydytis ir imtis NVNU ir kitus vaistus nuo jų pačių be gydytojo recepto, polyosteoarthrosis pavojingą ligą

taip pat gali būti priskiriamas hondroprotektory – natūralių priemonių, kaip dalis, kurios, kaip yra chondroitino sulfatas ir gliukozamino. Chondroprotectors aktyvuoti kremzlės mitybos procesuose sustiprinti juos ir išvengti sunaikinimo. Tačiau, jei polyosteoarthrosis yra galutiniame etape, kai tarpslankstelinių diskų ir kremzlės daug plonesnis, The hondroprotektorami terapija nebus veiksminga.

fizioterapijos sąnarių – yra veiksmingas vspomogatelnoe gydymas padeda atnaujinti sąnarių sveikata:

    

 1. infraraudonųjų spindulių;
 2.   

 3. phonophoresis;
 4.   

 5. lazerio spinduliuotės;
 6.   

 7. elektroforezės;
 8.   

 9. magnetas.

Be to, gydytojas dažnai rekomenduoja, kad pacientams eiti į sveikatos centrų ir ligoninių, kur sąnarių būklė gali būti pagerintas pasitelkus purvo ir radono vonių.

sąnario patologijos liaudies gynimo gydymas yra poveikis paveiktoje zonoje elektrinių su gydomųjų savybių. Taigi, gydymas susideda iš liaudies gynimo gavimo užpilai ir nuovirai, kompresai ir taikant tepalai ir kremai paraišką į sąnarį paciento, asmeniškai paruoštą vietą.

Tačiau, atsižvelgiant į gydymo polyosteoarthrosis liaudies gynimo žinoma turėtų sekti receptą ir būkite kantrūs. Iš tiesų, šiuo atveju ilgas gydymo kursas – jis gali užsitęsti mėnesius ar net metus.

Be to, pacientams, kuriems buvo diagnozuota -poliosteoartroz defektams, būtina užsiimti fizine terapija. Bet mes turime prisiminti, kad pratimas turėtų būti švelnus, kad nebūtų taip paspartino degradacijos kremzlės procesus.

Pagrindinis tikslas šio mokesčio – iš sąnarių mobilumą tobulinimas, stiprinant raiščių ir raumenų sistemą ir visą kaulų ir raumenų sistemos.

polyosteoarthrosis trauktis tik tada, jei pacientas yra tikimasi, kad laikytis visų medicinos rekomendacijas, nepamirštant paramos gydymo. Bet sėkmingai gydyti paciento poreikį būti kantrūs, nes ši liga yra tokia tiesiog neišnyks.

Bendrosios charakteristikos lankstumo

    

 1. I. Medicinos centrai CHEMINIAI taktiniai charakteristikos CREATED FOV.
 2.   

 3. I. Bendra toksikologinės charakteristikos FOV.
 4.   

 5. I.1. Bendrosios charakteristikos netiesinių sistemų
 6.   

 7. I.4. Bendrosios reliatyvumo (GR) ir gravitacijos teorija,
 8.   

 9. A. Bendra charakteristika,
 10.   

 11. Garsinio vibracijos, jų charakteristikos ir
 12.   

 13. ampelografiniuose apibūdinimas
 14.   

 15. amplitudės atsakas
 16.   

 17. amplitudės atsakas
 18.   

 19. amplitudės atsakas
 20.   

 21. amplitudės atsakas stiprintuvo.
 22.   

 23. Dažnio atsakas

kasdieniame gyvenime, profesinių, karinių, sporto veikla žmonės turi atlikti fizinių veiksmų, iš kurių kai reikia nedidelio judesio sąnarių, H mc netoli ribos įvairovė. Iš kaulų ir raumenų sistemos vyras p Scholl struktūra ir atlikti judesius didele amplitude, bet dažnai w w nepakankamo elastingumo raumenų, raiščių ir sausgyslių, ji negali | 0,1111. visiškai įgyvendintas. Pavyzdys:

vienas asmuo bus lenkimo be lenkimo kojas, kitas pakilti į objektą grindis – bus priversti atsisėsti.

kūno kultūros bendrą mobilumo teorija atstovauti |.

pin “lankstumo”.

lankstumas – sudėtingas morfologinių savybių ir raumenų sistemos, sukelianti atskirų sudėtinių dalių, žmogaus kūno mobilumą vienas kito atžvilgiu.

lankstumu lygio rodiklis yra ne daugiau kaip amplitudė Th (pp) judėjimą.

36. Veislių lankstumas.

Lankstumas – tai kompleksas morfologinių savybių kaulų ir raumenų AE cijos vieneto, todėl atskirų vienetų TH-101

mobilumą

Taip pat yra anatominis mobilumas, ty didžiausias galimas. Jo apribojimas yra atitinkamų sąnarių struktūrą. Per įprastus judesius asmuo naudoja tik nedidelę dalį didžiausią įmanomą mobilumą. Tačiau, atliekant tam tikrus sportinius veiklą sąnarių mobilumas gali pasiekti daugiau nei 95% anatomijos.

2) išskiria bendrą ir specialų lankstumą:

, kad bendras lankstumas –yra visose žmogaus kūno sąnarių mobilumas, leidžiantis atlikti judesius didžiausios amplitudės;

, ypatingą lankstumą, – tai yra didelė ar net riba mobilumas tik tam tikrų sąnarių, kurios atitinka tam tikrą veiklos reikalavimus.

pakanka mobilumą stuburo sąnarių labiausiai reikia normaliam žmogaus gyvenimui, pečių ir klubo

gerai išvystyta lankstumasskatina veiksmingą meistriškumą racionalių metodų fizinių pratimų. Savo ruožtu, pratimai lankstumo vystymo prisidėti prie sąnarių, padidinti raumenų jėgą ir elastingumą sausgyslių ir raiščių stiprinimui, gerinant nervų ir raumenų sistemą, kuri didžiąja dalimi apsaugo traumų ir griaučių sistemos koordinavimą.

Neišsivystymas lankstumasneigiama įtaka įvaldyti šį pratimą Efektyvumas: pailgina įsisavinimas pratimų techniką, apsiribodama plėtros kitų fizinių gebėjimų, raumenų įtampos padidėjimas lygio laikotarpis. Tai veda prie stiprumo ir greičio, taigi kritimas, prie nuovargio išvaizdą. Taigi, viena iš pagrindinių priežasčių žalos raumenų sistemos yra žemo lygio lankstumą.

37. Veiksniai, sukeliantys lankstumą.

kaulų-raumenų sistemos mobilumas sukelia:

– sąnarių struktūra: jų forma, storis kremzlės,

su aktų paviršių, iš kaulinių reljefo rašto iškilimų buvimas;

• raumenų, raiščių, sausgyslių, sąnarių kapsulių elastingumas;

• raumenų jėga, atliekant judesius ypač sąnario. Bet sąnarių forma yra rutulio, elipsės formos, balno, cilindro formos, plokščia. Labiausiai anatominio mobilumas įmanoma sferinio sąnarių (pr., Į petį ir klubo). Anatominė mobilumas turi balno, Bloczkowy, sąnarių (pr., Falangų).

Kuo didesnis ilgis ir kreivumo iš sąnarinių paviršių, tuo didesnė

SuMong minkštųjų audinių ir griaučių sistemos didžiausią gebėjimą ruožas raumenų turi – tempimo metu jie gali

pakeisti jų ilgį pagal 30-50%, palyginti su jo ilgį ramybės

raumenų, raiščių ir sausgyslių tamprumą gebėjimas pagerina su n ‘II nuomone jų temperatūros ir padidinti kraujo tekėjimą. Pavyzdys:

Atšaldžius kūno judėjimo amplitudės smarkiai blogėja po to, kai šildymas šiltame vandenyje arba didinant įšilimo cirkuliacijąžymiai pagerino.

data: 2014/01/07; Peržiūros: 1214; Autorių teisių pažeidimas? ;

Mes vertiname Jūsų atsiliepimus! Ji buvo naudinga publikuoti? Taip | Ne

Raumenų ir kaulų veiksnius, lemiančius klubų

stabilumą

periarticular raumenys vaidina svarbų vaidmenį užtikrinti klubo stabilumą, tačiau su sąlyga, kad jie yra skersine kryptimi. Tiesą sakant, raumenys, einančios daugiau ar mažiau lygiagrečiai šlaunikaulio kaklo, laikyti galvą Gūžduobė (103 pav.). Pavyzdžiui, gaktos-iešmo raumenų – pyriform 1ir išorinis kaištis 2(tai schemoje nurodyta tik tie), sėdmenų, ypač mažų ir vidutinių 3daugiausia sukurti jėgą (mėlynos rodyklės) teikti koaptatsiyu šlaunikaulio galvutės su Gūžduobė. Todėl, jie vadinami raumenis, teikiant poravimosi kontaktinius paviršius.

Kita vertus, išilgai orientuotą raumenų, pavyzdžiui, pritraukėjų 4, linkę išnarina šlaunikaulio galvutės iš Gūžduobė iki (103 pav.), Ypač jei stogas nusmailintas. Nuožulnios stogu Gūžduobė yra įgimtas išnirimas klubo ir yra lengvai pripažįstamos anteroposterior dubens rentgenograma (104 pav.). Paprastai kampas Hilgenraynera (Hilgenreiner) tarp horizontalios linijos, einančios per kremzlės dėl lygio Y, ir linijos liestine, nubrėžtos į Gūžduobė stogo yra 25 ° ne naujagimęs ir 15 ° į vienerių metų amžiaus. Iš daugiau nei 30 ° kampu buvimas rodo įgimtą defektas Gūžduobė. dislokacija diagnozė grindžiama poslinkis “šerdies” šlaunikaulio galvos buvimo įstrižai į viršų virš Y-linijos(Glaistai simptomas (Putti)) ir keičiant kampą Wiberg (Wiberg). Tuo atveju, deformacijos gūžduobinio dislokacijos gali įvykti esant veiksmų pritraukėjų 4 ‘, ypač, kai galūnės parodyta (103 pav.). Kita vertus, “luxating” sudėtinius pritraukėjų mažėja didėjant išleidžiamąją angą, kur baigtas pagrobimo pritraukėjų padės atkreipti bendrus paviršių (Pav. 105).

Hip Orientacijos, tiek priekyje ir horizontali plokštuma, vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant bendrą stabilumą. Anksčiau jis buvo parodyta, kad priekinės plokštuma šlaunikaulio kaklo purkštuko ašis sudaro apie 120-125 ° kampą su į diafizės ašies (ir, 106 pav., Klubo diagramą priekio). Į įgimta dislokacijos šlaunikaulio, šis kampas gali būti iki 140 ° b, t.y. ten coxa Valga – klubo sąnario deformacijos didėjant kampas tarp kaklo ir kaulų kūno, taip, kad, paveikus krypčiai su jau kaklo “turi galvos pradžios” 20 ° prie normalaus sąnario. Todėl, 30 ° vairavimo patologinių klubo P, atitinka 50 ° į įprastą vairavimo sąnario. Šiuo metu žinoma, kad mažinimo sunkina pasitempiau veiksmų pritraukėjų, todėl coxa Valga skatina klubo dislokacija. Kita vertus, toks patologiškai keistas klubo sąnarys yra stabilus išmetamųjų padėtį. Tai paaiškina tam tikrų nuostatų naudojimą, kuriame apatinių galūnių į įgimtos dislokacijos šlaunikaulio gydymo imobilizacijos, ir apie pirmąją iš šių nuostatų – paskirstymo galūnę 90 ° (pav. 107, schematiškai vaizduoja kelia dėl klubo dislokacijos kūdikiams prevencijos).

horizontalioje plokštumoje (108, vaizdas iš viršaus pav.), Tarp šlaunikaulio kaklelio ašies ir priekinio plokštumoje ir kampasvidurkis yra 20 °. Pecause šlaunikaulio kaklo ašies ir ne bipedalism Gūžduobė nesutaptų, priekinės dalies iš šlaunikaulio galvos yra dengta Gūžduobė. Jei šis kampas yra padidinama iki, tarkim, 40 °, o šlaunikaulio kaklo yra orientuota daugiau iš priekio B, kalbėti apie kaklo Normalią padėtį gimdos (pirmyn vadovo pareigas). Tokiais atvejais pavojus didėja priekinė dislokacija. Iš tiesų, kai išorinė rotacija, esant 25 ° gimdos kaklelio ašiesOK “atrodo”, kurio Gūžduobė gylis N “, o kai per daug Normalią padėtį gimdos kaklelis p, tam “negalios” yra atitraukiama 20 ° į Gūžduobė krašto, t.y., yra tendencija prie priekinio dislokacija. Todėl perteklinių klubo Normalią padėtį gimdos buvimas prisideda prie klubo sąnario išnirimo. Priešingai, Posūkis iš kaklo (nugaros padėtyje), taip pat vidinės rotacijos dklubų, skatinti bendrą stabilumą. Štai kodėl, kaip parodyta pav. 107 trečioji padėtis galūnių, naudojamų laikyti šlaunikaulio galvos į Gūžduobė sumažinimo, kartu su vidaus sukimosi pratęsimo.

Šie struktūriniai ir raumenų veiksniai yra labai svarbus klubo sąnario endoprotezavimo stabilumo. Darant jai klubo sąnario endoprotezavimo, chirurgas privalo užtikrinti, kad:

    

 • Teisinga kryptis gimdos kaklelis, be pernelyg Normalią padėtį gimdos, jei operacija yra priekinį prieigos ir atvirkščiai;
 •   

 • teisinga orientacija puodelio endoprosthesis, kuri, kaip ir gamtinių Gūžduobė, turėtų būti nukreiptos žemyn bent iš ne daugiau kaip 45-50 ° kampu į horizontalią padėtį ir yra šiek tiek lęšio kampu mažiau nei 15 °;
 •   

 • Restore “funkcinius ilgio” klubo, kad svirties petys veiksmas sėdmenų raumenis buvo beveik normalus, nes jis yra būtinas dirbtinio sąnario stabilumą.

labai svarbu yra chirurginio metodo pasirinkimas, kartu su mažiausiu traumavimo periarticular raumenis.

«apatinių galūnių. Funkcinė anatomija »
PG, Kapandzhi

veiksniai, lemiantys lankstumo apraiška.

kaulų-raumenų sistemos mobilumas sukelia, visų pirma, sąnarių struktūra: sąnario formą, iš sąnarinių paviršių ilgis, kokiu mastu bendri paviršiai (jų sutapimo), iš kaulinių išsikišimų buvimas, ir jų dydžiai. Sąnarių forma yra rutulio, elipsovidnye, balneliai, Bloczkowy, cilindro formos ir plokšti. Didžiausias mobilumas anatomiškai sferinių sąnarių (pvz, šlaunikaulio ir pečių). Šie sąnariai gali būti atliekami visais lėktuvais ir daugiau nei kitose sąnarių amplitudės. Mažiausias anatomijos mobilumas turi balno, Bloczkowy ir plokšti siūles. Tuo didesnė iš sąnarinių paviršių ilgis, tuo didesnis išlinkimu ir didesnis skirtumas tarp bendrų paviršių (nesuderinamumas), tuo ilgiau jų anatominė mobilumas. Reikėtų nepamiršti, kad yra individualūs bruožai anatominės struktūros sąnarių, kuris gali turėti didelės įtakos mobilumo reikšmė.

sąnarių pagal pratybų įtakos forma nesikeičia. Bet sąnario paviršių ir jų sutapimas, nors lėtai ir gana riboto ilgio, tačiau yra jautrūs teigiamų morfologinių pokyčių pagal tikslinių mokymo įtaka.

konkretaus sąnario mobilumas sukelia galios ir lankstumo raumenims, kad atlikti judėjimą sąnario, taip pat sausgyslių ir raiščių elastingumą. Variklis visada kartu sumažinti kai kurių raumenis (sinergiklių) ir tinkamų ruožas kitų raumenų (antagonistų). Per tempimo raumenys gali padidinti jų ilgį

30-50%, lyginant su jo ilgį esant ramybės būsenos. Elastinės raiščių ir galimybes, visų pirma, sausgyslių žymiai mažiau.

raumenų elastingumas, savo ruožtu, priklauso nuo racionalaus intermuscular koordinavimo lygį, jų tonas ir gebėjimas savanoriška (sąmoningas) atsipalaiduoti.

Gebėjimasraumenys, raiščiai ir sausgyslės ruožas yra patobulinta su temperatūros ir padidinti kraujo tekėjimą padidėjimas.

Taip pat reikia pažymėti, kad subalansuota būsena, emocinis liftas teigiamai paveikti lankstumo išraiška. Rami verslo mokymo aplinka, minkštas muzika prisidės prie teigiamo proto būsenos ir, kaip pasekmė, pagerinti pratybos plėtoti lankstumo efektyvumą.

Amžius dinamika natūralios plėtros lankstumą.

Plėtoti aktyvaus lankstumas yra greičiausias nuo 7 iki 15 metų. Tačiau įvairių sąnarių turi skirtingus dinamiką. Pavyzdžiui, didžiausias tepy padidinti judesių amplitudę į klubo sąnariai yra stebimas nuo 7 iki 8 ir 11 iki 13 metų. Ateityje ji bus stabilizuoti, o 16 – 17 metų pradeda blogėti. Iš stuburo sąnarių mobilumas turi skirtingą dinamiką. Mergaičių, jis padidina nuo 7 do8, nuo 10 iki 11 nuo 12 iki 14 metų ir berniukams nuo 7

iki 11 ir nuo 14 iki 15 metų.

Jei nenorite naudoti specialius pratimus plėtoti lankstumo, jau paauglystėje judesių amplitudė beveik visose sąnarių pradeda mažėti palaipsniui. Su amžiumi, regresiniai pokyčiai lankstumo padidėjimas žymiai.

merginos ir moterys sąnarių mobilumą apie 10% didesnis nei berniukų ir vyrų. Tai yra dėl to, didesnės būdingo elastingumas, raumenų ir raiščių moters kūno. Senatvėje, už moterų ir vyrų lankstumas yra beveik tas pats.

Įrankiai plėtros lankstumas.

Siekiant lankstumo plėtros pratimai naudojami su dideliu judesių amplitudės sąnarių. trijų tipų pratimus lankstumui yra: jėgos pratimai, raumenų atpalaidavimo pratimai ir tempimo pratimai raumenų, raiščių ir sausgyslių.

Maitinimo daro teigiamą įtaką aktyvaus lankstumo plėtros dirbant su fiziškai blogai apmokyti žmones ir tais atvejais,ai, jei kai sąnarių yra didelis skirtumas tarp pasireiškimo pasyvios ir aktyvios lankstumo lygį. Jėgos lavinimo yra naudinga sujungti su bet kuriuo atitinkamų raumenų atsipalaidavimo pratimų ir tempimo pratimai raumenis.

Pratimai atsipalaiduoti raumenys ugdyti gebėjimą atsitiktinai (sąmoningai), kad atpalaiduoti raumenis ir, kaip rezultatas, jis sumažina raumenų tonusą ir pagerina jos elastingumą.

Tempimo pratimai yra padalintas į tris grupes – aktyvus, pasyvus ir kartu.

Aktyvus, mankšta judėjimas sąnarių gaminami dėl savavališko įtampos ir sinergiklio raumenų mažinimo, kai tinkama poilsiui ir tempimo antagonisto raumenis. Šie pratimai gali būti atliekami arba be suvaržymų ir su papildomais svoriais.

pratimai plėtoti lankstumo yra:

1.Naklony ir paverčia galvos ir kūno; kėlimo ir atitraukimo galūnių, ir tt Juos vykdyti sklandžiai, stengiantis pasiekti didesnį amplitudę.

2.Uprugie judėjimas. Pavyzdžiui, iš stendo su kojomis kartu, rankas žemyn sklandžiai atliekame pasilenkė į priekį, bando liesti grindis su ranka, tada šiek tiek ištiesinti iki ir iš karto minkštas sklandžiai judesio Pakartokite nuolydį, bando paliesti kumščiu grindis, vėl šiek tiek ištiesinti aukštyn ir pakartokite šlaitus su liesti grindis su savo rankas.

3.Mahovye judėjimas – iš galūnių, kuri prasideda nuo raumenų įtampos sąskaita ir toliau iš inercijos judėjimas. Jie vykdo judėjimo švytuoklės tipo. Pavyzdžiui, nuo pradinės pozicijos dėl pagrindinio stovo metu – max dešinėje priekį į viršų ir atgal, ir tuo pat metu kairysis sūpynės atgal; du – insultas keičiasi rankų pozicijas, ir tt.

Kai mojuoti greitas tempimo raumenų antagonistai gali sukelti jų “tempimo refleksas”, tai yra būklė, kai sparti tempimo raumenų refleksiškai reaguoti greitai įtampą ir sumažinti. Tai sumažina g efektyvumąLankstumas ir padidina traumų riziką ir raumenų sistemos. Todėl siūbavimui nėra tikslinga taikyti lankstumo plėtros vyresnio amžiaus žmonių mokymui. Jie yra veiksmingas didinant plasnojančiais galūnių judesiai, kurie vyksta į sporto disciplinų amplitudę.

Pasyvus, pratimai judančių kūno dalių, lyginant su kiekviena kita ištinka ne iš įveikti atitinkamus bendra dirbančius raumenis sąskaita ir pagal išorinių jėgų įtakos. Toks išorinė jėga, palyginti su klubo sąnario kai virvių yra savo kūno svorį. Kaip išorinis jėga veiksmų partneris. Pavyzdžiui, kai lenkimo pirmyn iš sėdimos padėties ant grindų, kojos kartu, visi partneris su daugiau jėgos spaudžia rankas ant nugaros daro pratimą ir taip padeda didinti judesių amplitudė.

Pažymėtina, kad naudojant pasyvų pratimą gali būti gana greitai pasiekti didelį mobilumą sąnarius. Bet pasyvaus lankstumo pervedimas aktyvus gana ribotas ir po darbo sutarties nutraukimo, ir jis yra daug greitesnis neteko nei pasiekti taikant aktyvaus fizinio krūvio. Daugiau atsparus mokymo efektas suteikia sistemingą derinys aktyvių ir pasyvių pratimų.

kombinuotipratimai vienoje pratybų kartu aktyvus ir pasyvus etapas, statinio ir dinaminio veikimo raumenys. Pavyzdžiui, iš pradinės padėties į kairėje pusėje stovi sienų barai rankena kaire ranka geležinkelių pečių lygio, įdėti smigimas dešinės kojos kulną tam tikrą geležinkelių, patraukti rankų Blauzdikaulio dešinės kojos ir traukite savo kūną; surengti poziciją 5 – 10 sekundžių ir vėl pakartokite pratimą. Kombinuoti pratimai yra efektyvūs tiek pasyvios ir aktyvios lankstumo plėtrai. Ar pratęsti organizmo prisitaikymą dėl įvairovėje mokymo poveikio padidėjimo ir pagerinti emocinį foną studijas.

metodaiplėtros lankstumas.

Mokymo procesas dėl lankstumo vystymo visada turėtų būti atskirtas į du etapus: 1 etapas padidinti sąnarių optimalaus vertės amplitudę; 2 žingsnis saugoti sąnarių mobilumą tuo lygiu.

1-ame žingsnis yra nustatyti aktyvaus ir pasyvaus lankstumo vertes. Kuo didesnis skirtumas tarp jų, aktyvesni lankstumas priklauso nuo raumenų stiprumo. Ir atvirkščiai, kuo mažesnis skirtumas tarp jų, aktyvesni lankstumas priklauso nuo raumenų įtempis.

Žmogaus motorinio aktyvumo įvyksta daugiausia aktyvų lankstumą. Bet funkcionalus sąlyga jo plėtrai turi pakankamą pasyvaus lankstumą. Todėl, pasibaigus pamokoms dėl lankstumo pranašumą vystymosi pradžioje turėtų būti skiriamas pasyvaus lankstumo priemonėmis, o pasiekus reikiamą lygį savo dėmesį perkelia į aktyvaus lankstumo plėtrai. Reikėtų nepamiršti, kad aktyvus lankstumas sukūrė 1,5 – 2,0 karto lėčiau nei pasyvus.

Prieš pradėdami tempimo raumenų, raiščių ir sausgyslių, jums reikia gerą sušilti kūno su bendrais vystymosi pratimų pagalba. Tai prisideda prie minkštųjų audinių elastingumą tobulinimo 8 – 12%. Jums reikia atidžiai ištempti raumenis būti ištemptas. Tai padidina kraujo tekėjimą į juos ir, kaip pasekmė, elastingumą. Per į lankstumo vystymo pamokų būtina išlaikyti kūną į pašildytą būklės.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kai nustatant naudojimosi trukmę reikėtų atsižvelgti į tai, kad pradžioje yra neįmanoma iš karto pasiekti maksimalų judesių amplitudė. minkštųjų audinių atsparumas tempimui palaipsniui sumažėja, ir tik 10 – 15 sekundžių po to, kai veiklos pradžioje yra pasiekti maksimalų amplitudę judėjimo. Jis gali būti saugomi 15 – 30 sekundžių, o tada sumažės dėl nuovargio. nuolatSt pratimai sąlygoja fitneso ir žmogaus atsižvelgiant į sąnarių lygyje. 3 lentelėje pateikiami didžiausias skaičius kartojimo skirtingų sąnarių per vieną sesijos.

Lagranmasade