Sąnarių punkcija ir artrotomija

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “punkcijos arthrotomy ir bendra”. Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Anatominis-chirurginis pagrindimas pradūrimo arthrotomy peties sąnario.

chirurginis gydymas įgyto širdies liga.

Anatominis-chirurginiai operacijas, skirtas perforuotos skrandžio opa ir 12 dvylikapirštės žarnos opa.

Bilet№30

Anatominis-chirurginis pagrindimas operacijų kelio sąnario (pradūrimo, arthrotomy, rezekcija artroplastiką, arthrodesis).

atskleisti sąnario kapsulę priekyje, palaipsniui lenkimo galūnę, ir toliau jos nupjautus kraštus prie viršutinių kampų odos žaizdos. Norėdami išplėsti galimybes būtina sumažinti šoninio raiščių. Atvartas yra traukiamas aukštyn vienu metu sukimo girnelė sąnarių paviršių į išorę. Tapk matoma ir segmentinį paviršių Šlaunikaulio ir blauzdikaulio, kryžminio raiščio ir vidinio paviršiaus girnelės. Gaminti pašalinimas paveiktų dalių kelio sąnario, ir tada rišti ketguto siūlų yra prisiūta sąnario kapsulę. Tada šilko siūlai yra siuvami iš šono raiščių ir girnelės raiščio pačių. Susiūtas į poodinį audinį ir odos. Artroplastika- Atlikti odos pjūvį per užkrėstą sąnario. Kvailai stumti raumenys, perpjauti, jei reikia. 1 atskleisti bendrą ertmę. 2. ištrina sąnario komponentai – šlaunies galvos ir vidinis paviršius – krateris. 3. Įrašytas protezas pakeičiant sąnarių paviršių, kuris yra nustatytas, klijų ir / arba metalo varžtais. 4. Grįžti Jungtinis į savo pradinę padėtį.

Klausimų skaičius 109 topografija kelio sąnario. Paskirstymas Pūlingos iš bendros ertmę. Punkcija ir sąnarių arthrotomy

atskiria iš viršaus – ir pagrindinio porcijosgalūnių du horizontalios plokštumos, kuriame viršujelaikomą 2 pirštais virš šoninio girnelės, sumažinti- ties blauzdikaulio gumbelis lygiu. priešais keliopoodinio audinio ir sausgyslių netoli daugelio sąnarių maišelių įdėjimo. Žemutinė žemyngirnelę į gumburų lygis yra po oda ir giliai Bursa. Tuo vidaus epicondyle šlaunikaulio lygiu turi po oda Bursa.

condylar kelio sąnario (ginglymoid) forma; malokongruentnymi suformuota paviršiams šlaunikaulio ir blauzdikaulio condyles. Vidurys krumplio ilgiau šoninė. Šlaunikaulio ir blauzdikaulio kaulų sankryžos, kad sudarytų nedidelį kampas, atsidaro į išorę, – fiziologinis į vidų iškrypęs kelis. sąnario paviršius tibiae pagilintas vidusąnarinių kremzlės -. MEDIAL ir šoninėms meniskams, meniskams articularessu pastorinta išorinių kraštų menisko yra tvirtai prilipusios į bendrą kapsulės ir priekinio ir užpakalinio porcijomis meniskų yra kondensuotas su blauzdikaulio viršutinėje ir apatinėje Gale iš ant jo esamų intercondylar Eminencija, eminentia intercondylaris. Priekinė medialinio menisko, turintys C-formos, mRNR su skersine kelio raiščių, lig. transversum genties,, kuri jungia du menisko. Šoninis menisko yra prijungtas prie užpakalinės kryžminio raiščio tinkamu atgal meniskobedrennoy raiščių.

^ viduje kryžminis raištis, ligg. cruciata gentisyra labai svarbūs užtikrinant kelio funkciją, jie tvirtai sujungti šlaunies ir blauzdikaulio kaulų; lygas. cruciatum anterius prasideda nuo vidinio paviršiaus šoninio paviršiaus šlaunikaulio krumplio ir pozicijoje prie į vidų, yra pridedamas priešais eminentia intercondylaris. Lig. cruciatum posterius, pradedant nuo išorinio paviršiaus TVdially šlaunikaulio krumplio, vyksta į išorę ir pridedamas po eminentia intercondylaris.

kryžminis raištisyra iš dalies už sinovinis kapsulėje kelio sąnario. Sinovijaus su šlaunikaulio krumplio juda į priekinio paviršiaus kryžminio raiščio ir, apimantis jų priekį bei šonus, palikus juos pagimdė užpakalinis porcijomis. Per šį sinovijaus išorinių ir vidinių dalių kelio žinoma yra atskirti.

^ kelio sąnario kapsulėpriekinė pusė yra pritvirtintas prie šlaunikaulio 4 – 5 cm virš sąnario kremzlės, ir žemiau epicondyle – tiesiai ant kremzlės krašto. Tokiu būdu, distalinis epifizinėse linija šlaunikaulio yra kelio sąnario ertmę. Į girnelės kapsulės didelę reikšmę, jo kraštų kremzlės paviršiaus, atsukto į bendrą ertmę.

blauzdikaulio pridedamas dėl sąnario kremzlės krašto kapsulėje, o ne užfiksuoti epifizinėse liniją tibiae. Per sintezės išorinio perimetro su meniskas sous pinklius kapsulė kelio sąnario ertmės yra padalintas į didesnį (femoro-menisko) ir apatinės (tibio-menisko) skyrių.

^ Į srityje sinovinės membranos perėjimas su kaulais, praskiedžiama iki kelio sąnario sudėtingos konfigūracijos, suformuotą 13 Volvulus, kuri iš esmės padidinti bendrą ertmę, kaip uždegiminių procesų gali būti vietos, kaupimasis pūlius, kraujo, seruminio skysčio. priekyje ir viršujeYra trys inversija: dėl šlaunikaulio krumplio – viršutinės medialinio ir šoninė, ir tarp jų – viršutiniame priekiniame inversijos; ne priekinėje apačioje- dviejų inversija: apatinių priekinių medialinio ir šoninė, atgal – du galiniai viršutinė – vidurinė ir šoninis ir du užpakalinės mažesnis – vidurinė ir šoninė, todėl iš sinovinės membranos daugiau- condyles blauzdikaulio perėjimo. Dienos šviesos sinovijaus šoniniuose šlaunikaulio condyles (toliauepicondyle) tibiae ir šoniniai paviršiai gali būti žiūrima kaip viršutinės ir apatinės horizontalųjį ir vidinės pusės kelio sąnario inversija maišelį. Per juos bendrauti vienas su kitu priekinių ir galinių skyriuose kelio sąnario ertmę.

^ bundles stiprinti kapsulėje. Šoninis raištis iš kelio: lygas. collaterale fibulare verpstės formos, ištemptas tarp epicondylus lateralis femoris ir caput fibulae, jis nėra susijęs su sąnario kapsulę; lygas. collaterale tibiale prilipusios prie kapsulės ir vidurinėse menisko prasideda nuo medialinio epicondyle šlaunikaulio ir pridedamas prie vėduoklės formos Margo infraglenoidalis tibiae (BNA). Lig. popliteum obliquum stiprina Pluošto sluoksnį užpakalinės kapsulės sienelės: atskyrimą nuo sausgyslių m. semimembranosus dėl medialinio krumplio tibiae lygio eina įstrižai iš apačios į viršų į šoninio epicondyle šlaunies dalyje. Su M mažinimo. semimembranosus yra ištempti kelio maišelį.

pluoštinės sluoksniai ir sinovinio kelio sąnario kapsulėsujungta kartu ne visur; visą iš abiejų girnelės pusėje viršūnės šie sluoksniai atskirti grupes riebalinio audinio sparnų raukšlės, plicae alares forma.

^ Skirstant Dryžiai pūlingo uždegimaskelio (diskai) turi reikšmes, sinovinio kelio maišelį, įrengtą ties jo priekinių ir galinių pusių ir bendrauti su sąnario ertmę. Priekiniai – Bursa suprapatellaris, kurios 85% atvejų, apie kuriuos pranešta, kad viršutinėje priekinėje pasipūsti.

^ Už išorėje yra pakinklio išpjova, recessus subpopliteus,- bursa atskiriančio m. pakinklių iš kelio sąnario kapsulės. Ji yra nuolat bendraujant su kelio sąnario ertmę, ir apie 20% atvejų – su ertmė tibiofibular sąnario, juos

prijungti.

^ už ir viduje yra du maišus,atskirti sąnario kapsulę medialinio galvos blauzdos raumens (bursa subtendinea m. Gastrocnemii medialis) ir semimembranosus raumenų iš sausgyslių (bursa m. semimembranosi).

Tiek iš jų yra ryšyje su kelio sąnario į 50% atvejų ertmę.

^ arthrocentesisProduce pradūrimo prie pagrindo arba viršūnės girnelės, išeinančiam iš jo. 1 -. 2 cm Adata nukreiptus žemyn ir į vidų tarp galinio paviršiaus girnelės ir šlaunikaulio epiphysis.

^ Arthrotomy dėl karo-Yasenetsky.kelio sąnario yra atidaroma keturių atskirų sekcijų. Visą parapatellar pjūvis yra pagamintas ant girnelės pusių, išvykstantiems iš jos 1 – 2 cm ir dedant aukštyn 5-6 cm virš jo pagrindo ir iš viršaus į apačią – iki jo viduryje. Sumažinti per odą, poodinį audinį ir išsitempia. Tada išpjaunamas retinaculum patellae, yra traukiamas į kartus, ir bendra kapsulė yra atidaryta visoje odos pjūvį. Iš medialinio parapatellar pjūvis yra vykdoma atgal per viršutinę vidinės pusės Volvulus bellied zondą, kuris styroti sąnario kapsulę tarp sausgyslių Sartorius ir atitraukiamiesiems raumenis. Atskleisti sluoksniai, galinio viršutinę vidurinę sukimo kelio sąnario. Posterolateral pjūvis atliekamas 0,5-1,0 cm užpakaliniame į vertikalią susikirtimo taško, kuris yra tęsinys šeivikaulis, su horizontale sudarytas per girnelės viršūnės. Pro šį tarpą įsiskverbti į šoninę galvos blauzdos raumens, ir dalijant buką priemonę savo sijų atskleisti sąnario kapsulę, kuri yra ištrauktas į raukšlėtis ir atidaroma.

Tipai operacijų sąnarių: 1) punkcija sąnarių; 2) Arthrotomy; 3) Arthrodesis; 4) arthrolysis; 5) rezekcija bendra; 6) Arthroplasty; 7) transplantacija bendra; 8) “Pro-tezirovanie bendra.

pradūrimo ir arthrotomy peties, alkūnės, riešo, tazobed-rennogo, kelio ir kulkšnies sąnariai. arthrocentesiso poodinės punkcija sąnario kapsulės, atlikta diagnostikos arba terapiniams tikslams. Arthrotomy- tai bendra atidarymas. Nuorodos:pūlinis artritas, svetimkūnių, sąnarių, menisko traumos. Pjūviai yra tipiškas kryptis iš švelniai penkių raiščio galimybes. Prieiga ir skyriai:priekiniai, galiniai, eksterjeras, interjeras. rizika ir komplikacijos:pažeisti raiščiai, žalos kraujagysles ir nervus.

– punkcija peties sąnario. indikacijos: gNoin artrito peties sąnario. Kai priekinis punkcija Gairės – coracoid ašmenys. Kai pradūrimo bendros erdvės už pradūrimo adata yra žemyn nuo acromion proceso viršuje.

– punkcija alkūnės sąnario. Indikacijos:, pūlingos Alkūnės artritas. Kai lauko temp-vandenilio chlorido pradūrimo ranka pacientas bus sulenkta alkūnės bent iš 135 c kampu. Adata yra nukreipiamas tarp olecranon ir išorinio epicondyle virš radialinio galvos peties. Prie galinės pradūrimui rankos turėtų būti sulenkta užrakto-tevom sąnarį stačiu kampu. Pradūrimo – tuo iš sieros-DINE kampinį linija olecranon, jungiančios išorinius ir vidinius epicondyles

viršūnės.

– pradūrimo riešo juostos. Indikacijos:, pūlingos riešo artritas. Kad nesugadintumėte laivams, nervų ir sausgyslių riešo sąnario iš reversas pradurta bet taško linija, jungianti radialinis ir Alkūnės styloid.

– klubo pradūrimo visą indikacijos:reumatoidinis artritas, jaunatvinio artrito pagal įvairių etiologii.Prokol padaryti dėl klubų arkos .. Pacientas guli ant nugaros. Pulsacija apčiuopti a. femoralis visą-vandenilio chlorido šlaunikaulio galvos kaulų ir tiesiogiai nuo jų į priekį adata prasiskverbti SPE Redi-galinei ir lenktuose apie 10 ° iš išorės į vidų. Norėdami įsitikinti, kad adata pirma gali siųsti tik atgaline kryptimi ir pajuto savo klubo, vytya riešutų jis šiek tiek į priekį ir į vidų. Taigi, galite išvengti kenkia didelius laivus riziką.

– pradūrimo pradūrimo tazobedrennogo bendrą pusęadatą per Verkhusha COY didesnio gūbrio frontalinėje plokštumoje šiek tiek atitrauktos ir medialinio-bet viduje pasuktos galūnės.

– punkcija kelio. indikacijos:potrauminio sinovitas, išraiškos, prisijungimas hemarthrosis. Palpuoti viršutinę išorinį kraštą girnelės. Ten yra įvesta į kryptimi šiek tiek žemyn ir atgal adatą. Adata įsiskverbia į Bursa suprapatellaiis. Pro numeris patogu, kai jie nori ištuštinti sąnarį nuo jo turinį, nes Tokiais atvejais, sąnarių krepšys yra pilnas ir patinusios, tai svyruoja. Jei jūs padarote punkcija iš vidaus, manipuliavimo yra identiški, tik įsiskverbimo vieta yra verhnenaruzhnogo kampu girnelės.

– pradūrimo kulkšnies. skaityti “: gemartoroz, artrofibroz.Prokol priekyje tik. Tai galima padaryti iki išorinio ar vidinio kulkšnies. Kai pradūrimo būti padaryta iki išorinio malleolus, adata išpurškiamos taško, esančio maždaug 2 cm virš kulkšnies ir vidinėje pusėje iš viršaus ant savo priekinių-paviršiaus sąnario. Adata yra nukreiptas statmenai į užpakalinę, todėl praėjo tarp malleolus ir šlaitus.

bendrą rezekcija koncepcija. rezekcija bendra- pašalinimas veikimas sąnarių paviršiai kaulų ir sąnario kapsulės, po to formavimo fiksuotos NESS galūnės į pašalinto sąnario. Indikacijos:, pūlinis artritas, skverbiasi žaizdas iš sudaužė kaulų, tuberkuliozės sąnario. prieiga ir laiko gabalai:, vidinis, išorinis, priekiniai, galiniai, segmentiniai TEXTOR Galimi ir vapsvos komplikacija :.pažeidimo galūnių funkciją, žalos kraujagysles ir nervus etapuose. rezekcija: 1) arthrotomy sukurti priėjimą prie sąnarių baigiasi Cossey ir Uwędzić bendros kapsulės; 2) pašalinimas patologiškai pakeistas dalį; 3) priemones atkurti naują sąnarių judrumą priėmimas.

artorodeze koncepcija. Arthrodesis – eksploatacija siekiama sukurti ankilozės (nejudumo sąnarį). Ekranas:, deformuoti artritas, tuberkuliozė meno Rita. Atskirti vidaus ir Extra-segmentinį arthrodesis. Su intrasąnarinių kremzlės paviršius arthrodesis pašalinti kaulai formavimo sąnarį, su tolesnių-mas gipso imobilizacijos labiausiai patogią padėtį. Vnesus-tavnoy arthrodesis yra suteikti fiksuotą jungtį be išpjaustymą, įvedant kaulo transplantato periarticular audiniuose.

arthrorisiskoncepcija. Arthrorisis – operacija, kuria siekiama sukurti Ūsas-lovy, ribojančios sąnario mobilumą. Dažniausiai kreipiantis į šią operaciją, kad stoviu prie paralyžiuojančių Obwisanie pėsčiomis, kai yra paralyžius visų blauzdos, kad be tricepsas blauzdikaulio raumenis.

endoprotezavimo koncepcija “Arthroplasty -. Atkūrimas operacija funkcija Uždaroji cijos iki sugadintos arba funkciškai pasenę jos elementų.

endoprotezavimoEndoprosthesis koncepcija -. Tai yra chirurginė procedūra, kurios metu apgadintos dalys Jungtinio pakeičiami ligos nevyriausybinė išbandymas. iškyla būtinybė į endoprosthesis sunaikinimo sąnarinių paviršių atveju.

Sandoriai kaulų. Tipai operacijas kaulų:1) Trepanation kaulų; 2) antr-vestrektomiya; 3) osteotomios; 4) rezekcija su kaulais; 5) Fiksacijos; 6) osteoplasty;

siūlės ant kauloNuorodos :. su šviežiomis lūžių visiškai aseptikos žaizdų kaulų fragmentų gali būti pritvirtintas siūlių. Siūlės kaulai naudojami daugiausia pasviro lūžių. kaulų sąnarių Reikalavimai: tiksli kontaktas kaulų fragmentų; tanki sugretinimas fragmentų; Platus realaus laiko prieiga prie siuvimo svetainėje; išorinis imobilizacijos galūnės į visą konsolidavimo kaliaus, kruopštaus hemostazės žaizdos.

chirurginiai instrumentai: vieliniai, sraigtai, lėkštės, kaiščių cn. Etsialnoy nerūdijančio plieno siuvimo:yla arba gręžimo su plonu apvalios bur į iš anksto-kaulų gręŀiniai (kanalai).

Galimos tokios pasirinktys kaulų sąnarys:

1) apskrito siuvimo inkaro- kai atstumas nuo kaulų lūžių geležinkelio linija, 1-1,5sm, daro kiaurai praeinančią angą, kuri statmena kaulų storis po to, kai siuvimo per kaulų kanalų priveržimo kaulų galus ir fiksuoto verpalai

2 ) n-bendra- daro ploną gręžimo per abu kanalų kaulo galuose 2-2,5 cm atstumu. statmena kanalo gylis turėtų ne didesnė kaip vieną pusę skerspjūvio kaulų. ne daugiau kaip 2,5 cm turėtų nukrypti nuo kaulo krašto. Laidas arba gija yra pabuvoję tiek kaulų kanalo raidės “P» formą.

3) vosmiobrazny sandariklis (horizontalus antspaudas) -kiaurymių kaulų Pro-delyvayut per sferinės boro, kai skylės yra etomparnye vienas nuo kito 1,5-2 cm, o tada per juos praleisti siuvimo, formuojant formą “8” (horizontalus).

4) trapecijos formos siūlės -labiausiai kaulų storis plotas kai atstumas nuo fragmentų 2-2,5 cm apvalių Rzep gręŀiniai, iš išorinės plokštės trukmės išlaidų galuose, tada Bürs gręžinių į storis yra mažesnis HN zona kaulų plotas Bora buvo išėjimai iš kraštų lūžį 1-1.8 cm, po to, kai šis antrasis laidas yra sulenktas raidė “P” ir atlikti kaulų kanalus ir per-ojo gubcha kaulinė medžiaga, kad suformuotų į formos formą trapecijos.

data: 2015/01/08; Peržiūros: 3231; Knygų rašymas DARBAI

Hip Arthrotomy

Ekranas. Pūlingo coxitis.

Šiuo metu paskatino daug įėjimų į didžiųjų sąnarių galūnių. Mes sutelkti dėmesį tik į dažniausiai naudojamas klinikoje. Hip funkcijos, pavyzdžiui, kad normalu atidarymas jo ertmės neturi jokio poveikio, nes nusausinti kliūtįuet šlaunikaulio galvutės: tai tarsi kamštienos, neleidžia pūliai teka nuo Gūžduobė. Kai pūlingos Cox, jei pacientas suserga septinių būklę, kreipėsi į šlaunikaulio galvos ir sąnarių drenažo rezekcija. Siūloma daug požiūrių į klubo sąnario, jie skirstomi į medialinio, priekyje, šone, galiniai, ir kartu intrabasin.

Plačiausiai naudojamas visų siūlomų metodų gavote užpakalinės požiūrį LANGENBECK, o kartu prie Smith-Petersenas, (4-68 pav.).

Prieigos LANGENBECK– užpakalinės požiūris į klubo sąnario. Pirma, supjaustyti ilgis 12-14 cm oda yra veikiama didįjį sėdmens. Šis sumažinimas ateina iš viršutinio galinio klubakaulio stuburo prie užpakalinės briaunos didesnio gūbrio lygio, o tada nuleiskite ją 4-5 cm. Galinis paviršius klubo sąnario atidarytas po veisimo pusėje Vidurio sėdmenų ir piriformis raumenis.

Prieiga Smith-Petersenas-Zeyfarta.Kai kartu prieigą prie klubo sąnario priekyje metodus derinti su į šoną. Tokia prieiga nėra labai traumuoja, ir teikti platų veikimo lauką. Iš

Ši grupė svarstys galimybę, Smith-Petersenas-Zeyfarta.

Technologijos. Odos pjūvis atliekamas kaip priekinio trečdalio klubakaulio skiauterės prie priekinės pranašesnis klubakaulio stuburo (Spina Shasy priekinės Superior)ir tada pasukti žemyn prie priekinio paviršiaus šlaunies bazinės lygio didesnio gūbrio (žr. Pav. 4-68 ). Nuo keteros ir klubinių kaulų šiurkštumo nulupti sėdmenų raumenis ir įtampa-Tel fascija lata, (T tenoras fasciae žingsnis.),ir nuo viršutinės stuburo priekyje – SARTORIUS (. T, Sartorius) Toliau prieiga eina tarp tenoras fascija lata ir Sartorius. Skleisti šiuos raumenis, kad matytųsi priekinį apatinį stuburo apie Klubakaulis ir atkirsta nuo jį tiesiai šlaunies raumenį (atminkite, kad šio raumens sausgyslės prasideda ne tik stuburo, bet šiek tiek žemiau jo, viršutinėjeį tai, Gūžduobė kraštas), po kurio klubo sąnario kapsulė tampa matoma.

Kitame skyriuje velenėlis jau buvo nuspręsta, tarp tenzorinė fasciae latae ir didįjį sėdmens raumenį (m. Didįjį sėdmens).Po praskiedimo kraštai velenėlis žaizdos pasirodo didesnį gūbrio su juo viduriniosios ir mažo gluteus ir nugaros pridedamas raumenų grupės – kriaušių, dviviečiai, užraktas ir kvadratinių klubų. Jei norite atrasti pločio bendrą kaltu neskatina didesnio gūbrio ir imtis jį, tada visa sąnario kapsulės tampa matomas.

Kai pūlingo coxitis, osteomielito šlaunikaulio galvos ir Gūžduobė labiausiai galiniai uşklausø priimtina Kocherir Hagen-Thornas, taip pat šoninė LANGENBECK( 4-69 pav.).

pav. 4-68. Prieiga LANGENBECK, (A), Smith-Petersenas (B) ir Smith-Petersenas-Zeyfarta klubo sąnarių(Nuo :. Movshovich IA. operatyviniai ortopedija -. Maskva, 1994).

veiklos galūnių chirurgija •>337

pav. 4-69. Požiūrių į klubo sąnario su pūlingo Cox,ir – dėl Hagen-Thornas(galinio vaizdo), b – ant KOCHER(1), pagal LANGENBECK(2). (Nuo:. Gostishchev V., veiklos pūlingos chirurgija – Maskva, 1996 ..)

Arthrotomy kelio

Realaus laiko prieiga prie kelio sąnario nėra labai sunku, nes pastaruosius keletą padengtas raumenis. Įėjimą į kelio sąnario galima suskirstyti į tris dideles grupes: priekiniai, galiniai ir per girnelės.

Jei norite sumažinti pirminės pirmenybė teikiama arthrotomy pjūviai, sulaikantys raiščius. Iš šio požiūriu yra laikoma geriausia parapatellar skyriai, kuriuose pateikiama išsami chirurginės lauką. Parapatellar gabalai kaip rekomenduojama antrinio arthrotomy, bet su įvedimo counteropening jei ištiktų galinių skyriuose sąnario. Sukurti geriausias sąlygas bendros operacijos drenažo visiškai perdangos odos krepšiai-ne-WSalos, teikiančios pjovimo dehiscencija. Antrinės arthrotomy būtina ne tik nutekėjimo, bet ir apdoroti

kaulai (pašalinimas kaulų fragmentų, traukuliai, užsienio futliarai), šiuo atveju parapatellar gabalai gali būti nepakankamas. Esant tokiai situacijai, rekomenduojame primenenyat platesnius skyriai, pavyzdžiui, Textor, ar dvišalė parakondilyarnuyu arthrotomy ant , šaknų(pav. 4-70).pūlingos procesai kelio sąnario paprastai baigiasi ankilozės, todėl išpjausčius ligamentous aparatų, kai šie uşklausø yra gana priimtina. Užpakalinės požiūris į kelio sąnario naudojamas retai. Per girnelės į kelio sąnario gali būti vertinamas skildami girnelės.

Arthrotomy kelio LANGENBECK.Iškirpti oda pradeda 8 cm virš girnelės šioje srityje, kurioje šoninį platųjį yra prijungtas prie sausgyslių keturgalviais (pav. 4-70,). Taigi supjaustyti sukelti žemyn išorinį kraštą girnelės ir galuose 2 cm žemiau gumburų bolynebertsovoy kaulų. Po to, kai išpjausčius po oda ir į fasciją yra atidarytas bendrą ertmę aplink girnelės. Arthrotomy ant LANGENBECKnerekomenduojama siekiant išvengti žalos bendram šeivikaulio nervo.

Arthrotomy dėl Textor., kad atlikti radikalą operacija dėl kelio sąnario paprastai gaminti U-formos skerspjūvio į savo girnelės raiščio sankirtos ir šoninių raiščių išpjaustymą (pav. 4-70, b).

technologija.kelio sąnario yra pusiau sulenkta padėtyje. odos pjūvis yra pagamintas iš abiejų 6-7 cm virš girnelės sausgyslės dėl Rectus krašto pusių šlaunies ir girnelės pusė (Pa rapatellyarno) sukelti žemyn. Tuo apatinio

lygio

pav. 4-70. Tinkamas galimybeskelio sąnario,ir – priekinė-ruzhny dėl LANGENBECKb – U-formos ant textor,– parapatellyar koncentracija KornIeva, (Nuo: .. Rezoliucinė chirurgijos ir topografinė anatomija vaikystės / Edas JF Isakov, J. Lopuchin – Maskva, 1977).

338 «• Topografinė anatomija ir rezoliucinę chirurgija ♦ 4 skyrius

polis girnelės supjaustyti yra atliekama su ovalo formos krumplio (parakondilyarno) į pritvirtinimo šoninių raiščių lygiu. Taip pasagos plyšio supjaustyti per odą ir pluoštinių sąnario kapsulės į sinovinio membranos. Pastarasis lūžiai pusė girnelės, tada einame visą viršuje autopsied Volvulus. Žemyn ir Gale (retrokondi-Lar) supjaustyti per visą sąnario kapsulę kartu su galinio pasipūsti. Po visų kišenes atvartų susiūtas per vidurį, labiausiai cilindro dalies auditą.

Parakondilyarnaya arthrotomy dėl šaknų.leidžia abiejų pusių atidaryti bendrą ertmę, viršutinis ir galinis šalutinis inversija (pav. 4-70 į).

Technologijos. Padaryti du parapatellar pjūvį, išvykstantiems iš girnelės 1-1,5 cm. Pradžia pjūviai 5-6 cm virš girnelės plačiai atvirą viršutinę Volvulus ir apdaila ne gumburų blauzdikaulio kaulų. Šie minimaliai invazinės pjūviai ir saugus, tačiau tinka tik drenažo bendra jo empiema (vairuotojo) ir pašalinimas, esančių bendro ploto svetimkūnių. Pasiekti drenažo galinio Volvulus Bursa priimti papildomą pjūvį (counteropening) ant nugaros paviršiaus iš medialinio aspektu pakinklio duobės apie Iškilioji žnyplės sąnario, atliko priekinės-vidurinė paviršiaus žaizdos.

Arthrotomy kulkšnies

Arthrotomy – atidarymas kulkšnies sąnario. Ji gamina kaip atskirą operacijos artritu nutekėjimą pūliai ar pašalinti svetimkūnius iš bendros ertmę. Ji taip pat tarnauja kaip prieigos prie sąnario. Labiausiai paplitęs išorinis šoninis arthrotomy dėl Kocher(4-71 pav.).

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Technologijos. įpjovimas Nachinayut 6-8 cm virš išorinio kulkšnies ir 1,5 cm užpakalinės į šeivikaulių (iš esmės per vidurį tarp šeivikaulių ir Achilo sausgyslės), ir toliau žemyn arcuately lenkimo aplink išorinį kulkšnies ir pėdos iki galinio krašto tuo išorinio krašto bendrąja sausgyslės raumuo digitorum. Po išorinis kulkšnies sural nervų eina poodinio audinio (ir suralis.),Spus –

pav. 4-71. Išorinis šoninis prieiga prie kulkšnies sąnario(Nuo: .. Movshovich ILOperatyvi ortopedija – M 1994).

penitentas ant išorinio krašto pėdos (būtina atsarginis!). Be to, viešbučio už išorinės kulkšnies Common sinovijos dangalo sausgyslės šeivinis raumenys, o per ją į išorinį kulkšnies iki kulno kaulo yra įmestas viršutinė laikiklį šeivikaulio raumenis, (retinaculum musculorum peronaeorum superius).Jis išpjaustytų sinovijos dangalo už šeivikaulio raumenis. Kai sepsinio artrito aptinkamas išsipūtusi kapsulę čiurnos sąnario, ji yra išpjaunamas. Bendras ertmė nutekėjimo. Baigtybės jiems sutelkti Gipsas su į žaizdos srityje lange. Koja yra nustatytas iki 90 “kampu.

apatinių galūnių sąnarių rezekcija

klubo rezekcija

Ekranas. Pūlingos koksas degradacija, areštas šlaunikaulio galvos ir tikėjimas-tluzhnoy depresija.

Technologijos. Dažniausiai naudojamas prieiga , Lan genbeka.paciento gulėti ant sveikos pusės pozicija. Odos ir poodinio audinio pjūvis atliekamas ant linijos, jungiančios viršutinė nugaros stuburo, kad Klubakaulis ir didesnį gūbrio šlaunikaulio. Pradžia įpjovimo 6-7 cm aukščiau ir baigiasi 5-6 cm žemiau didesnio gūbrio šlaunikaulio dlinniku. Nulupti minkštą audinį, kad matytųsi daugiau gūbrio ir jo trankyti Dantis kartu su prie jo pridedamomis raumenis. Razdvinr kabliukų žaizda šiurkštumo yra be žievės iš minkštųjų audinių šlaunikaulio kaklo, kad matytųsi sąnario kapsulę. Kapsulėje išpjaunamas Pro –

veiklos galūnių chirurgija ♦ 339

Dolny pazrezom pašalintos gnoi ir paduodamas į supjaustyti kapsulėje drenažo vamzdį.

Jeigu jums reikia bendrą rezekcija, įdėti į bendrą ertmę kaneliūromis Dantis išplėsti bendrą erdvę, klubo laidai sukasi pirmyn ir patempimų žaizdos į šlaunikaulio galvutę (pav. 4-72).

Jei šlaunikaulio galvutė sunaikinti, kirsti ištisus raiščių šlaunikaulio galvos, pamačiau, Gigli “nupjauti galvą ir pašalintas. Kartais galva sugeriama, tokiais atvejais ji yra lengvai pašalinti po kirtimo apvalios raiščių. ertmė plečiasi kabliukus, pašalintų modifikuotą sąnario kapsulę, modifikuotas grioveliais Chisel pašalinti kremzlę ir apatinį kraštą Gūžduobė. Galvos likusiam sumažinti atsiėmimo ir sukimą klubo medially su sinchroniniu traukos ilgio. Žaizda buvo susiūta laisvai susiūtas su sąnario kapsulės, yra paduodama į nuotekas. Po sulaikantys rezekcija dėl Įspėjimas –

Nia patologinė išnirimas klubo VD. Griebtuvas-molvarekomenduojama skirti galūnės 10 ° sulenkta 15 ° ir užfiksuokite apskrito Gipsas. Šis galūnių veda prie ankilozės susidarymo funkciškai palankioje padėtyje būklė.

kelio sąnario rezekcija Textor

Ekranas.pūlingo osteoartritas su iš sąnarinių paviršių kaulų sunaikinimo.

technologija.kelio sulenkta pacientas. Lanko formos sumažinti minkštųjų audinių Iškilioji nukreipti žemyn, prijungti galiniai kraštai, abiejų šlaunikaulio condyles. Ant apatinės kojos pjūvį atliekamas 1 cm žemiau gumburų bolypebertso-mas kaulų (pav. 4-73).

Paryškinimas priekinis atvartas, kartu su girnelės, girnelės raiščių kryžiaus (lig patellae.),prijungtas pusėje ir perdavimas –

pav. 4-72. Arthrotomy ir rezekcija klubo sąnario LANGENBECKir -.

Prieigos LANGENBECKb – atidarymo sąnario kapsulę, in – šlaunikaulio galvos yra kilnojami žaizdos. (Nuo: Gostishchev V., veiklos pūlingos x.irurgiya. -. Maskva, 1996)

340♦ topografinius anatomija ir operacinis chirurgija

data: 2016/07/09; Peržiūros: 3524; Knygų rašymas DARBAI

indikacijos ir technika punkcija sąnarių

    

 1. V070400 “Kompiuteriai ir programinė įranga” – 1 kursas apie MTR
 2. pagrindu
    

 3. Kompiuteriai.
 4.   

 5. Danilov pagrindai elektros inžinerijos ILEKTRONIKI.
 6.   

 7. Matavimas ir montavimas įranga ir įrankiai optinio pluošto,
 8.   

 9. Paskaita 1. Informacijos vaidmuo transporto valdymo procesą, kompiuterinių technologijų valdymas.
 10.   

 11. Paskaita 3 – technika ir technologijos, paieškos ir žvalgyba naftos ir dujų telkinių,
 12.   

 13. Medicinos įranga,
 14.   

 15. Tuo XX a-HH1 ruožtu. akivaizdu, kad mokslas ir technologijos vaidina ypatingą šiandienos visuomenėje, net jei dviprasmiškas vaidmuo,
 16.   

 17. Mokslas ir technologijos žmonijos istorijoje. Pagrindiniai etapai plėtra.
 18.   

 19. indikacijos naudojimui sistemingai jautrumą metodą,
 20.   

 21. Indikacijos principu ir operacijos endoprotezavimas, arthrodesis, arthrorisis, tenodesis.
 22.   

 23. indikacijos ir veikimo principas osteotomies Šlaunikaulio ir blauzdikaulio.

pradūrimui bendra naudojama diagnostikos ir terapiniams tikslams (nustatyti iš minėtoje eksudato turinį, kraujo pobūdžio), pašalinimas turinį nuo sąnario ertmę ir antibiotikų arba tirpalais, administravimo.

1. būtina atlikti griežtai apibrėžtoje kiekis punkcija;

2. anestezija turėtų būti naudojamas;

3. kai sąnarių punkciją reikia pereiti odą, kad bėga pro žaizdos ir nuotėkio turinį;

4. turite ištraukti adatą iš bendrosios greitai adata turinys neturi patekti į žaizdos kanalo žinoma;

5. jei yra poreikis pristatyti medžiaga į bendrą, tai administruoja ne daugiau nei skysčio išieškota suma;

a) sutinsta bendrus sinovinio membrana dalybos į sekcijas, ir

uždegiminis procesas nėraiš karto apimti visą sąnarį.

b) pluoštinė kapsulėje sustavovov turi trūkumų, dėl, ir

intrasąnarinių spaudimo padidėjimas gali atsirasti

kapsulės plyšimas ir pasireiškimas paroatikulyarnyh

pradūrimo technika

Norint naudoti punkcija 10-20 ml švirkštą su adata, storio TROCAR mažiau naudojamas plonas (į kelio). Prieš punkcijos sąnario teikti mokymo, Hand chirurgas ir chirurginis lauką, kaip ir bet kokią chirurginę operaciją. Anestezija– vietinis anestetikas Novokaīns. Oda ne būsimo pamainą iš punkcijos kryptimi svetainėje. Adata yra kuriama lėtai iki jausmo, atskleidžianti sąnario kapsulės pradurti. Po operacijos, adata greitai pašalinamas, o dūrio vietos užklijuoti gipso. Baigtybės nebūtinai imobilizuota gipso lietinius arba autobusu.

Peties Bendraspriekinė: pagal coracoid proceso ašmenų; galinio: per tašką, esančio žemiau viršutinio krašto reguliuojamas acromion procesas, kurio skylę, kurią sudaro galinio krašto deltinį raumenį ir apatinio krašto m. supraspinatus.

alkūnė: galiniotarp šoninio krašto ir apatinio krašto olecranon epicondulus lateralis žastikauliais, tiesiai virš šepetėlio galvos šviesos. Viršutinė Volvulus alkūnė pradurti: straipsnio olecranon patarimas

riešo: užpakalinė paviršiaus ploto bendra linijos perėjimo punkte, jungiančios styloid procesą spinduliu ir alkūnkaulio, su linija, kuri yra antrojo plaštakos kaulų tęsinys, kuris atitinka atramos tarpo tarp m sausgyslių. ekstenzorius policis Longus ir m. raumuo indicis.

klubo: nustatyti Nepraduriamą taško atžvilgiu nustatytą tinklo bendrą projekcija. Viela tiesioginis liniyuot patarimas didesnio gumburo į tarp vidinio ir vidurinio tretyamipahovoy ribos raiščių. Linijos vidurinės Atitinkamaiegzistuoja šlaunikaulio galvos. Tai yra pradūrimo punktas. Punkcijos viršų bendra katedros taip pat gali būti virš didesnio gūbrio galiuko.

kelio:, esančios sukimo minėtus šoninius girnelės skirtumo bazę viršuje. Nuo šio taško, galite skambinti ir punkcija sąnario. Bendras punkcija gali būti atliekami į girnelės į vidų ar išorę vidutinio lygio.

Kulkšnies:pradūrimo sąnario lateralinio skyriaus tarp išorinio kulkšnies ir m. ekstenzorius digitorum Longus (2 cm virš jo kulkšnies viršuje). Persiuvimo sąnario medialinio kortelę taške esančio tarp vidinio kulkšnies (1 cm virš jo viršuje) ir m. raumuo hallucis Longus.

data: 2014/01/05; Peržiūros: 2382; Autorių teisių pažeidimas? ;

Mes vertiname Jūsų atsiliepimus! Ji buvo naudinga publikuoti? Taip | Ne

Klausimų skaičius 87 ploto nugaros alkūnės topografija. Alkūnės sąnario. Punkcija ir alkūnės arthrotomy

galinio alkūnė sritis, régio cubiti užpakalinės dalies.

OdosAlkūnės galinio regione storio, kilnojamas.

poodinių riebalųatgal alkūnės regione, virš olecranon viršuje yra bursa, bursa subcutanea olecrani (3.21 pav).

gali uždegimas bursa (bursito) pagal ilgai slėgio ant jo (Y graviravimo ir laikrodžių t. D.), tiek ir traumos.

En galinio velenėlis Alkūnės regionastanki, pluoštiniai sustiprinti grįžtės iš sausgyslių m. tricepsas brachii. Juostinės yra tvirtai prie jų prilipusios prie peties epicondyle ir galinio krašto alkūnkaulio.

Pagal išsitempia užpakalinės kubiniai regioneviršutinėje zonoje esančio medially Medial vadovas tricepso raumens, sausgyslės transformuojasi į galingas.

šoninėje sienelėje turi nuo šio raumenų formų sausgyslės šoninis galva. sausasGyvenamųjų pridedamas prie olecranon, olecranon. Pagal tuo jos tvirtinimo prie olecranon, įsikūręs Bursa subtendinea m svetainę sausgyslė. tricipitis brachii.

Nuo šoninio epicondylepradėti raumuo raumenys rankų ir pirštų.

neurovaskulinius struktūrų topografija užpakalinės kubitalinis regionas

N. ulnaris, kartu . collateralis ulnaris pranašesnis, kilęs iš medialinio galvos tricepso raumens gylio. Epicondyle lygiu jis yra pagal išsitempia vagelės cubitalis užpakalinės medialiskauluose ir pluoštinių kanalo suformuotas medialinio epicondyle, olecranon ir privataus išsitempia. Čia jis yra greta prie alkūnės sąnario kapsulė.

Tuo apatinės ribos iš n. ulnaris eina pagal m. Zginacz Carpi ulnaris ir n. Fleksors digitorum superficialis,, klasifikuojamų priekinio lova dilbio.

Nors paviršiaus ir arti kaulo formavimasis, The Alkūnės nervas dažnai sužeisti, kurios gali atsirasti per gerai žinomas trumpalaikis deginimas skausmas, o sunkesniais atvejais – nuostolį savo funkciją.

^ alkūnė sąnarių, articulatio cubiti.

Atsižvelgiant į tai, medialinio vagelės atgal į bendrų ribojasi maišas n. ulnaris. Bursa susiję daugiausia su galinio iš bendrų padalinių ir jos ertmė nėra pranešama: Bursa subcutanea olecrani, Bursa intratendinea olecrani – atsižvelgiant į sausgyslių m storio. tricepsas brachii ir bursa subtendinea m. tricipitis brachii – pagal jos prisijungimo taške į olecranon

sausgyslės.

^ kraujo tiekimas į sąnarioper Rete articulare cubiti, suformuotas šakų a. brachialis, a. radialis ir. ulnaris.

Venų nutekėjimasyra tas pats pavadinimas venas. nutekėjimas limfos, vyksta giliai limfagyslių iš alkūnės ir pažasties limfmazgiai.

inervacijaatliekami šakos NN. radialis, medianus ir n. ulnaris.

pradūrimo.Wysięgnik sulenkto alkūnės stačiu kampu. Galinis punkcija atliekama remiantis olecranon galiuko ir vadovas adatą į priekį. Po lauko adata suleidžiamas tarp šoninis nadmyshelkom žastikaulio ir iš alkūnkaulio olecranon ir įsiskverbti į ant galvos sąnario

spindulys

Arthrotomy ant karo Yasenetsky. Pūlingo artrito alkūnės pagaminti tris išilginius pjūvius: du priekiniai ir vieną posteroexternal. Išilginis pjūvis 3- 4cm per visus sluoksnius sudaro sąnario kapsulę 1 cm priekinė į medialinio epicondyle iš žastikaulio. Per šį pjūvį (iš priekio per bendrą ertmę) dėl žnyplėmis išorinėje pusėje ir išleisti tai daro antrą išilginis pjūvis 3-4 cm per visų sluoksnių, įskaitant bendrą kapsulę. Galinė dalis yra vykdoma sluoksniais išilgine kryptimi į išorę nuo olecranon, arčiau prie išorinio epicondyle Žastikaulio.

punkcija ir arthrotomy sąnarių

179.Naruzhny prieiga prie alkūnės sąnario,
1 -. M. tricepsas brachii; 2 – t brachioradialis ;. 3 – Galvutė spindulys; 4 – Galvutė žastikauliais.

zhiliem tricepsas raumenų; Subperiostinė trankyti ir epitrochlea. Visu lenkimo alkūnės tampa prieinami padavimo sąnario galus peties, kad alkūnkaulio ir spinduliu. Paduodant jiems duoti sutampa formą.
suartinti kaulų galus, grupėje, sulenkto alkūnės kampu 100 ° kampu, žaizda buvo susiūta sluoksniais, galūnė yra fiksuotas Gipsas.

-riešo sąnarių

operacijos dėl šlaunikaulio sąnarių

Vaizdo (paspauskite žaisti).

pradūrimo.klubo sąnario yra dažnai pradurti priekinis poziciją paciento ant nugaros.Adata yra suleidžiamas griežtai tuo priekinės-užpakalinės kryptimi esant vidurinės linijos, paimto iš didesniosios gūbrio viršaus į kontūro tarp vidinių ir vidutinio trečdaliai kirkšnies raiščio punkte. Vkoly gaminti į išorę nuo apčiuopiamas impulso šlaunies arterijos prie vidinio krašto Sartorius
Kai pradūrimo adata suleidžiamas bendrą nepriklausančius didesnio gūbrio galiuko frontalinėje plokštumoje
Nojaus dėl šiek tiek atitrauktos vidinėje pusėje ir viduje pasuktos galūnės.
Kai pūlingos uždegimas klubo sąnario (koksas) arthrotomy nesukuria pakankamai nutekėjimą eksudato. Todėl, sunkiais atvejais pūlingos coxitis taikomuosius rezekcija šlaunikaulio galvos.
“Sankirta iš klubo”. Paciento dėl sveikos pusės pozicija, kurią valdo galūnės šiek tiek sulenktos.

Lagranmasade