Sąnarius skaudina geri testai

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti temą: “Gerklės sąnarių bandymo rezultatai yra geri.” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

sąnarių skausmas

reikia šviežią
KLA, OAM, LHC (RF, CRB), anti-CCP, IFA Chlamydia trachomatis, rentgenograma iš kelio, o stovi proyamoy projekcinės rentgenogramoje rankų ir kojų tiesia linija projekcija.

Tai atrodo reaktyvusis artritas, bet taip, kaip jums parašė, ji negydoma. Šiuo metu jums susidoroti su skausmu mažiau?

Sukurti naują pranešimą.

Bet jūs – neleistiną vartotojas.

Jei registruotas anksčiau, “Ženklas” (prisijungimo forma viršutiniame dešiniajame puslapio). Jei esate čia, prašom registruotis.

Jei buvo įregistruota galėsite toliau stebėti atsakymų į savo žinutes, tęsti Palūkanų su kitais vartotojais ir konsultantų pranešimus dialogą. Be to, registracija leis jums atlikti asmeninį pokalbį su konsultantais ir kitais svetainėje.

diagnostikos metodus, ligų, sąnarių: tikslas ir funkcijos

procedūras

, sąnarių ligomis nepradėkite naktį – buvo kalbama apie skausmą, kad liga jau pasiekė tam tikrą etapą. Kaip stebėti sąnarių būklę, laiku aptikti nukrypimus nuo normos, ir iš karto pradėti gydymą? Leiskite suprasti tai.

Teisingas ligų diagnostika, sąnarių – raktas į gydymo

efektyvumą

sąnarių skausmas gali būti artrito signalas, įskaitant reumatoidinį, artrito, osteoartrito, bursito,, chondrokalcinozės, ankilozinio spondilito ir kitų ligų. Apie šią problemą paprastai kalbėti šių simptomų.

skausmo išvaizda kelio, o kėlimo arba nuleidimo kopėčių gali reikšti osteoartrito. Ši liga kartais zatragivpylimas ir pirštai – šiuo atveju, yra viršutinių falangų plomba. Staigus stiprus skausmas pirštų didelių pėdų – tipiškas artritas signalas. Liga dažnai pasireiškia klubo sąnarių ir daro jaučiamas stiprus skausmas viršutinėje kojos. Reumatoidinis artirit gali pasireikšti pažeidžiant smulkiosios motorikos įgūdžius rankas, kai ji tampa sunku įkiškite raktelį į spyną, arba siūlai adata.

Deja, ligos, sąnarių paveikė 30% pasaulio gyventojų, o tarp jų ne tik kietosios amžiaus žmonės. Sąnarių liga sparčiai vystosi, todėl tai yra labai svarbu juos laiku diagnozuoti ir pradėti gydyti. Tai padės išlaikyti mobilumas, lengvumas judėjimo ir atleisti nuo didelio skausmo.

įrašas “
Kokie funkcijos sąnariai?

    

 • Judėjimas erdvėje – būtent sąnariai leidžia mums vaikščioti, bėgioti, šokinėti.
 •   

 • Mobilumas – su sąnarių Pagalba mes meta kojas pritūpęs, pakelkite ir nuleiskite ranką, suspaudė kumščiais.
 •   

 • Taupymo laikysena – sąnariai leidžia tupint arba ant kėdės, pasvirusi į priekį, stovint, pasvirusi ant nieko “.

Bendrasis patikrinimas ir palpacija metodas

Pirmasis apsilankymas pas gydytoją prasideda bendro tyrimo, kuris leidžia jums pamatyti išorinėmis anomalijomis. Tai gali būti, pavyzdžiui, patinimas bendrą zoną. Visuotiniame tyrimo gydytojas gali paprašyti pacientą atlikti tam tikrus judesius, suprasti skausmo pobūdį ir jo paplitimo areale. Laikysenos ir eisenos taip pat gali nurodyti sąnarių ligos.

Dar vienas labiausiai paplitusių ir lengviausias būdas egzaminas – jausmas, ar palpuojant. Su gydytojo ryšį atranda išorę ligos požymių sąnarių. Pavyzdžiui, galite rasti reumatinėmis ir reumatoidinio mazgelių, rasti vietą, kur yra diskomfortas per judesius, siekiant nustatyti, kad sąnario kapsulės statusą, kad temperatūra kaita irlazhnosti oda sąnarių srityje.

Bendrasis patikrinimas ir palpacija – labiausiai prieinamą metodai egzaminą, bet jie atsiranda be techninių priemonių naudojimas, todėl nepasiduokite pilną vaizdą apie klinikinio vaizdo ligos.

kampamatis

Ši patikrinimo metodas, naudojant goniometrą – įtaisas, kuris leidžia nustatyti sąnarių mobilumą amplitudę. Protractor kampamatis primena ir nustatyti mobilumo kampą. Pacientas daro būtinus judesius (lenkimo, tiesimo, pakelti ir nuleisti, galūnių) serijos, ir gydytojas trunka matavimai, fiksuoja rodiklius ir susieja juos su norma.

Laboratoriniai diagnostiniai metodai

tikslesnės informacijos apie paciento ir jo ligos būklės, galite gauti išmokti bandymo rezultatus.

Kraujo testas

Daugelis kraujo analizės rodiklių pasakyti apie sąnarių ligos. Taigi, kai biocheminės analizės, gydytojas turi atkreipti dėmesį į C-reaktyvaus baltymo kiekis kraujo serume, per bendro baltymų kiekio definilaminovuyu atsako ir kitus rodiklius. Turėtų būti laikoma nerimą padidėjimą ESR (eritrocitų nusėdimo greitis), nes jis atspindi uždegiminio proceso lygį. Reumatinių uždegiminių patologijų, imunologinių kraujo analizė rodo, Antinukleariniai antikūnai (ANA). Artrito ir kitų ligų, serume sąnarių smarkiai padidėjęs šlapimo rūgšties. Be to, pacientams, kenčiantiems nuo reumato, psoriazinio artrito, ankilozinio spondilito ir kitų ligų, sąnarių, yra į lizosomų fermentų (rūgšties proteinazės, rūgščioje fosfatazf, deoksiribonukleazės, katepsino) serumo ir sinovinio skysčio kiekio pokytis.

Šlapimo

Pažymėtina, kad reikšmingų nukrypimų nuo šlapimo mėginyje norma yra stebimas tik sunkių formų sąnarių ligomis. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad sveikų asmenų baltymų ir kraujo šlapime nėraJūs turite būti. Jų išvaizda rodo ligą.

radiodiagnostikai sąnarių

Smulkiau, ištirti sąnarių būklę ir struktūra leidžia metodus spindulinės diagnostikos. Pirminio apdorojimo, šios procedūros nereikia.

X-spinduliai. Už savo elgesio požymių, gali būti, sąnarių skausmas, sunku mobilumas, patinimas ir spalvos pakitimas aplink sąnarius odą. Daugelyje sąnarių įvaizdžio tyrime prognozuojama ant specialaus filmo su rentgenu. Speciali mašina nukreipia spindulius ant apklaustųjų srityje, siekiant saugumo, visi gyvybiškai svarbūs organai, asmens, kuriam taikomas su apsauginiu švino prijuostės. Šiuo atveju pacientas arba atsisėdus arba atsigulus. Rentgeno spinduliai leidžia jums pamatyti sąnarių ir jų patologijos deformacijos. Procedūra trunka mažiau nei tris minutes, rezultatai gali būti pateikiami po 15 minučių, kaip fotografiją. Net naudojant moderniausias įranga minimalus spinduliuotės, todėl, rentgeno, taip pat kiti metodai radiacijos tyrimus, nerekomenduojamas nėščioms moterims.

artrografijai– tikslesnis metodas, palyginti su įprasta rentgeno. Jis naudojamas, kai pažeistas meniskų, raiščių, įtariama trūkio sąnario kapsulę. Prieš artrografijai sąnarių priešingai dirbtinai. Norėdami tai padaryti bendrą ertmę įvesti specialų turinį, ir tada paprašyti pacientą padaryti keletą juda ir fiksuoja vaizdo stebėjimo rentgenografijos. Rezultatas, priklausomai nuo įrangos, galima gauti ant monitoriaus arba plėvele. Procedūra trunka apie 10 minučių ir nėra pavojingas. Tačiau, jeigu pacientas yra alerginė reakcija į kontrastinių agentų, tai yra šiam tyrimui kontraindikacija.

Kompiuterinė tomografija (KT)– moderniausias ir labiausiai informatyvus metodas Radiologijos. KT įvertinti sąnario struktūrąs audinius su milimetrų tikslumu ir padaryti, kad “supjaustyti” bet kurioje plokštumoje. Tai didžia dalimi palengvina gydytojo diagnozę. KT gali parodyti pokyčius audinių, osteophytes ir kremzlių užaugimo. procedūros metu pacientas guli ant sofos, kuri per tyrimas pradeda judėti, ir specialus telefonų perduoda ir gauna rentgeno spindulius į tam tikrą seką. Tai užtrunka 2-3 minutes. Poveikio laipsnis yra minimali. Rezultatas gali būti gauta skaitmeniniu formatu ir paveikslėlyje.

, radionuklidų metodai, leidžia mokslinius tyrimus siekiant nustatyti ligos, naudojant radioaktyviuosius preparatus. Populiariausias būdas radionuklidų diagnostiką – scintigrafija. Organizmas administruoja radioaktyviuosius izotopus ir gauti aukštos kokybės vaizdus pasiekiama skleidžiamos spinduliuotės jų. Procedūra atliekama naudojant vieno fotono emisijos kompiuterinės tomografijos. Vizualizacija atliekamas ląstelių lygiu, o ne dubliuoti kitų spindulių tyrimų rezultatus. Tai leidžia jums pamatyti, funkcinius pokyčius, kurie atsiranda organizme prieš anatomijos. Procedūra yra saugi, nes gama-izuluchayuschie radionuklidų, kurių pusinės eliminacijos laikas trumpas naudojimo apšvita yra ne didesnis nei naudojant įprastinę rentgeno. Kontraindikacijos Apklausa: nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Paciento rezultatai gali pasimokyti iš jo pabaigoje.

MRT sąnarių

Magnetinis rezonansas sąnarių (MRT) yra atliekama naudojant radijo bangų ir stipraus magnetinio spinduliavimo, dėl kurių būtų galima gauti aiškų vaizdą audinyje. Pacientas yra viduje “vamzdžio” MRI aparato. Tyrimas plotas paskirtas gydančio gydytojo. Pagrindinis reikalavimas, kad pacientas – gulėti nejudėdamas, nes jis turi įtakos nuotraukų

kokybę.

MRT leidžia jums matyti visus klinikinis vaizdas už sužalojimus ir degeneracinių sąnarių ligų, tokių kaip lėtinė artrito detales. taipMRT suteikia galimybę diagnozuoti osteoartrito, septinis artritas, osteomielito ir kitų ligų. Procedūra trunka 10-20 minučių, o iš tyrimo ir kadrų paciento protokolo išvada gali gauti 20-30 minučių.

Ši bendra tyrimas yra nepavojingi, nes naudojamas magnetinio lauko neturi kelti grėsmę žmogaus organizme, todėl jokių apribojimų neegzistuoja čia. Tačiau, MRT yra kontraindikuotinas žmonėms, kurie turi širdies stimuliatorių, kraujagyslių hemostazės klipų, elektroninių arba feromagnetinių vidurinės ausies implantai.

Echoskopija sąnarių

Šis diagnostikos metodas yra pagrįstas Bendrai naudojant ultragarso bangos. Specialūs aparatai skleidžia bangas tam tikro dažnio, jie sąveikauja su minkštųjų audinių ir įsiskverbti į studijų srityje. nustatytų traumų ultragarso sąnarių, reumatinės ligos lydi uždegiminių procesų.

akustinių vibracijų fiksuoja specialus skeneris, vaizdas iš karto rodomas monitoriuje, jei reikia, ji gali būti atspausdintas, tai yra, beveik iš karto paciento sužino rezultatas. procedūros metu, kad tarp skaitytuvo ir tyrimo srityje nebuvo oro kūno paviršiaus tepamas specialus gelis. Gydytojas veda kūno jutiklis, kuris nesukelia jokių nepatogumų pacientui. Ultragarso yra saugiausia procedūra įmanoma, net nėštumo metu.

Kas tyrimo metodas pasirinkti?

Optimalų metodas diagnozuoti sąnarių kiekvienu atveju parenka gydantis gydytojas, atsižvelgiant į paciento nusiskundimus, būklė organizmo ir reikia patikslinti ištirtąjį plotą. Kartais paprastą diagnostikos osteoartrito šlaunikaulio tuo pradiniame etape įprasta rentgeno vertina pakankamai. Kai skundai pasikartojantis vidutinio stiprumo skausmą dažniausiai praktikoje yra testas, ir ji yra pakankamai. Čia, pavyzdžiui, kai veikia ankilozuojantis spondilitas lu formąchshe griebtis kompiuterinės tomografijos.

Žinoma, gauti kuo tikslesnius rezultatus, geriau išnaudoti šiuolaikinių metodų diagnostikos sąnarių CT, MRI, ultragarso. Eiti į kliniką, kurioje atlikti tokią apklausą, tai yra įmanoma, be išankstinių konsultacijų. Specialistas atlikti diagnostiką, skelbia savo klinikinį vaizdą ir suteikti tinkamą rekomendaciją, patarti, į ką gydytojas adresu: osteopatas, ortopedijos traumatologo ar.

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Sveiki pirmaujančių ne pelno Reumatologija forume!

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Moderatorius:Prižiūrima

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Kate221»balandžio 16, 2016 m 22:13

Sveiki! 3 weeks ago staiga skausmingi sąnariai, skausmas migruoja po visą kūną, pirmiausia susirgo kelį, tada kitas, tada skausmas plinta į kitas jungtis, ir tt, savo ruožtu, kiekvieną dieną kažką kitą, gerklės pirštų, pečių, kojų, alkūnės, manau, visi sąnarius, kad turiu dabar, vizualiai jis atrodo normalus, ne patinimas. Prieš tai, sąnariai niekada serga, sveikata paprastai yra gera, buvo lėtinis tonzilitas, dažnas anginą, bet ne be stiprios temperatūros, silpnumas, buvo gydomi antibiotikais, viskas buvo greitai, gydytojai sako, kad tonzilės atrodo gerai. Perduotas kraujo tyrimus: biocheminių, klinikinių, reumatoidinio faktoriaus, prieš branduolio faktoriaus (ANF), visi rodikliai yra normalus, eritrocitų nusėdimo greitis buvo normalus. Terapeutas sakė, kad aš reumatoidinis artritas neturite eiti į reumatologo prasmės. Namų ne bandymus ir pastebėjo, kad RNP (prieš branduolio faktorius) 0,8 tuo viršutinę normos 0,9. Reumatoidinio faktoriaus 10,40 (normali 0-15) yra parašyta, kad reumatologo, aš noriu nueiti kiek įmanoma bandymų, siekiant nustatyti priežastį, o ne kreiptis į gydytoją tuščiomis rankomis. Ką dar galite gauti išbandyti? Atrodo, kad aš neturiu anti-CCP analizę. Norėčiau aukšteai patikrinti infekcija.

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Ivanas “» balandžio 16, 2016 m 23:08

«Ką bakterijų sukelti reaktyviąją artritas po gimines:
• chlamidijos pneumonija (Chlamidia pneumoniae);
• chlamidijos psitachi (Chlamidia psittaci);
• Mycoplasma pneumonija (Mycoplasma pneumoniae).

Kuris bakterijos sukelti reakcinio artrito po šlapimo ir lyties organų infekcijos:
• Chlamydia trachomatis (Chlamidia trachomatis);
• ureaplasmas.

Kas bakterijos sukelti reakcinio artrito po žarnyno infekcijos:
• Yersinia (Y.Enterocolitica 03, 09 serotipas, Y. pseudotuberculosis);
• Salmonella (enterltldla, S. Oranienberg, Salmonella typhimurium );
• Shigella (S. flexneri);
• Campylobacter (Campylobacter jejuni).

Ką jūs turite išlaikyti egzaminą artrito

.

Visas kraujas dislokuoti

Šlapimo analizė nevalgius kraują iš venos :. antikūnų IgG, IgA, IgM į Chlamidia trachomatis Mycoplasma pneumoniae, Ureaplasma
analizė kraujo venų nevalgius: antikūnai IgG, IgM sukėlėjai žarnyno infekcijas (Yersinia, Salmonella, Shigella, Campylobacter)
sėjos žarnyno išmatų tepinėlis grupė
gerklės augmenija
-Chem … kraujo: visas baltymas, baltymų frakcijos, karbamido, kreatinino, bilirubino (iš viso, tiesioginis, netiesioginis), transaminazės (ALT, AST, GGT), šarminė fosfatazė
analizė kraujo iš venos nevalgius :. C REACT ivny baltymo (CRB), reumatoidinio faktoriaus (RF), prieš branduolio faktoriaus (ANF), antistreptolysin O (ASO).
elektrokardiograma ir Echokardiograma.
pilvo ultragarso ir inkstų.
Konsultacijų oftalmologas ir plyšio-lempa tyrimas.
ultragarso paveiktų sąnarių, kai X-spinduliai būtina. »
http://diagnoster.ru/bez-rubriki/chto-takoe-infekcionno-allergicheskie-ili-reaktivnye-artrity-i- pochemu-voznikaet-reaktivnyj-Artrit-2 /

diagnozė RA (reumatoidinis artritas)

»Pacientai buvo tiriami turinys IgM ir IgA RD, kovos-Ciklicheskomu citrullinated peptidas (anti-CCP) AMTSV, antikeratinovyh antikūnai (ACA), antikūnų prieš RA33-antigeno (ARA33), ir, prieš branduolio veiksnių (ANF) kraujo serume.

BB PA su 86 g (su 12 metų JRA). Sulfasalazinas 2011 4 mėn (netolerancija). VLOK 2011 Homeopatija, gepatoprotektory, probiotikai, sorbentai, fermentų, Mumija, alavijo, vitaminų, fitosanitarijos mokesčiai – visi kursai su pertrauka.

Mes nežiūrime gerklės ir organizmo kaip visuma. Mūsų kūnai nemeluoja atskirose dėžutėse.
Prisiminti? “- Daktare, aš turiu skundų taip ir taip”. “- Tai ką jūs valgė.” Ir pažiūrėkite, ką mes valgome. Automobiliai degalų ir eiti.

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Ivanas “» balandžio 16, 2016 m 23:25

Antikūnų prieš ciklinis peptidas citrullinated (anti-CCP, ciklinis peptidas citrullinated antikūnai, anti-CCP, CCP)
https://www.invitro.ru/analizes/for-doctors/1521/6244/

BB PA su 86 g (su 12 metų JRA). Sulfasalazinas 2011 4 mėn (netolerancija). VLOK 2011 Homeopatija, gepatoprotektory, probiotikai, sorbentai, fermentų, Mumija, alavijo, vitaminų, fitosanitarijos mokesčiai – visi kursai su pertrauka.

Mes nežiūrime gerklės ir organizmo kaip visuma. Mūsų kūnai nemeluoja atskirose dėžutėse.
Prisiminti? “- Daktare, aš turiu skundų taip ir taip”. “- Tai ką jūs valgė.” Ir pažiūrėkite, ką mes valgome. Automobiliai degalų ir eiti.

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Kate221»balandžio 16, 2016 m 23:29

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Ivanas “» balandžio 16, 2016 m 23:34

BB PA su 86 g (su 12 metų JRA). Sulfasalazinas 2011 4 mėn (netolerancija). VLOK 2011 Homeopatija, gepatoprotektory, probiotikai, sorbentai, fermentų, Mumija, alavijo, vitaminų, fitosanitarijos mokesčiai – visi kursai su pertrauka.

Mes nežiūrime gerklės ir organizmo kaip visuma. Mūsų kūnai nemeluoja atskirose dėžutėse.
Prisiminti? “- Daktare, aš turiu skundątaip ir taip “. “- Tai ką jūs valgė.” Ir pažiūrėkite, ką mes valgome. Automobiliai degalų ir eiti.

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Kate»balandžio 16, 2016 m 23:40

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Kate221»balandžio 17, 2016 m 9:42

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Kate»balandžio 17, 2016 m 10:03

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Kate221»balandžio 17, 2016 m 10:22

migrantų skausmas visoje kūno sąnarius, analizuoja gera

Kate»balandžio 17, 2016 m 10:27

Kas tikrina reikia praeiti skausmas sąnariuose?

sąnarių skausmas yra uždegimui, kremzlės degeneracija, druskos indėliai, susirgti infekcine liga ir įvairių traumų rezultatas. Norėdami pradėti gydymą, turite sužinoti apie Patofiziologinis procesas, reikalaujantis nuodugniai išnagrinėti priežastis. Analizė sąnarių skausmas skiriamas į gydytoją po bendro tyrimo pacientui.

Svarbu!Net “nepriežiūra” sąnarių gali būti gydomi namuose, be operacijos ir ligoninėse. Tiesiog perskaičiau, kad sako Valentinas Dikul skaityti rekomendaciją.

Jei jūsų sąnariai skauda, ​​tai reiškia rimtus pokyčius sąnarių struktūras.

Tai tikrai svarbu!efektyvi ir lengvai prieinama priemonė sąnarių skausmas egzistuoja. sužinoti, kokios serdstvo >>

į gydytoją reikėtų kreiptis, jei yra tokių simptomų:

    

 • skausmas judėjimo;
 •   

 • padidėjo skausmas po apkrova;
 •   

 • Crunch paspaudimų;
 •   

 • , kai drėgnas oras verkšlenti visi sąnariai;
 •   

 • sustingimas ryte;
 •   

 • tinimas, karšto odos netoli sandūroje;
 •   

 • ne artimųjų skausmas po traumos.

Grįžti į turinį

Kokie ltAleesa perdavimas diagnozuoti?

patologiniai procesai sąnariuose vystosi sparčiai, todėl laiku diagnozuoti – raktas į gerus rezultatus gydymą. Pirmasis apsilankymas pas gydytoją atskleidžia išorinėmis anomalijomis. Tačiau toks tyrimas nieko nesako apie ligos pobūdžio, todėl pacientams reikia praeiti reikiamus tyrimus.

Tai tikrai svarbu!Dabar galite rasti pigus būdas atsikratyti sąnarių skausmas. LEARN >>

Bendras kraujo tyrimas

privaloma procedūra suteikia idėją apie bendrą ligonio būklę ir aptinka uždegimo požymius. Pagrindiniai rodikliai:

    

 • ESR. Didelis skaičius kalba apie infekcijų, apsinuodijimo, autoimuninių sutrikimų. Smarkiai padidėjo artrito.
 •   

 • raudonųjų kraujo ląstelių. Padidinti raudonųjų kraujo kūnelių yra padidėjęs kraujo klampumas, dėl problemų, susijusių su vidaus organų. Sumažinus – kraujo netekimą, geležies trūkumas.
 •   

 • leukocitai. Padidinti baltųjų kraujo ląstelių skaičius rodo, uždegimą, ir nuleidimo įvyksta autoimuninių ligų, peršalimo, vėžio.
 •   

 • Trombocituose. Intensyvus auginimas ląstelių pastebėtas reumatoidinis artritas, osteomielito, infekcijos.
 •   

 • Hemoglobino lygis. Žemas lygis rodo anemiją, aukštos – dehidratacija, problemų su širdies ir kraujagyslių sistema, fizinė perkrova.

Grįžti į turinį

Biocheminiai analizės kraujo

Biochemija tyrimuose cheminių elementų koncentracija kraujyje ir padeda atskirti nuo osteoartrito artrito – artrozė rodikliai yra geri, kaip patologija nėra susijęs su uždegimas. Detalus biocheminių analizė kraujyje yra daugiau nei 40 taškų, bet dėl ​​sąnario patologijos diagnostikos dėmesys sutelkiamas į šiuos parametrus:

    <Li & gt; C-reaktyvaus baltymo. Skatinamas artritu, infekcinių ligų.

    

 • reumatoidinio faktoriaus. Ji nustato imunoglobulino antikūnų buvimas atakuojajų pačių ląstelių.
 •   

 • šlapimo rūgšties. Artritas lygis pakyla staigiai.
 •   

 • Rūgštus proteinazės, rūgštus fosfatazfa, deoksiribonukleazės et al. Didelis šių fermentų aptinkama osteoporozės, psoriazinio artrito, reumatinės ligos, ankilozinio spondilito.
 •   

 • Antinukleariniai antikūnai. Atsiras ligos sistemine raudonąja vilklige.

Grįžti į turinį

Iš sinovijos skysčio

tyrimas

Vaizdo (paspauskite žaisti).

mokytis eksudato imtis pradūrimo ir apibrėžti šiuos nustatymus:

atkreipti dėmesį!normalizuoti darbo sąnarių ir neatneša save invalido vežimėlyje, tai geriau žaisti saugu, ir reikės daryti. normalizuoti >>

    

 • spalva ir skaidrumas. Normalus sinovijos skystis yra skaidrus ir tampa drumstas, pūliai-kaip, geltonos-žalios sąnarių uždegimu. Kai bakterinės infekcijos arba traumos jame pastebimą kraujo priemaiša.
 •   

 • klampumo. Didėja po traumos, sisteminės raudonosios vilkligės, reumatoidinio sumažinti – in, podagrinio artrito ir psoriazinio, ankilozinis spondilitas.
 •   

 • mucino krešulys. Kai uždegimas laisvas.
 •   

 • biocheminių komponentai. Nustatyti baltymų kristalai.
 •   

 • Mikrobiologiniai tyrimai. Tai lemia patogeno patologijos (pūlingos artritas) tipą.
 •   

 • antibiotikogrammy. Už bakterijų jautrumą antibiotikams testus.

Grįžti į turinį

reakcija slopinimas leukocitų migracijos (RTML)

analizė rodo uždegimą ir imuninės sistemos atsaką į infekcinių ligų sukėlėjų intensyvumą. tyrimo principas yra grindžiamas leukocitų gebėjimas migruoti į audinių sunaikinimo, T limfocitų centrai – leukocitai ląstelių lygmenyje, nustatyti ir sunaikinti užsienio antigenus. Kai antigenas STIMulyatsii jie pradeda gamybą limfokinus – biologiškai aktyvių medžiagų, kurios slopina leukocitų migraciją. Iš RTML padidėjimas įvyksta lėtinių uždegiminių procesų.

Imuniniai tyrimai

Šis Diagnostikos būdas, norint įvertinti, imuninės sistemos būklę, taip pat siekiant nustatyti uždegiminės ir infekcinio artrito priežastis. Išplėstinė imunologinė yra sudėtinga, todėl, priklausomai nuo tyrimo tikslo, jis gali būti tik rezultatus, kurie yra svarbūs siekiant nustatyti specifinę patologiją. Bendrųjų ligos dažnai studijuoti šiuos parametrus:

    

 • lygis T-limfocitų,;
 •   

 • imunoglobulinai;
 •   

 • antistreptokkokovye antikūnai.

Grįžti į turinį

Testas su antistreptolisin

, antistreptolysin O (ASO) – yra antikūnai, Streptococcus gaminamas organizme, po kontakto su aktyvatoriumi, yra žymėtųjų aktyvavimo patogeninių bakterijų organizme rūšies. Jei Revmoproby rodo kilimą ASO, tai rodo streptokoko infekcija, reumatas. Antistreptolysin lygis yra vienas iš vertinimo reumatoidinio veiklos proceso, diferencinės diagnostikos reumatizmo, reumatoidinio artrito, infekcinės-alergija artrito kriterijų. Pats tiksliausias yra kelių mėginių rezultatai, todėl po 7-10 dienų daryti kitą analizę.

Kiti tyrimai

“Gauti išsamų vaizdą apie klinikinės patologijos bendrų aukštųjų technologijų būdais padėti apklausa.

Dėl išsamią studiją dėl sąnarių ir aplinkinių audinių būklę naudojami metodai spinduliuotės diagnozuojant, radiografijos tyrimų, artrografijai, CT, MRI, ultragarso. Kiekvienu atveju diagnostikos procedūra priskiria gydytojas, atsižvelgiant į simptomus, pacientų skundus, bendrą būklę ir bendrą susitarimą testą.

Žiūrėti pilną versiją: turite3 metai skausmo sustavah..tonny bandymų ir gydytojai veisiamų rukami..u jums viskas gerai

chlamidijos Neg Mycoplasma
1: 400
Ureaplasma 1: 100
brutsiloz otrrevmotesty Neg

2,1 kalcio 1.17 fosforo
šlapimo rūgšties 355,9
dėl 13.01.2010

kovos nahlamidii kūno (Ig m / ig g) Neg
reakcija hendelsona ir Wright Neg
dėl 03.03 2010

Cukrus 4.8 Galiausiai, kraujagyslių chirurgas prof be potalogy urologas

be potologii neurologo be potalogy
teropevt siunčiami kardiologas ..diagnoz reaktyvusis artritas (gydymo 3 mėnesių rezultatas 0)
kryptimi iki chirurgas be sąnarių potologii
zhitkostny analizės be potologii
ESR -2
segmentas yadroly-57
eozinofilų-2-limfocitai
27
trombocitų 336,0
fibrinogeno-4,0
protrombino indeksą-106

cholesterolio-5,2
CH, -otr
hemoglobino-158
eritrocitai-4,8
leukocitų-6,4
segmentnoyadernye-66
monocitų-5
bendro baltymo -76,3
dėl 09,05,2010
infiktsionnoy serga krūtinės angina ir turėjo chirurgija peretanit opa 12 porstnoy žarnyno 2000 m yra dabar jokių problemų su juo Aš nerūkyti, negerti, voobsche.rengen aš negaliu įdėti jį į ligoninę su gydytoju, jei jums reikia, kad aprašyme, bet be potologii ..

Laboratoriniai egzaminas skausmai sąnariuose

Išsamus tyrimas apima bandymus, kuriomis siekiama nustatyti cirkuliuojančių autoantikūnų ir įvairių biocheminių žymenų ūmios fazės uždegimas. Sąnarių skausmas gali būti artrito simptomas, įskaitant reumatinį, artrito, osteoartrito, podagros, chondrokalcinozės, ankilozinio spondilito ir kitų ligų. Leidžia nustatyti galimą priežastį ir atskirti įvairių formų artrito.

Kas testai yra įtraukti į kompleksinio:

· per sieną (c leukocytic formulės);

· eritrocitų nusėdimo greitis (ENG);

· šlapimo rūgšties serume;

·, C-reaktyvaus baltymo buvo kiekybiškai (A metodas Supiltimal jautrumas);

· reumatoidinio faktoriaus (RF);

· prieš branduolio veiksnys Hep-2 ląstelių;

· Antikūnai galima išgauti branduolinės antigenas (ENA-ekranas).

Kas yra Biomaterial gali būti naudojamas tyrimo?

· tėkmės citometrijos:per sieną (c leukocitų formulė);

· kapiliarinį fotometriją metodas:ESR;

· krešėjimo metodą (šoninis išsibarsčiusios šviesos aptikimo, nustatymo proc vertinamosios baigties):, Fibrinogenas;

· immunoturbidimetry: antistreptolisin O, C-reaktyvaus baltymo, reumatoidinio faktoriaus;

· Fermentinė kolorimetrinis metodas:šlapimo rūgšties;

· Netiesioginis imunofluorescencinis:, prieš branduolio veiksnys Hep-2 ląstelių;

· IFA:Antikūnai galima išgauti branduolinės antigenas (ENA-ekranas).

Kaip pasirengti tyrimo?

    

 • Per dienas prieš tyrimą yra ne gerti alkoholio, ir narkotikų (konsultuojantis su gydytoju);
 •   

 • nevalgo 12 valandų prieš analizę;
 •   

 • Ištrinti fizinę ir emocinę įtampą 24 valandas iki tyrimo;
 •   

 • nerūkyti 3 valandas iki tyrimo

Bendra informacija apie studijų

sąnarių skausmas gali būti artrito simptomas, įskaitant reumatoidinį, artrito, osteoartrito, podagros, chondrokalcinozės, ankilozinio spondilito ir kitų ligų.

uždegimas sąnarių taip pat gali būti sukeltas infekcijas arba sisteminių ligų: gripo, skarlatina, tuberkuliozės, gonorėja, chlamidijos, ir lėtinės infekcijos, sukeltos stafilokokai arba A streptokokų židinį. Daugelio sąnarių ligomis širdies yra uždegiminis procesas, kuris sukelia pažeidimų mobilumą ir raumenų sistema.

uždegimas yra biocheminis užBarjeras reakcija kūno reaguojant į audinių pažeidimų gali būti ūmus ir lėtinis. Tokiu būdu, pavyzdžiui, reumatinio artrito, sisteminės lėtinis uždegiminis procesas yra lydi didesnė eritrocitų nusėdimo greitis (ENG) ir ūmios fazės baltymo koncentracija nėra tokia kaip fibrinogeno ir C-reaktyvaus baltymo. Fibrinogeno yra vienas iš veiksnių, žinomas pagal “reumatine pavyzdžio” vardu. Fibrinogeno kiekis kraujyje didėja dramatiškai metu uždegimas ar audinių pažeidimų.

antistreptolysin-O yra vienas iš laboratorinės markerių reumato, naudojamas diferencinės diagnostikos reumato ir reumatoidinio artrito (RA lygiu antistreptolysin O-žymiai mažiau atveju) .Povyshenie šis rodiklis rodo, alergiją su streptokokų antigenų.

Padidėjęs šlapimo rūgšties yra vienas iš podagra, reumatas, artritas ir kitų sutrikimų, simptomų. Jei šlapimo rūgšties sintezę norma viršija normą išsiskyrimą, sutrinka purino metabolizmo procesą. Delsos iš organizme medžiagos turi įtakos inkstų veiklą, inkstų nepakankamumas išsivysto, todėl juose bendrą uždegimą, kur šlapimo rūgšties kristalai yra deponuota bendros (sinovinio) skysčio.

Reumatoidinis faktorius (Rf) yra standartinių kriterijų reumatoidinį artritą, nustatytų Amerikos asociacijos Reumatologijos (MVA), sąrašas. Nustatomas 75-80% pacientų, sergančių reumatoidinio artrito, bet ne konkrečiai reumatoidinio artirita, ir nurodo autoimuninį įtartinos veiklos buvimą. Ji taip pat gali aptikti, kai Sjögreno sindromo, sklerodermija, dermatomiozitas, hyperglobulinaemia, B-ląstelių limfoproliferacinių ligų. Apie 30% pacientų, sergančių sistemine raudonąja vilklige (SRV), be ženklų reumatoidinį artritą, RF-teigiamų. RF jautrumas reumatoidinio artrito yra tik 60-70%, ir 78% specifiškumas.

reumatoidinio faktoriaus – antikūnas klasės G imunoglobulinų fragmentai (IgG). Dauguma (90% atvejų), šie antikūnai priklauso imunoglobulino klasė M (IgM), retas IgG, IgA, IgE. Nepaisant mažo specifiškumo, Rusijos Federacijos buvimas laikomas svarbiu prognostinis faktorius reumatoidinio artrito rezultatus.

Antinukleariniai antikūnai (kitą vardą – prieš branduolio faktorius) – nevienalytė grupė antikūnų, kurie reaguoja su įvairių sudedamųjų dalių ląstelės branduolį. Be sveikam žmogui su įprastu imuninės prieš branduolio antikūnų neturėtų būti kraujyje arba jų dydis neturėtų viršyti nustatytų verčių. Praradimas tirpiųjų komponentų iš pagrindinių ląstelių skaičiaus Hep-2 (standartizuotos ląstelės yra naudojami analizuojant), arba jų perskirstymas gali sukelti Citoplazmos aptikti žemas titrai prieš branduolio faktoriaus ant ląstelės linija Hep-2.

Naudinga kartu su prieš branduolio faktoriaus naudojamas nustatyti, prieš branduolio antikūnų specifiškumą, tokiu būdu išvengiant klaidingų neigiamų rezultatus ir sisteminio reumatinių ligų nustatymo. Iki “specifiškumo prieš branduolio antikūnų” reiškia autoantikūnų nustatymo į konkretų antigeną, kuris yra naudojamas apibrėžti ekstrahuojamam atominės antigeno (ENA ekrano). ENA yra lengvai tirpios komponentai ląstelės branduolį. Šiame bandyme yra RNP-70 antigenai, RNP / Sm, SS-A, SS-B, SCL-70, Centromera baltymas B, ir jo-1, kurių skaičius gautas rekombinantiniu būdu.

Dėl didelio jautrumo komponento 95-98%, o bendras naudojimas dviejų bandymų leidžia tiek anksti diagnozuoti sisteminių ligų ir tobulinimas sisteminės ligos diagnozę, kai klinikinis vaizdas neaiškus.

iš ENA-atrankos specifiškumas yra šiek tiek mažesnis nei ištirti antikūnų grupės ENA specifiškumas immunoblot metodu. Šis faktas yra ypač svarbus tuo atveju nagrinėjamiIAOD asmenų, įtariamų padarius sistemine raudonąja vilklige, ir mišrios jungiamojo audinio ligomis. Turint tai omenyje, atlikti papildomą patvirtinamąjį bandymą su teigiamas rezultatas ENA patikrinimas – imunobloto.

Antikūnų rodo autoimuninių sutrikimų buvimą, bet nerodo konkrečios ligos, kaip testus yra atrankos tyrimas. Bet tikrinimo tikslas – nustatyti asmenis, su padidėjusia rizika ligos.

Kas yra naudoti tyrimas?

    

 • diferencinė diagnostika artrito;
 •   

 • diagnozė sisteminių autoimuninių ligų;
 •   

 • vaisto, skirto reumatinio artrito ir Sjogren’o sindromo, taip pat, kad atskirtų juos nuo kitų formų artrito, ir ligų su panašiais simptomais diagnozę.

Kai skiriamas tyrimas?

    

 • Jeigu autoimuninė liga (pailginto karščiavimas, sąnarių skausmas, nuovargis, svorio netekimas, odos pokyčiai) simptomai;
 •   

 • Jei bet keičia būdingas sisteminių jungiamojo audinio ligų (padidintas ESR, C-reaktyvaus baltymo, cirkuliuojančių imuninių kompleksų);
 •   

 • Be reumatoidinio artrito (nustatymo procesas veiklos, prognozė ir gydymo monitoringas ligos);
 •   

 • Jei įtariate, podagra (pagrindinis simptomas – sąnarių skausmas, dažniausiai didžiojo kojos piršto);
 •   

 • Kai nalichii utpenney ckovannocti arba tugopodvizhnocti cuctavov.

Ką daryti tyrimo rezultatai?

Dėl diagnozės, svarbu naudoti visapusišką egzaminą, kuris apima laboratorinės diagnostikos, klinikinių duomenų ir modernius metodus instrumentinės išnagrinėjus sąnarių CT, MRI, ultragarso

per sieną (c leukocitų formulė)

etaloninės: dekodavimo bendrą kraujo analizę (. Žr detalų)

Leukocitams formulėpaprastai aiškinama kaip visų leukocitų funkcija. Jei jis nukrypsta nuo normos, į ląstelių procentas leukocitų skaičius orientacijos gali sukelti klaidingų išvadų. Šiose situacijose, įvertinimas yra atliktas remiantis absoliutaus skaičiaus kiekvienos ląstelių tipo (litre – spalio 12 / L – arba mikrolitrų – 10 9 / l),.

Analizuoja geras sąnarių sustingimas

sąnarių sustingimas ir skausmas kaulus – į ką gydytojas išgydyti

?

Daugelį metų, bando išgydyti sąnarių?

Iš už sąnarių gydymo instituto vadovas: “Jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai jis gali būti išgydyti, atsižvelgiant sąnarius kasdien.

Bendros ligos dažniausiai pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms po 40 metų. Bet, kaip sakoma, kad liga “atjaunino” ir uždegimas ir gali pradėti nuo mažens, o kartais yra kaulų liga ir mažiems vaikams.

Dažniausiai pasitaikantys ligos sąnarių kojų, dėl to, kad pagrindinis svoris organizme patenka ant kelių ir pėdų. Ir jei žmogus yra nutukęs, tada kojos paprastai yra nelaimė, kuri vėliau gali sukelti rimtą ligą, pavyzdžiui, artritas, artrozės, osteoartritas, reumatas, podagra, ir kita.

sąnarių mūsų skaitytojams gydymo sėkmingai naudojamas Artreyd. Matydamas tokį populiarumą šiuo įrankiu, mes nusprendėme pasiūlyti jam savo dėmesį.
Skaityti daugiau čia …

Jei sąnarių liga dar atsitikti, kad tai, ką gydytojas galime kreiptis pagalbos?

Specialistai reikia skiriasi

Pirmiausia, svarbu gauti išbandyti. Norėdami tai padaryti, jums reikia kreiptis į gydytoją – gydytoją, kuris užsiima su pirminės diagnozės ligos. Jis paskirs apklausos analizę. Tai specialistas gali nustatyti apleistų ligų formos: pradiniame etape, arba ji labai apleista ir virto lėtine liga. Tada jis būtų siųsti į specializuotą siauresnio profilio. sąnarių zaboleBani gydyti reumatologas, traumatologija, ortopedija, artrologija tt

Pažymėtina, kad pastaraisiais metais buvo iš šeimos gydytojo praktikos, kuri yra labai gerai tinka lėtinės ligos gydymo įstaiga. Galų gale, ligos, sąnarių ir visą Skeleto, raumenų – skeleto ir raumenų sistema: mažas nugaros skausmas, artritas, artritas, artritas, ir kiti gali turėti paveldimą linija ligos

charakterį.

šeimos gydytojas gydo visai šeimai. Jis žino, šeimą; močiutė, senelis, tėvas, motina, vaikai, ir tai yra lengviau nustatyti diagnozę ir tada priskirti efektyvesnį narkotikų ar injekcijos gydymo.

Jei, pavyzdžiui, artritas atsirado dėl hipotermijos ir nerūpestingo požiūrio į sveikatą, tai bus priskirtas prie vienos rūšies narkotikų. Jei artritas yra paveldima liga šeima, tai vargu ar gali būti išgydoma visiškai, tačiau gali padėti pacientams sumažinti sąnarių skausmą ir, žinoma, šiuo atveju bus priskirtas visiškai skirtingos, daugiau galingų narkotikų.

Gydytojai kurie gydyti ligas, sąnarių ir kaulų

Ekspertai dėl ortopediniai ligų gydymui.

Kas turi reumatologas

Reumatologas – specialistai, dalyvaujančios ir raumenų sistemos gydymo pradinėse ligos stadijose arba uždegiminės

procesas. Dėl pirmojo paskyrimo į paciento istorijos gydytojas – istorija, ištiria uždegimas sąnarių, vykdo bendrą apklausą: klausytis kvėpavimo plaučiai, širdis, tikrina pilvo, tada ji suteikia kryptį labiau tikslią diagnozę laboratorijoje.

Gavęs analizės rezultatus perėmėjams atsisakyti Revmoproby, serologinius imunologinių diagnostika. Pacientas gali būti nukreiptas į rentgeno spindulių, magnetinė plaukimo – rezonanso tomografijos, ultragarso.

Pagalba traumos

Kitas gydytojas, kuris užsiima sąnarių, traumatologas – ortopedas. Jis užsiima tokių patologinių ligų:

    

 • pradėtos posttravmatical artrito;
 •   

 • sužalojimas;
 •   

 • Potrauminio artrozė;
 •   

 • osteoartritas.

Kai pacientas stadijose ligos ir sąnarių skausmas aštrus, nepakeliamas, todėl ne tik judėjimo, ir net tada, kai visiškai ramybės, tada toks pacientas turi skubiai hospitalizuoti ir skubios medicininės pagalbos patyrusiam gydytojui, traumatologas – ortopedas

specialistas po visiško diagnozę gali paskirti operacijos, ji taip pat bus parengti pacientą operuoti.

Tai yra du personažai:

    

 1. sulaikančių chirurgija: artroplasticheskaya, rezekcija sąnarių, arthrodesis, arthrotomy. Tokių operacijų tikslas: kiek įmanoma paciento audinių išsaugoti ir atnaujinti sąnarių, išimkite skausmo veiklą ir normalizuoti fizinę sąnarių judrumą.
 2.   

 3. Endoprosthesis – ši operacija atliekama ne paskutinis etapas artritas, kai neįmanoma atkurti natūralią funkciją sąnario. Kai tokia operacija yra nustatytas dirbtinį sąnarį – protezą, kuris padeda pacientui grįžti į motorinę funkciją. Dažniausiai protezas yra ant klubo ir kelio sąnarių, kuri leidžia pacientams atsigauti negalia arba tapo neįgaliais.

Kiti specialistai Pagalba

specialistai, kurių pagalba gali būti reikalinga sąnarių skausmas:

    
 1. artrologija – gydytojas, kuris buvo gydyti artritas, osteoartritas, ankilozinio spondilito, osteoartrito, bursito, sumušimų, sausgyslių fibromos ir kitų degeneracinių – distrofiniai sąnarių ligų.
 2.   

 3. Infekcinės ligos – taip pat gali būti reikalaujama jo pagalba, jei bakterinė liga artritas, bruceliozė, salmoneliozė ir dizenteriniai ligos, įvairios infekcijos,.
 4.   

 5. Wenerolog gydo artritas nuo specifinio pobūdžio venerinių ligų fone: sifilitinio ir gonorrheal artritas, Reiterio sindromas.

Kas gydytojas gydo osteoartritas?

Tai gali būti: artrologija, reumatologas, oroped- traumos, operacijos arba net dietologu. Bet kodėl gi ne gydytojas? Ir todėl, kad dažnai pacientai nėra gydomi ankstyvoje ligos stadijoje, o veikia, kai liga progresuoja daug.

Jei į daugelį metų ir sukūrė lėtinio artrito paciento liga, jis gali kreiptis tiesiai į reumatologas.

Jei pacientas turi žalos įvyko, ir sukūrė artritas, tada būtina adresą į traumatologas – ortopedas.

Sąnarių, ką gydytojas?

Jūs galite kreiptis į reumatologo, jei jis yra klinikoje. Sąnarių? Netraukite laiką, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jūs galės užkirsti kelią rimtą ligą kaulų ir sąnarių, taip pat išlaikyti fizinį mobilumą už metus į priekį.

Kaip pasirinkti teisę ir gerą specialistą?

Klausimas yra ne paprasta, nes ne visose ligoninėse dirba tikrai geri specialistai. Bet, žinoma, jie egzistuoja. Norėdami tai padaryti, reikia kreiptis į pirmaujančių modernių klinikas, kad pasiteisino praktikoje, veiksmingą gydymą, tai padaryti ir kurių reputacija yra patvirtinta pacientų peržiūros kreiptis į juos.

Pradžioje, taip pat būtinai būti ištiriami, perduoti bandymus, ultragarsu, jei norite, kad vaizdo ir artroskopija. Kuo geriau įrengtas ligoninės su modernia įranga, tuo didesnė tikimybė, kad jis iš tiesų gali veiksmingai gydyti ir, kad yra patyrę specialistai kiekvienam siaura kryptimi.

Kodėl nėra vieno atsakymo į pasirenkant tinkamą specialistą?

klausimas

vienareikšmiškai atsakymas yra ne, dėl tos paprastos priežasties, kad viskas priklauso nuo konkrečios situacijos (daug sąnario – kaulų ligoms ir retų siauras specialistų). Po kiekvieno paciento individualią istoriją apie ligą. Yra situacijos, kai konkretus specialistas yra reikalingas, ir jis neegzistuoja.

kuomet pirminės ligos formos, kai pacientas pradeda trukdo pastovų skausmas, sąnarių irAr kaulai, būtina kreiptis į bendrojo specialistas: gydytojas ar šeimos gydytojas. Žinoma, gydytojas siunčia bandymų ir egzaminą perdavimo, ir tada siųsti į siauras specialistų.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kartais tai yra įmanoma ir nedelsiant kreiptis į reumatologas, jei yra ligoninėje, kuri yra tiesiogiai dalyvauja uždegiminių ligų, sąnarių gydymui.

Lagranmasade