Shoparovo sąnario kampas

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Shoparova bendra kampas” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kaip praleisti plantography

Organizuojant vaiką ikimokyklinio ugdymo įstaigoje (DOW), tėvai dažnai tenka susidurti su tokia problema: atėjęs pas gydytoją, o ne turintys tuo pačiu metu pašalinti savo batus ir kojines, jie girdi “verdiktą”, – plokščia. Deja, dėl didžiulių eilių ir nuolat skubėti tokią diagnozę yra bendras pakankamai. Nors tai iš tiesų gali būti gana skirtingi. Bet tai pamatyti, ji privalo atlikti kompleksinį patikrinimą ir funkcinę diagnostiką. Šie metodai apima ir plantography pėdų.

Kas yra plantography

plantography vadinamas gaminti grafinio įvaizdžio pėdos pado metodą. Ši diagnostikos metodas leidžia nagrinėti pėdos būklę, taip pat nustatyti anomalijas, kurios gali atsirasti skersinių ir išilginių arkos kulkšnies.Jei tai nepadeda atsižvelgti į pėdos kreivumą į priekinės ir sagitalioje nuomonėmis. Būtent dėl ​​šios priežasties plantography nėra naudojamas kaip nepriklausomas būdas diagnozuoti patologijų.

Variacijos

Šiuo metu, dviejų skirtingų tipų plantography:

    

 • Tiesioginis plantography;
 •   

 • plantography kompiuteris.

Tuo pačiu metu, aiškiai nustatyti, kuris iš efektyviausių būdų yra ne Ne ekspertas. Viskas priklauso nuo ligos ir konkrečių sąlygų forma. Be to, ji turėtų atsižvelgti į tai, kad ne visi klinikas ir ligonines (ypač mažesniuose miesteliuose) neturime šiuolaikines technologijas. Būtent dėl ​​šios priežasties, kad jie turi naudoti paprastas ir prieinamas diagnostinius metodus ligų. Bet tai nereiškia, kad jie negali atlikti gydymą tinkamo lygio.

Pirmasis metodas – tiesi linija. Jis siūlo kelis porūšius. Paprasčiausias prašymas laikomas ne iš spalvotų skysčių papėdėje, siekiant gauti aiškų pėdsaką pado ant balto popieriaus. Tada iš spausdinimo specialistas forma nustato, kad nėra arba buvimą plokščių pėdų.

Nepaisant to, kad šis metodas laikomas pasenusiu, tai dar yra paklausa. Pageidautina, pavyzdžiui diagnozė plokščiapėdiškumas atliekamas mažų vaikų, kad nebūtų atskleisti organizmui nereikalingų poveikio kompiuterio.

Alternatyva tai nėra visiškai “švarus” būdas diagnozuoti patologijų pėdos yra labiau pažengęs technika. Procedūros algoritmas yra toks pats, kaip ir pirmuoju atveju. Skirtumas yra tas, kad jūs naudojate bespalvis tirpalas ir specialią įrangą – konturograf. Sprendimas taikomas popieriaus, po kurios jis yra pateiktas ir pėdų yra apsuptas konturografom. Iš rezultatų iššifravimas teisingumas priklauso nuo gydytojo kvalifikacijos.

Bet labiausiai progresuojanti diagnostikos metodas plokščiapėdiškumas nustatymo yra kompiuteris plantography. Procedūros algoritmas yra tas pats: naudojant kompiuterį yra pado, kuris tapo žinomas kaip specialistai plantogram įspaudas. Bet ji neapima žmogiškąjį veiksnį, ir visi reikalingi skaičiavimai ir skaičiavimų gamina įrangą.

Technika procedūros

plantography – procedūra, kurios nereikalauja papildomo mokymo ar kontraindikacijos pacientui. Bet tuo pačiu metu prieš procedūrą, gydytojai rekomenduoja atsisakyti eiti į nepatogioje batų ar aukštų fizinių krūvių ant galūnių.

Dėl tyrimo poreikį dieną atvykti į ligoninę. Laboratorinė spinta, kai procedūra atliekama, pacientas užpildo asmens duomenis ir trumpai aprašomi šios ligos požymius. Po kurio ji iš karto vyko diagnostiką.

Paprastai procedūra atliekama ant grindųdix stovi. Tuo atveju, kai neįmanoma padaryti plantogram stovi specialistą atlikti kai kuriuos pakeitimus, kurie neturi įtakos tyrimo rezultatus, bet tuo pačiu metu ją galima imtis aštrių vaizdą pado.

Geriausias būdas patvirtinti arba paneigti patologijos buvimą leidžia kulkšnies tyrimus, kurie buvo pagaminti keliose projekcijose. Paprastai šie paveikslėliai yra sunkiausia arba pažengusiems atvejais. Visa kita, tik vienas plantogram padais.

Po skaitymų, specializuota programa pradės apdoroti matavimų rezultatus. Duomenų apdorojimas trunka kelias minutes. Tada, remiantis šiomis išvadomis, ekspertas daro atitinkamas išvadas ir numato gydymą.

Jei reikia, chirurgas ortopedas gali nustatyti papildomus tyrimus.

Rezultatų paaiškinimas

Rodomo plantogram matuojamas keliais rodikliais, kurie yra naudojami tolimesniuose skaičiavimuose. Tai apima:

santykis priekinių. Jei rezultatas yra 0,92-1,08, patologija nerastas.

plitimo faktorius. Normalus yra 0,25-0,35. Bet koks nukrypimas nuo šio skaičiai nurodo kryžminio Plokščia (Kuo didesnis balas, tuo didesnis plokščiapėdiškumas laipsnių).

išilginio plokščio koeficientas. Norma – nuo 0,51 iki 1. didinimas santykis parodo išilginis plokšti ir savo laipsnį.

Shoparova bendra kampas. Norma yra 170-180. Bet kokie nukrypimai suteikia galimybę kalbėti apie Varus arba valgus iškraipymo.

Su visais pirmiau minėtais duomenimis, ekspertas daro išvadą, kuri rodo, kad nėra arba buvimą anomalija. O jei turite ligos požymių rūšį ir mastą plokščių pėdų.

Jei norite

plantography

Labai dažnai žmonės ieškoti profesionalios pagalbos, kai liga prasidėjo stipriai ir toliau progresuoti. Klinikinis tyrimas, kaip taisyklė,įrodo, išsamų vaizdą apie ligą, tačiau gydymas gali trukti ilgą laiką. Plokščiapėdiškumas yra ne išimtis. Jei ankstyvosiose stadijose patologijos nematomas, tada vyksta, tai gali neigiamai paveikti kaulų ir kitų organizmo sistemų veikimą.

.

Siekiant laiku nustatyti ligą ir užkirsti kelią jos plėtrą, per pirmuosius ligos požymius, reikia kreiptis į specialistą “Šios charakteristikos apima:

    

 • sunkus nuovargis į menkiausią krovinį kojų;
 •   

 • edemos vėlyvą popietę atsiradimas;
 •   

 • Kropla pėda ir kiti pokyčiai eisena;
 •   

 • padidėjimas kulkšnies;
 •   

 • twinges kad tęstis nuo pėdų iki kelių.

Jei liga buvo diagnozuota ir tapti lėtine, būtina palaikomąjį gydymą. Taip pat rekomenduojama kartą per metus turi būti tikrinami, kad nebūtų praleisti atsiradimo ligos metu.

traumatologijos visiems

Praktiniai patarimai traumų ir ligų ir raumenų sistemos. Naudingos medžiagos gydytojai – traumos, ortopedijos, chirurgija

.

rugpjūčio 2018 mMoV
MesKtSaulėsSaSaulės

“vasarį12345678910111213141516171819202122232425262728293031

RevolŽiūrėti Žemėlapiai

Gauti naują straipsniai

išilginė vienodo

gyvūnus medicininėje literatūroje etaloninių klinikinių ir radiografijos rodiklių įprasto vidaus išilginės arkos yra labai santykinis. Jo lankstus kintamumas dėl hypermobility sąnarių neturėtų būti laikomas unikaliai kaip patologijos rodiklis. Paprasta lėkštesnės išilginės arka yra normalu vaikams pirmą dešimtmetį gyvenimo, ir kaip suaugęs atitinka kas 4-5 žmogus, o tai rodytų mažesnį gebėjimą atlaikyti pėdų statinis ir dinaminis pagreičius su ateityje grėsmės išsekimo kompensacinių mechanizmų, kad jis į patologinę palaipsniui lėktuvu hallux valgus. Standus sekso Varus pėdų biochemiškai yra dar mažiau palankios formos.

Ant plokščių pėdų kaip patologija, mes galime kalbėti tik tada, kai tikslas yra struktūriškai sudėtingas anatomija ir atitinkamos funkcinės sutrikimai, taip pat tipinių simptomų buvimas. Kai laikoma patologinė plokščiapėdiškumas su blogos prognozės kokybinių pokyčių krovinį nešančio kūno svorio kartu šoniniu nuokrypis vektoriaus vertikali apkrova paskirstymo, paprastai einančios per blauzdikaulio ir šokikaulio kaulų kulno. Kliniškai ji pasireiškia palaipsniui didėja Evers (podvorot išorę) į visus subtalar komplekso valgus nuokrypio Kulnakaulio, išilginis arkos, grobimo ir supination priekinės pėdos neveikimo, lydinčiam šoninės ir tada galinio šoninės dislokacijos peritarannuyu. Blogiausi poveikis tokio chroniško nestabilumo įtakos subtalar ir Chopart sąnarius. Antrinės anatominės pokyčiai akivaizdžios nepakankamumas calcaneo- Navicular arba “spyruoklės” raiščio, užpakalinės blauzdikaulio sausgyslės, “Impress sąnarių paviršiai calcaneocuboid sąnarį su sutrumpinti šoninius stulpeliusmums pėdų ir valgus-pagrobėjas padermės subtalar ir tolozės-Navicular bendra.

funkcinė anatomija plokštesnės vidinio išilginio arka pėdos be trukdančio subtalar ir TALO-Navicular sąnarių sutapimas, taip pat į segmentus (kojų ir pėdų) jaunų žmonių derinimą paprastai nereikalauja specialaus gydymo. Kai skundai rodo, perkrovos, patartina sumažinti krovimosi laiką, pasirinkti patogią avalynę ir ortopedinių vidpadžių tvarką.

Plokšti pėdų vaikams yra susijęs su įgimta polinkio nutukimo, ankstyvo laisvai judėti namų kojose ir raumenų-sausgyslių ir kapsulė-raiščių sLm prietaisų silpnumo. Gydymo ramstis yra pritaikyti ortopediniai (paraiška ortopedinių vidpadžių ar ortopedinius batus) teikti teisingą pateikimą pėdos pašalinant valgus deformacijos komponentas. Būtina atkreipti normalaus svorio vaikų, paskirti masažas ir kineziterapija. neturėtų riboti savo fizinį aktyvumą.

nukirsto vidinio išilginės arkos ir pėdų deformacija, kuriant suaugusiajam, vidutinio amžiaus ir vyresnio amžiaus, kartu su struktūrinių pokyčių UDF ir ypač simptomų, yra susijęs daugiausia su degeneracinės-distrofinis proceso atsižvelgiant į tibialis užpakalinės raumenų dekompensacijos sausgyslės ir stabilizuoti mechanizmus. Paprastai paveikia žmones, kurie “per keturiasdešimt”. Turint tai omenyje, teisingai išaiškino atvejų šios deformacijos pėdos tipą dauguma yra ne tiek daug, kaip “statinis”, bet kaip “degeneracinės” plokščias kaip lėtinės spūsčių požiūriu progresavimo amžiumi susijusios involiucija pokyčių stabilizuoti išilginį arka vienetas rezultatas. Ta pati situacija gali atsirasti jaunų žmonių su normalia kokybe, bet todėl, kad dažniau displazijos priežastis, kiekybinis palengvinimas iš kaulų ir raumenų sistema. Esant aukštai statinius ir dinaminius krovinį Neprivychnoy avalynė, daugiausia kareivių ir kariūnų pirmųjų gyvenimo mėnesiais, yra lėtinė perkrovos ir pėdų sindromas, pasireiškia plokšti pėdų ar nenormalus pertvarkymas kaulų snukio ir blauzdos, lydi tipiškas simptomus.

Kai nemokumo užpakalinės blauzdos raumenų, susijęs su funkciniu ar degeneracinės pratęsimo arba visiškai pertraukos jos sausgyslių, yra raumenų-sausgyslių disbalansas, kuriame šeivinis raumenų grupė (ypač peroneus brevis) “traukia” Padėtis lateraline kryptimi pėdų ties subtalar lygiu ir Shoparova sąnarius. Parama apkrovą ir perteklinį kūno svorio pasunkinti išvertimo ir pagrobimo pėdos.

statiniu-distrofinis deformacijas pėdų vystymosi yra padalintas į keturis etapus užpakalinio blauzdikaulio sutrikimo, kai iš esmės panašus į keturių klinikinių formų plokščių kojų.

(Radiografiškai, yra trys laipsniai plokščiapėdiškumas. Paprastai išilginis arkos kampas yra 125-130º, ir jos aukštis 39.

Kai aš laipsnių kampu yra padidinama iki 140º, ir arkos aukštis yra sumažintas iki 37-35 mm. Kai II nugriautas išilginį išlenkimo laipsnių kampu į 150-155º, ir arkos aukštis yra sumažintas iki 17 mm, dažnai deformuotas aiškiai apibrėžtus pokyčius talo-Navicular sąnario. Yra charakterizuojama didinant arkos kampu laipsnį 170º ir daugiau ir arkos aukščio sumažinimas mažiau nei 17 mm. Kaip taisyklė, plokšti pėdų III lygis visada yra į deformuojančiomis talo-Navicular sąnario pakeitimas).

Klinikiniai formos plokščių kojų.

Pirmasis – prodrominis, kurioje pacientas skundžiasi skausmo dėl medialinio paviršiaus pėdos, ir be matomo deformacijos objektyviai aptikti šviesos silpnumą jo aktyvaus padų fleksija inversija ir.

Antrasis etapas pasižymi nestabilumo subtalar ir TALO-Navicular sąnarių jei įmanoma atkurti tinkamą santykį tarp jų. Pacientas skundžiasi skausmo dėl Medial ir šoninis paviršius suViršūnių šių sąnarių projekcija. Išorėje etaloninė apkrova kamino turi tipišką plokščiu valgus montavimą.

progresuojanti silpnėjimo aktyvaus padų lenkimo ir inversijos (podvorot viduje).

trečiojo etapo, plokščiu valgus deformuotumas koja tampa fiksuota simbolis, ir jos jungtys rodomi deformuojančiomis pakeitimus.

ketvirtojo etapo, be pokyčių į trečdalį charakteristikai, degeneracinis procesas ir valgus deformacija jau nukentėjo ir kulkšnies.

Kadangi statinis deformacijos pėdos paprastai būdinga lėtai progresuojančia žinoma, gydymas apima platų konservatorius ir veiklos metodus tikslinga proceso etape, paciento amžiaus, jo funkcinių reikalavimų ir galimybes objekto. Ūminio skausmo sindromo, nepriklausomai nuo to, deformacijos etape prasideda gipso imobilizacijos pėdos į kelio lygio atidžiai otmodelirovannym išilginė arka ir kulno ištaisyti padėtį nuo 4 iki 6 savaičių laikotarpiu. Fizioterapija ir narkotikų terapija siekiama ūminio reaktyviosios uždegimas. Priklausomai nuo pacientų dozes sveikatai leistinas remti apkrovą. Per pereinamąjį procesą lėtinio etape, ar per jos pradinis poūmis galima iš karto priskirti Protezavimas dėvėti batus ir apribojimus fizinio aktyvumo. Tačiau dažnai dėl degeneracinių pokyčių pėdos audinių negrįžtamumo tokie ortopediniai yra ilgalaikis, o deja, paliatyviosios pobūdį.

“Chirurginis gydymas yra nurodomas konservatorius ar atsisakymo pacientų orthotics gedimo. Dauguma esamų operacijų galima suskirstyti į tris kategorijas: operacijos, tik minkštųjų audinių operacijos vienu metu dėl minkštųjų audinių ir kaulų ir sąnarių operacijos

.

Operacijos tik ant minkštųjų audinių rodomi tik per pirmąsias etapuose progresuojančio deformacijos nesant ligos. oiNAK intervencija funkcinės nesėkmės tibialis užpakalinės raumenų yra jo pakeitimas Fleksors digitorum Longus sausgyslės iki perkėlimo į Navicular ar medialinio pleišto formų kaulus.

Per antrąjį etapą, kuris yra būdingas nestabilumas dar maloizmenennyh ir subtalar sąnarių Shoparova, be sausgyslių transplantato operacijų atliekama kaulų. Leteralnoy galimo pailgėjimas kolonėlės kaip proppant calcaneocuboid arthrodesis arba bendrą periarticular skersine osteotomijos priekinės procese, kad tarp fragmentų Kulnakaulio įvedimo koja akyta-žievės transplantato ir Varus (medializiruyuschaya) osteotomios gumbų Kulnakaulio.

Antrasis etapas su žymių pakitimų defektams Shoparova ir subtalar sąnarių ir trečiojo etapų, besiskiriantis tuo, standi plokščia-valgus deformacijos su seno subluxation iš jų reikalauja daugiau nei radikaliai stabilizuojantį koja Poprawiasz subtalar arthrodesis arba trehsustavnogo.

ketvirtojo etapo, kuriame dalyvavo pėdos ir kulkšnies kamieno to įsikišti keturių jungčių, tuo pačiu metu, nepaisant to, kad iki pantarannomu arthrodesis dėl rimtų pažeidimų iš apatinių galūnių biomechanikos gydytų tik išimtiniais atvejais. Dažniausiai chirurgas ortopedas turi nuspręsti klausimą naudai arthrodesis kulkšnies arba pėdos sąnarių, priklausomai nuo degradacijos kiekvienas iš jų laipsnį.

kampas bendra shoparova

Ligos ir traumos kaulų-sąnarių sistemos yra dažna problema tarp Rusijos gyventojų. Ir reikšmingas tarp jų yra įvairių atmainų pėsčiomis. Šiuolaikinės literatūros prieinamumas nėra pakankamai informacijos apie į pėdos struktūros pokyčių, nėra susijęs su judėjimo sistemos ar ligų, endokrininės ir kitų organizmo sistemų, pacientai vyresni nei 20 metų patologijos. Tai suformavo šio darbo planavimo pagrindas.

Audejam iš labiausiai informatyvus metodų pėdų tyrimo yra kompiuteris plantography. Kompiuterių plantography – įtaisas, sudarytas iš nuskaitymo modulio ir kompiuterio įdiegta jame specialią programą analizuoti plantogram. Šis metodas leidžia jums padaryti nebeskaito trimis projekcijomis ir analizė vaizdų. Tada, po atskaitos taškų, auto- skaičiavimo kriterijus vietą. [4,5]

Tyrimo tikslas, buvo pokyčių podometric indekso kampinio parametrų pėdos priklausomai nuo lyties ir amžiaus nustatymas.

Per pirmąjį etapą, buvo būtina nustatyti pokyčius podometric indeksą ir kampinis parametrus, atsižvelgiant į lyčių ir amžiaus grupę.

Mes buvo pasirinktas šie kampinio parametrai: bendra kampas Shoparova, nukrypimus pirmą kojų kampas, kulno valgus kampas pėdų vertikalės atžvilgiu. Šios galimybės leidžia jums šiek tiek nuorodų apie kiekvienos iš trijų padalinių pėdos būklės. [3,6]

Kitas žingsnis buvo nustatyti, kuris iš koreliacijos santykio tarp šių rodiklių sudaro a.

Medžiagos ir metodai

Kaip Medžiagų tyrimų metais atliktas retrospektyviai analizuoti duomenų archyvas plantograficheskih tyrimus į Orenburgas dėl “Clinic laikysena” už laikotarpį pagrindu nuo 2010 iki 2014 C temperatūroje, naudojant programinį paketą “Diascan”. Analizei buvo paimti 300 minučių nuo amžiaus nuo 20 iki 59 metų pacientams. Visi protokolai buvo suskirstyti į 4 grupes pagal lytį ir amžių. Pirmieji grupę sudarė vyrai man brandaus amžiaus (nuo 21 iki 34 metų), antrasis – vyrai II brandaus amžiaus (nuo 35 iki 59 metų). Trečioji grupė yra moterys Aš brandaus amžiaus (nuo 20 iki 34 metų), ketvirtas – II brandus moterys (nuo 35 iki 54 metų). tada kontaktas buvo statistinę duomenų analizę, naudojant Microsoft Excel programą.

Rezultatai ir jų aptarimas “

podometrics (GK + metreo podos stotelė priemonė, priemonė.) – skirtingų departamentų stotelė matavimas ir apskaičiavimas duomenų santykius. Nepaisant to, kad šis metodas yra labai paprastas dizainas, tai yra gana informatyvus, ir gali būti naudojamas statinis nesėkmės pėdos diagnozę. [5]

podometric puslapis – priemonė, su kuria galite netiesiogiai spręsti apie išilginę arkos aukštis. Savo apibrėžimas turi turėti požiūrį į vidinio paviršiaus pėdos. Pirma, būtina matuoti iš Navicular į paramos plokštumoje iškilimo aukštis, šis poreikis apčiuopiant nustatyti, kad Navicular kaulo (šiek tiek žemiau ir priešais vidinės kulkšnies) iškilimo ir pažymėkite šį tašką žymeklį, kad jis yra matomas nuskaitymo metu. Atstumas tarp šio ir paramos plokštumos ir aukštis gumburų Łódkowaty, figūra tai apibrėžiama kaip atstumas G’G. Tada, matuojant pėdos (linija LL ‘) ilgio, mes galime išmokti podometric indeksą vertę dalijant iš Navicular kaulo pėdos ilgį iškilimo aukštis ir paverčiama procentais. [2]

vidinio paviršiaus pėdos. G – plokštuma guolis, G ‘- aukščiausios matomoje vietoje ant vidaus išilginės arkos, LL lanko – markerinio, nurodant apatinę briauną į Navicular kaulų, G “gumburų vieta” – pėdos

ilgis

Kaip šio tyrimo rezultatas buvo nustatyta, kad šiek tiek didesnis nei vyrų indekso podometric moterų vertę, bet beveik nėra su amžiumi kaita. Tokiu būdu, vyrų aš subrendęs vidutinė reikšmė yra nuo 12,99%, II Brandumą – 12,89% (p>0,05), įvairaus intervale nuo 5.38% iki 20.54%. Moterys aš brandus vidutinė vertė yra 14,24%, o II suaugus – 14,16% (p>0,05), yra intervale nuo 6,58% iki 22,78%.

Kampas bendra Shoparova

Shoparova bendra kampas atskleidžia vidutinio skyriaus nuokrypįpėdų poilsio atžvilgiu [3,4]. Šis kampas yra nustatomas remiantis pėdos iš apačios vaizdą, kaip tarp linijos, jungiančios kraštiniuose punktus išorinį kontūrą iš kulnu, pėdos išorinėje sijos ir taškas, ant išorinio krašto į 0,36 pėdų ilgio regione yra padarytas įdubimas nuo kulno [2] kampu.

Tyrimas nustatė, kad vyrams, šis kampas svyruoja nuo 149 ° iki 180 °. Suaugus aš ji yra 163,2 ° + 0,9 °, ir nors suaugus II metu ji yra 163,9 ° + 0,8 ° (p>0,05). Moterims, vertybių diapazonas buvo nuo 147 diapazone ° iki 178 °. Nes aš subrendęs vidutinė vertė – 161,2 ° + 1,0 °, ir II, brandaus 162,3 ° + 0,9 ° (p>0,05). Galite pastebėti, kad šio rodiklio moterų vertė šiek tiek mažiau nei vyrai. Su amžiumi, šis rodiklis išlieka gana stabilus ir svyruoja tarp 1 °.

Išlinkis kampas pirmą kojų

Išlinkis kampas pirmą kojų taip pat apibrėžiama pėdos apačioje vaizdą. Jis yra suformuotas pagal liestinę pėdos vidinėje pusėje ir liestine pirštų atspaudų įspaudas I-ojo piršto [2]. Pasak jos dydžio, galite aptikti pirmą metatarsophalangeal sąnario deformacijos, taip pat netiesiogiai įvertinti priekinių kulniukų [3,4] plokštumas.

vyrų, šis kampas svyruoja nuo -10 ° iki 25 °. Moterims, vertybių diapazonas buvo nuo -4 ° diapazone iki 31 °. Galite pastebėti, kad šio rodiklio reikšmė yra didesnė moterims nei vyrams. Su amžiumi šis skaičius gerokai padidėjo. Nuo vyrų aš pilnametystės vidutinė vertė 3,9 ° + 0,7 °, ir nors suaugus II metu jis yra 6,2 ° + 0,7 ° (p

Šiuolaikinės problemos švietimo ir mokslo

Žurnalas buvo leidžiamas nuo 2005 m žurnale skelbia mokslinius nuomones, straipsniai ir mokslinę problemą-praktinė. Žurnalas yra pateikti į mokslinės elektroninės bibliotekos. Žurnalas yra registruotas centro International de l’ISSN. Taškų žurnaluose ir leidiniuose priskirti Doi (skaitmeninis objektasidentifikatorius).

Lopšys Slaugos iš «GABIYA»

Technika plantography ir jo vertinimas.

plantography – apibendrina tyrimo metodai pėdų Spausdinti jų padų paviršių vardą. Šis tyrimas yra naudojamas plokščiapėdiškumas diagnozę Ortopedijos. Taikyti keletą būdų, kaip gauti pirštų atspaudus – plantography pagal VOLKMANN plantography iki Smirnov ir kompiuterio plantography

Yra taip požymių, plantography:

O pirminės diagnozuoti plokščiapėdiškumas;

O nustatyti tipą ir laipsnį plokščiapėdiškumas;

O kontroliuoti plokščiapėdiškumas gydymą;

O diagnozė hallux valgus ir kitų tipų pėdų deformacijas.

Procedūra plantography

Per primityviausia plantography paciento pėda su mentele nudažyta juoda dažų, o po to jis buvo paprašytas atsistoti ant statybos popieriaus lapo, kiek įmanoma nejudinant ją. Po švelniai gauti lapą – jis liks pėdsaką.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Kai naudojant dažų plantography nereikia purvinas kojas. Šiuo atveju, pacientas stovi ant plantography, taikoma ploną polietilenas, pagal kurią pridėti prie spalvotą dažų popieriaus. Pagal lape yra tuščias popieriaus lapas. Pirštų antspaudų gaunamas kontakto spalvotos ir aiškių lapų.

Lengviausias ir efektyviausias būdas – kompiuteris plantography. Taikant šį metodą, pacientui tampa basomis kojomis ant specialaus skaitytuvo, kuri skenuoja stop. Gauti duomenys yra apdorojami kompiuterine programa.

Dėl gautų vaizdų matuojamas stabdymo kelių dydžių, po to specifinė skaičiavimo.

diagnostinė vertė iš kelių rodiklių:

O koeficientas pado (priekinė pozicija lyginant su ta galiniai) – 0,92-1,08 normalus;

O sugedo faktoriusAstana, gerai – 0,25-0,35, padidėjimo laipsnis šiame indekse yra vertinami dėl kompleksinio paramos plokščiapėdiškumas laipsnį;

O išilginė plokštėjanti santykis (santykis išilginės lygias), Gerai – 0,51-1. Šio rodiklio augimas leidžia jums nustatyti išilginių plokščių pėdų laipsnį.

O kampas bendrą Shoparova – įprastomis 170-180 laipsnių. kampas kinta suteikia į valgus arba Varus deformacija laipsniui nustatyti.

Dėl šių rodiklių pagrindu ortopediniai chirurgas pateikia pranešimą, kuris atspindi buvimą arba nebuvimą patologijos. Plokščio paviršiaus koja buvimą aprašyta jos rūšį ir laipsnį.

Patys informatyvus metodas diagnozuoti yra kompiuteris plantography.

Jūs galite naudoti ją įvertinti ne tik pėdos būklę, bet taip pat daug kitų parametrų, kad atspindėtų dėl kaulų ir raumenų sistemos būklę numeris:

O paskirstymo spaudimo priekinės pėdos srityje;

O paramos gebėjimas apatinių galūnių;

O stuburo sąlyga.

Gauti duomenys bus naudojami padaryti ortopedinius batus ir vidpadžiai.

Pridėti komentarą Atšaukti atsakymą

Ši svetainė naudoja Akismet spam filtrą. Sužinokite, kaip tvarkyti savo komentarą duomenis.

Kulkšnies

1. Kulkšnies str. talocruralis,
suformuota sąnarių paviršiai apatinių galų abiejų kojų kaulų, kurie apima bloką, trochlea, panašūs šakute Nobiras, ir facijos articularis pranašesnisblokas prichlenyaetsya sumažinti sąnarių paviršių iš blauzdikaulio, ir į šio vieneto pusių – sąnarių paviršių kulkšnies.

sąnario kapsulė yra pridedamas išilgai iš sąnarinių paviršių kremzlių krašto, priekinės fiksuoja į šlaitus kaklo dalis. Pagalbinės raiščių, esančių ant sąnario pusėse ir eiti iš kulkšnių gretimų kaulų čiurna.

Medial, lig. mediale (deltoideum)bendras bakterijų atsiradimą, primenantis Graikijos laiškąDelta ateina iš medialinio malleolus ir skiriasi apačią važinėti tris kaulus – Talus, Kulnakaulio ir Navicular; Šoninis sudaro trijų sijų iš šoninės malleolus trimis skirtingomis kryptimis: į priekį – Lig. talofibulare anterius, žemyn – Lig. calcaneofibulare, ir atgal – lig. tabofibulare posterius.

Iki jo pastatų pobūdį yra ginglymoid čiurnos sąnario. Netrukdo, aplink priekinės ašies, einančios per “Talus, kuri sukrauti tada pakyla aukštyn į savo kojų (išplėtimas) bloko, tada nusileidžia žemyn (lenkimo).

Šių judėjimų amplitudė yra lygi 63 – 66 °. Kai lenkimo taip pat gali labai mažas šoninis judėjimas, nes šioje pozicijoje siauresnės galinis dalis bloko šlaitus ne taip sandariai padengtos šakių kojų kaulus. Atvirkščiai, kai šių judėjimų išplėtimas yra gana neįmanoma dėl to, kad įrenginys yra sulaikyti sandariai atsižvelgiant į kulkšnių šakutės.

Mokomoji vaizdo ant kulkšnies

anatomijos

pėdos

sąnariai

2. tarp čiurnos kaulų sąnarių, articulationes intertarseae,yra 4 sąnariai:

A. iš subtalar sąnario str. subtalaris, suformuota Nobiras užpakalinės sąnarių paviršiai kaulų ir Kulnakaulio atstovaujanti segmentų dažniausiai cilindrinis paviršius.

B. Astragalocalcanean-Navicular sąnarių,Menas. talocalcaneonavicular,melo priekinė į subtalar ir sudaro beveik sferinės talar galvos, jos atitinka Sudėtinė ertmė suformuotas Navicular kaulų, sąnarių aspektas Palaikanti TALIKulnakaulio ir lig. calcaneonaviculare plantare, pripildymo tarp galinio krašto skirtumą ir Palaikanti os naviculare ir apimanti savo storesnis sluoksnis pluoštinių kremzlės, skaidulinė kremzlė navicularis.

Bendras kapsulė yra sustiprintas ant nugaros pusėje lig. talonaviculare, ir padų pusė Lig. canacaneonaviculare plantare.

tarp abiejų sąnarių minėta eina kaulų kanalą – sinuso Tarsi, kur melo stiprus raiščių, lig. talocalcaneum interosseum, išsišakojusios tarp šlaitus ir Kulnakaulio.

Be. Calcaneocuboid sąnarių, menas. calcaneocuboidea,yra suformuotas atsuktos viena į kitą bendrus paviršių Kuboido ir pėdų kaulų. Jis dalyvauja iš subtalar ir tolozės-calcaneal-Navicular sąnarių judesius, didinant jų apimtį. Menas. calcaneocuboidea, kartu su gretimu ART. talonavicular, taip pat yra aprašyti pagal skersinę čiurnos sąnario, meno vardu. Tarsi transversa.
Be raiščių, kad stiprinti ART. calcaneocuboidea ir menas. talonavicularis, individualiai, kryžius sąnarių vis dar paplitusi tiek sąnariams krūva, labai svarbus jos praktinė reikšmė. Tai lig. bifurcatum– raiščių, kad jos galinė dalis prasideda nuo viršutinio krašto kulno kaulų ir tada padalintas į dvi dalis, iš kurių vienas, kad lig. calcaneonaviculare, pritvirtintas prie posterolateral krašto Navicular kaulų ir kitos, lig. calcaneocuboideum,laikosi nugaros paviršiaus kuboidu kaulų. Šis trumpas, bet stiprus krūva yra “raktas” tarptautinio bendra, nes tik ruožais galima pasiekti pernelyg skirtinga sąnario paviršius ties izoliavimo operacijų pėsčiomis minėto bendra.

D. Klinoladevidny sąnarių, menas. cuneonavicular,yra suformuotas galinio bendrų sričių pleištakaulis su trimis aspektų distalinio sąnario paviršiaus Navicular kaulų sandūroje.

Kalbant apie judėjimą Artt. intertarseaečia pirmiausia Kulnakaulio rotacijos kartu su Navicular ir priekinės pėdos pabaigos aplink sagitalinės ašies tūrio judėjimo 55 ° (tai yra pasviręs ašis, patrauklus ant galinės pusės, atsižvelgiant į šlaitus galvos ir išvykstantiems iš padų, šoninis paviršius Kulnakaulio).

Per pėdos sukimosi vidų (PRonatsiya) iškilusis jai šoninį kraštą ir galinio pėdų dėmesys į vidinės pusės; Priešingai, sukant į išorę (supination) yra pakelti nuo medialinio krašto, kontaktuojančio galinio pėdos šoninės kryptimi. Be to, gali pritraukimo ir pagrobimo apie vertikalią ašį, kai iš nugaros vidurio koja galiukas nukrypsta vidinėje pusėje, o iš šono.

Galiausiai, jis gali būti labiau nelankstus ir lenkimo aplink priekinę ašį. Judesiai aplink trijų ašių yra atliekami ART. talocalcaneonavicularis, yra sudėtingos sferinės bendra. Visi šie judesiai yra mažos ir paprastai yra derinami kartu, todėl, kad vyksta vienu metu su supination pritraukimo į priekinių kulniukų ir šiek tiek lenkimo arba atvirkščiai: gulėdamas ant pilvo kartu pagrobimo ir pratęsimo.

Apskritai, kulkšnies kartu su Artt. intertarseae leidžia didelę judėjimo laisvę pėdos ant kelių ašis bendro tipo.

3. Kulno sąnariai, Artt. tarsometatarseae,, jungiasi į antroje eilėje iš čiurnos su pado vidurį kaulus. Artt. tarsometatarseae– tipiškas sąnarių sustingimas ir šiek tiek judėjimas kuri tarnauja perteikti pėdos skliautas elastingumą. Kai sąnariai turi bendrus kapsules Aš pėdų ir medialinę pleištą, II ir III artikuliacija pėdų kaulų – kubo. Kulno sąnariai yra palaikoma nugarą, padų ir interosseous raiščių, ligg. tarsometatarsea dorsalia, Plantaria et cuneometatarsea interossea.
intertarsal sąnarių, Artt. intermetatarseae,suformuotas vienas priešais kitą esančių paviršių pado vidurį; jų bendrų erdvių dažnai bendravo su ertmės Artt. tarsometatarseae. Sąnariai yra sustiprintos šonų pasiekti ligg. metatarsea dorsalia, Plantaria et interossea.

4. Kaulų kaiščiai:

A. Metatarsophalangeal sąnarių, Artt. metatarsophalangeae,, tarp iš pėdų kaulų galvučių ir proksimalinės falangų bazių ir ttapie prietaiso ir raiščių pobūdį yra panašūs į riešo sąnario. Judėjimo sąnarių apskritai yra tokia pati, kaip ant rankos atitinkamuose sąnarių, bet neapsiribojant. Išskyrus šviesos nukreipimo pirštu į šoną ir atgal judėjimo (pritraukimo), yra tik išplėtimas ir fleksija iš pirštų, o pratęsimas didesnių dydžių nei lenkimo, priešingai nei tai, ką turime po ranka.

B. Interfalanginiai sąnarių, Artt. interphalangeae pedis,nesiskiria struktūros panašios sąnarių ranka. Reikia pažymėti, kad distalinės falangos ir viduriniojo piršto dėl V dalis yra sujungta tarp kaulų.

pėdos vaskulyarizuyutsya šaka ARCUS padų ir r sąnarius. padų Profundus a. dorsalis pedis. Venų drenažo įvyksta giliųjų venų apatinių galūnių – vV. tibiales priekinės ET užpakalinės, prieš. peronea.

limfodrenažinis atliekamas giliųjų limfagyslių į Nodi lymphatici poplitei. Inervacijos sąnarių kapsulės teikia šakų NN. plantares medialis ET lateralis u NN. peronei superficialis et Profundus.

kampas bendra shoparova

Kadangi pėdų yra 26 kaulai, sąnariai yra per daug. Tačiau, atidžiau, galime pastebėti, kad yra grupės sąnarių, kurios turėtų būti laikomos vienu mechanizmu. Paveikslėlyje pavaizduotas pėdos sąnarių schema ir svarbiausi raiščių.

Atgal paviršius pėdų padų paviršius pėdos pėsčiomis. Rodyti viduje. Sustabdyti. Eksterjeras Peržiūrėti

1 – subtalar bendra
2 – Chopart bendra linija, kuri yra iš dviejų sąnarių sąjunga, bet taip yra funkciškai susiję, yra poreikis gydyti juos kaip vieną subjektą
3 – pleišto Navicular-stačiakampio gretasienio bendrą gerai derinami, bet su visiškai skirtingas pobūdis judėjimo
4 – Lisfranc bendrą, jungianti 5 sąnarių
5 – metacarpophalangeal sąnarių
6 – interfalanginiai sUArmatūra
7- raiščių tarp blauzdikaulio
8 – šoninė raiščių šeivikaulio ir pėdų kaulų
9 – deltinį raiščių
10 – iš raiščių nuo subtalar bendrą
11 grupės – rakto Shoparova bendra – Forked raiščių
12 – atgal ir
13 – padų raiščių tolozės-calcaneal-Navicular bendra
14 – ilgai padų raiščių
15 – calcaneocuboid padų raiščių
16 – raktas į Lisfranc sąnario – medialinio čiurnos raiščių interosseous

čiurnos sąnario yra suformuotas distalinį epiphysis iš blauzdikaulio ir šeivikaulio ir šlaitus. Forma yra ginglymoid natūra – spiralė bendras vienaašis.

sąnario judesį įvyksta apie skersinė ašis, kertanti į šlaitus bloko – lenkiant ir tiesiant. Šių judėjimų amplitudė yra taip: 40-50 laipsnių lenkimo, tiesimo 20-30.

Dėl to, kad gale šlaitus blokas yra siauresnė nei priekyje, ties padų lenkimo metu gali patirti nedidelį šalutinį judėjimą sąnario. Kulkšnies prisotintas stipraus ligamentous aparatais:

blauzdikaulio sujungti syndesmosis, ant išorinio paviršiaus, kurio truko trumpą, bet galingą priekinės ir užpakalinės blauzdikaulio raiščių (7)

iš šoninis bendra sustiprina tris virvėmis, kuri prasideda nuo kulkšnies prie išorinio šlaitus ir Kulnakaulio (8)

dėl vidaus galinga medialinio raiščio, susidedančios iš keturių raiščių, kurie sujungia medialinę kulkšnies su šlaitus, Kulnakaulio, ir Navicular kaulų (9)

subtalar sujungimas (1), suformuota iš galinio sąnario paviršiaus Kulnakaulio ir užpakalinės calcaneal sąnario paviršiaus šlaitus. Sustiprintos trys (10) paketai: interosseous, medialinio ir šoninis talocalcaneal raiščių. kryptis astragalocalcanean bendrų perdavimų iš nugaros į priekį, iš išorės į vidų, nuo pėdos iki galinio.

Bendras Chopart (2) sujungia dvi bendras – astragalocalcanean-Łódkowatyir calcaneocuboidsąnarius. Sąnariai yra anatomiškai atskirtos, ty kiekvienas iš jų turi savo sąnario kapsulę, tačiau jie yra glaudžiai susiję funkciškai, o taip pat sustiprino bendrą dvišakas krūva,, kuri yra raktas į sąnarį.

išsišakojęs raiščių (11) prasideda nuo priekinio krašto galinio paviršiaus Kulnakaulio ir iš karto padalintas į šoninio calcaneocuboid pluošto į užpakalinį paviršių Kuboido kaulų ir medialinio calcaneal-Łódkowaty į Navicular kaulų išsišakojęs raiščio vadinamas “rakto bendrą Shoparova”, nes jei supjaustyti visi raiščiai, kaulai, padėtis bus palaikoma išsišakojęs raiščio sąskaita ir tik kirtus ji bus ištarti shel

bendros S-formos palinkusios linijos: jos medialinio bumbulas atsuktos į priekį ir šoninis – atgal.

kampas bendra shoparova

Ligos ir traumos kaulų-sąnarių sistemos yra dažna problema tarp Rusijos gyventojų. Ir reikšmingas tarp jų yra įvairių atmainų pėsčiomis. Šiuolaikinės literatūros prieinamumas nėra pakankamai informacijos apie į pėdos struktūros pokyčių, nėra susijęs su judėjimo sistemos ar ligų, endokrininės ir kitų organizmo sistemų, pacientai vyresni nei 20 metų patologijos. Tai suformavo šio darbo planavimo pagrindas.

Vienas iš labiausiai informatyvus metodų pėdų tyrimo yra kompiuteris plantography. Kompiuterių plantography – įtaisas, sudarytas iš nuskaitymo modulio ir kompiuterio įdiegta jame specialią programą analizuoti plantogram. Šis metodas leidžia jums padaryti nebeskaito trimis projekcijomis ir analizė vaizdų. Tada, po atskaitos taškų, auto- skaičiavimo kriterijus vietą. [4,5]

Tyrimo tikslas, buvo pokyčių podometric indekso kampinio parametrų pėdos priklausomai nuo lyties ir amžiaus nustatymas.

Pirmame etape buvo būtina nustatyti pokyčius podometric indeksą ir kampo ekranasteley atsižvelgiant į lyčių ir amžiaus grupę.

Mes buvo pasirinktas šie kampinio parametrai: bendra kampas Shoparova, nukrypimus pirmą kojų kampas, kulno valgus kampas pėdų vertikalės atžvilgiu. Šios galimybės leidžia jums šiek tiek nuorodų apie kiekvienos iš trijų padalinių pėdos būklės. [3,6]

Kitas žingsnis buvo nustatyti, kuris iš koreliacijos santykio tarp šių rodiklių sudaro a.

Medžiagos ir metodai

Kaip Medžiagų tyrimų metais atliktas retrospektyviai analizuoti duomenų archyvas plantograficheskih tyrimus į Orenburgas dėl “Clinic laikysena” už laikotarpį pagrindu nuo 2010 iki 2014 C temperatūroje, naudojant programinį paketą “Diascan”. Analizei buvo paimti 300 minučių nuo amžiaus nuo 20 iki 59 metų pacientams. Visi protokolai buvo suskirstyti į 4 grupes pagal lytį ir amžių. Pirmieji grupę sudarė vyrai man brandaus amžiaus (nuo 21 iki 34 metų), antrasis – vyrai II brandaus amžiaus (nuo 35 iki 59 metų). Trečioji grupė yra moterys Aš brandaus amžiaus (nuo 20 iki 34 metų), ketvirtas – II brandus moterys (nuo 35 iki 54 metų). tada kontaktas buvo statistinę duomenų analizę, naudojant Microsoft Excel programą.

Rezultatai ir jų aptarimas

podometrics (GK + metreo podos stotelė priemonė, priemonė.) – skirtingų departamentų stotelė matavimas ir apskaičiavimas duomenų santykius. Nepaisant to, kad šis metodas yra labai paprastas dizainas, tai yra gana informatyvus, ir gali būti naudojamas statinis nesėkmės pėdos diagnozę. [5]

podometric puslapis – priemonė, su kuria galite netiesiogiai spręsti apie išilginę arkos aukštis. Savo apibrėžimas turi turėti požiūrį į vidinio paviršiaus pėdos. Pirma, jums reikia matuoti iš Navicular kaulų paramos plokštumoje iškilimo aukštis, ji turi apibrėžti apčiuopiamas lumpinessŁódkowaty (šiek tiek žemiau ir priešais kulkšnies viduje) ir pažymėti žymeklį tašką taip, kad jis yra matomas, kai skenavimas. Atstumas tarp šio ir paramos plokštumos ir aukštis gumburų Łódkowaty, figūra tai apibrėžiama kaip atstumas G’G. Tada, matuojant pėdos (linija LL ‘) ilgio, mes galime išmokti podometric indeksą vertę dalijant iš Navicular kaulo pėdos ilgį iškilimo aukštis ir paverčiama procentais. [2]

vidinio paviršiaus pėdos. G – plokštuma guolis, G ‘- aukščiausios matomoje vietoje ant vidaus išilginės arkos, LL lanko – markerinio, nurodant apatinę briauną į Navicular kaulų, G “gumburų vieta” – pėdos

ilgis

Kaip šio tyrimo rezultatas buvo nustatyta, kad šiek tiek didesnis nei vyrų indekso podometric moterų vertę, bet beveik nėra su amžiumi kaita. Tokiu būdu, vyrų aš subrendęs vidutinė reikšmė yra nuo 12,99%, II Brandumą – 12,89% (p>0,05), įvairaus intervale nuo 5.38% iki 20.54%. Moterys aš brandus vidutinė vertė yra 14,24%, o II suaugus – 14,16% (p>0,05), yra intervale nuo 6,58% iki 22,78%.

Kampas bendra Shoparova

kampas bendra Shoparova atskleidžia midfoot nuokrypį, lyginant su kitais [3,4]. Šis kampas yra nustatomas remiantis pėdos iš apačios vaizdą, kaip tarp linijos, jungiančios kraštiniuose punktus išorinį kontūrą iš kulnu, pėdos išorinėje sijos ir taškas, ant išorinio krašto į 0,36 pėdų ilgio regione yra padarytas įdubimas nuo kulno [2] kampu.

Tyrimas nustatė, kad vyrams, šis kampas svyruoja nuo 149 ° iki 180 °. Suaugus aš ji yra 163,2 ° + 0,9 °, ir nors suaugus II metu ji yra 163,9 ° + 0,8 ° (p>0,05). Moterims, vertybių diapazonas buvo nuo 147 diapazone ° iki 178 °. Nes aš subrendęs vidutinė vertė – 161,2 ° + 1,0 °, ir II, brandaus 162,3 ° + 0,9 ° (p>0,05). Tai gali būti vertinamaai, kad šio rodiklio moterų vertė šiek tiek mažiau nei vyrai. Su amžiumi, šis rodiklis išlieka gana stabilus ir svyruoja tarp 1 °.

Išlinkis kampas pirmą kojų

Išlinkis kampas pirmą kojų taip pat apibrėžiama pėdos apačioje vaizdą. Jis yra suformuotas pagal liestinę pėdos vidinėje pusėje ir liestine pirštų atspaudų įspaudas I-ojo piršto [2]. Pasak jos dydžio, galite aptikti pirmą metatarsophalangeal sąnario deformacijos, taip pat netiesiogiai įvertinti priekinių kulniukų [3,4] plokštumas.

Vaizdo įrašai pašalintas.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

vyrų, šis kampas svyruoja nuo -10 ° iki 25 °. Moterims, vertybių diapazonas buvo nuo -4 ° diapazone iki 31 °. Galite pastebėti, kad šio rodiklio reikšmė yra didesnė moterims nei vyrams. Su amžiumi šis skaičius gerokai padidėjo. Nuo vyrų aš pilnametystės vidutinė vertė 3,9 ° + 0,7 °, ir nors suaugus II metu jis yra 6,2 ° + 0,7 ° (p

Lagranmasade