Skystis kelyje po traumos

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Skysčio į kelio sąnario po traumos” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Skysčio į kelio sąnario priežastis ir gydymą

kelio sąnario, nepaisant jos sudėtingo organizacinės struktūros, yra gana stiprus ryšys gali atlaikyti dideles apkrovas. Tokiu būdu kelis pasiūlymai SCORING Zginacz ir raumuo simbolis pagal svorio masės išsisijoja visiškai neskausminga žmonėms. Tai atsitinka dėl to, kad intraarterinis turi sinovijos skysčio ir kremzlės su idealiai lygus paviršius.

Jei sveika sąnarinio skysčio skaičius yra toks, kad pakanka tinkamos mitybos ir tepimo bendrų elementų. Jei pasireiškia kuris nors patologija ar uždegimas, kelio sąnario, skystis pradeda gaminti per daug. Jis kaupiasi seminarijoje, kuris veda į didelę diskomfortas.

Patologinė skysčio kaupimasis kelio sąnario, gali sukelti infekcijos aplinkinių audinių Bursa. Norėdami to išvengti, svarbu nustatyti laiką, kodėl tiek daug eksudato suformuota, ir rasti būdų, kaip išspręsti šią problemą.

Už skysčių kaupimosi kelio

priežastys

Prieš pradėdami gydymą sąnario, svarbu suprasti, kodėl skysčių kaupiasi. Dažnai gauti sužeisti kelius ar uždegiminės ligos ar kito pobūdžio intraartikuliniam audinių priežastis.

Tarp trauminių sukelia skysčio kaupimasis kelio bursitas (sinovito),

    

 • , sunaikinimas kaulinių struktūrų viduje kelio (lūžių, įtrūkimų);
 •   

 • traumos menisko;
 •   

 • ašarojimas arba išsišakojusios raiščių aparatą;
 •   

 • pažeidimas kelio kapsulėvientisumą.

Jei nrichiny skysčio kaupimasis sukelia kelio traumos uždarytos neįvedus kraują ir eksudato patogeninių organizmų, prasminga kalbėti apie serozinis pobūdžio procesą.

Jei per kelio sąnarį po traumos sudėtyje yra kraujo skysčių, hemarthrosis diagnozuojama, tai yra skysčių kaupimasis sumaišyti su krauju. Pūliai ertmėje išvaizda kelio uždarame traumos yra retas. Dažniausiai tai gali būti pastebėtas atvirų žaizdų į kelio susijęs su traumos. Tik Bursa sukaupta skystas priemaišų pūliai.

Kita dažna priežastis, kodėl sukaupta skysčio kelio sąnario – reumatiniais ligos pobūdis. Per jų ūmių ir yra skysčių kaupimasis. Tai yra dėl to, kad konkretus reakcijos membranos maišelį, pagal kurią skysčio perteklių yra pagamintos.

    

 • , lėtinės reumatinės procesai;
 •   

 • osteoartrito kelio;
 •   

 • reumatizmas reakcingas charakteris;
 •   

 • sisteminė raudonoji vilkligė;
 •   

 • podagra;
 •   

 • , dermatomiozitas;
 •   

 • spondilitas sindromas.

Iš to, ką atrodo sinovitas iš kelio? Uždegimas, bursa ir išputimą dėl į jų kontaktą su ertmės mikroorganizmų. Pagrindiniai šaltiniai infekcijos kilmės išorinė aplinka, uždegiminė židiniai į sinovijos maišus šalia (pūlinių ir osteomielitas, pavyzdžiui), taip pat kraujo ir limfinės sistemos (sisteminės septinių infekcijos).

Patys retai yra priežastis, kodėl einant į sinovijos skysčio perteklius reikiamą kiekį kiekiais yra specifinės alerginės reakcijos.

ligos simptomų apraiškas skysčio sankaupų kelio

Paprastai simptomai, kurie padės nustatyti, kas vyksta skysčio kelio sąnario, priklausomai nuo to, kokios reiškinį sukėlė šį procesą. Šiuo klinikinių požymių pathogija gali būti gana plati.

    

 • , matomų patinimas atsiradimas;
 •   

 • , patinimas;
 •   

 • , temperatūros padidėjimas patinimas;
 •   

 • , vietinė odos paraudimas.

sergančio pavyzdys kelio

Tai simptominis apraiškos Pagalba nustatyti patologinio proceso buvimą, tačiau jie nėra pakankami nustatyti tikslią diagnozę, kaip nustatyti šaltinį ir mastą audinių pažeidimas dėl jų yra beveik neįmanoma.

Kitas svarbus bruožas sinovito – skausmas, sunkumas iš kurių priklauso nuo proceso pobūdžio. Lėtinis forma yra praktiškai kartu gali būti pateikiama ūmus paroksimalines skausmas, o ne kaip ūmus leidžia asmeniui paprastai judėti.

Jei skysčių kaupimasis po traumos ar uždegimo lydi pūliavimas, skausmas trunka pulsuojančią charakterį, ir pacientas net poilsio jaučia, kad jo kelio sprogus į vidų.

aprašyta pirmiau

Jei turite problemų, ir įtariama, kad kaupiasi kelio sinovijos skysčio, gydymas turi būti pradėtas per labai trumpą laiką.

šios ligos pavojus yra dažnai nepakankamai įvertinamas, kadangi net seruminio pobūdžio skystis, o ne paminėti pūlingo gali sukelti plyšimo kapsulės, po infekcijos intrasąnarinių elementų deformacija kelio ir sepsio.

patologijos diagnostika

Jei yra skysčių kaupimasis, kad gydymas pradėtas tik po to, kai vaizdo

kilmė patologija. Norėdami tai padaryti, surengti diagnostinius testus, kurie apima serija turi atrodytiIstorija ėmimas, pacientas apklausair , įrankiai (aparatinės įrangos), apklausa. Pagaminti su šių duomenų pagalba patikimai nustatyti, kur lokalizuota skysčio kelio sąnario, nurodyti priežastis ir gydymą ligos.

Naibyra laikomi Lee informaciniai diagnostikos įrankiai:

Pacientai taip pat reikia dovanoti kraujo laboratoriniams tyrimams atlikti, o kartais pro įsiurbimo tvarka, kuri yra pumpuoti skystį iš paveiktoje kelio nustatyti jos sudėtį.

Vaizdo įrašai – Kaip pašalinti skysčio nuo kelio

Pagrindiniai gydymo principai

Nepriklausomai nuo priežasčių, paskatinusių vadinamųjų ertmėje kauptis sąnarių kapsulių, gydymas visada prasideda aspiracija, kuri atstovauja skysčių šalinimas iš kelio sąnario per mažą pjūvį ar punkcijos.

Taigi, kaip pašalinti skysčio be anestetikų naudojimas yra gana sudėtingas procesas dėl didelio skausmo metu taikyta procedūra stiprius analgetikus arba vietinę anesteziją.

Tada, remiantis iš eksudato gydytoju sudėtį analizės daro išvadą, kad sukelia patologinių procesų sąnarių Krepšiai ir priskiria elgesį su pagrindinės ligos. Be to, jau galima spręsti, ką daryti, kad kaupti skysčio kelio sąnario problemų.

išpučiant galūnės, pašalinti tik po to, kai bursae spaudai pildymo jo frakcijos, dažnai gydymas vartoti vaistus, ir tik retkarčiais – su chirurgijos.

Svarbu nepamiršti Pacientai:, jei skystis kaupiasi kelio sąnario, ką daryti kiekvienu atveju gali būti išspręsta tik kvalifikuotas specialistas, surinkti kuo daugiau informacijos apie ligos priežastis ir jos kurso.

Bandymai nepriklausomai pašalinti ligos simptomus gali sukelti jo pereinant prie lėtine, ar daugiau sunkių pasekmes, įskaitant dėl ​​protezavimo kelio poreikį.

gydymas Vaistai

narkotikų terapija už sinovito bet etiologijos gydymo yra naudojamas siekiant palengvinti simptomus, ir sumažinti uždegimą. Verta pažymėti, kad sprendimas dėl to, arKaip gydyti skysčio kelio sąnario vaistais trunka tik gydytoją dėl tyrimo rezultatų pagrindu.

    

 1. NVNU – patologijų bet kokios kilmės. Jie padeda sumažinti patinimą ir sunkumo skausmo. Manoma, efektyviausius būdus ibuprofenas ir diklofenakas. Kartu su geriamaisiais formų rekomenduojama naudoti , tepalas, kad yra šiuos produktus.
 2.   

 3. Antibiotikai yra naudojamas, kai sinovinio skysčio yra pūliai. Taigi, kaip atsikratyti “

Naudotos sėjamosios bakterijos analizės

Bet narkotikų gali būti imtasi po to, kai gydytojas patvirtinimo. Tai atsitinka daugeliu atvejų, po to, kai buvo atliktas evakavimo skystos frakcijos paveikto sąnario.

Chirurgija

Tuo atveju, sugadinti sinovijos ertmės pasiekė kulminaciją ir ten yra plyšimo rizika, taip pat konservatorius gydymo metodų neefektyvumas, pacientas gali būti siunčiamas artrotsentez- atidarymo Bursa ir siurblinės skystis per specialią procedūrą švirkštas su adata.

pirmąjį klausimą pacientams, kai jie yra siunčiami į šią procedūrą – ar pašalinti skysčio nuo kelio sąnario skausmas. Viskas atlikta pagal vietinei anestezijai, kaip pašalinti skystį per pradūrimo nenaudojant tai bus labai skausminga. operacijos metu, pacientas nejaučia skausmo, bet kaip Bursa niokojimo gali pastebėti slėgio sumažėjimą viduje kelio, ypač jei yra pūlingų uždegimas.

Kitas, gydytojas įterpia vaistus į sąnarių kapsulių švirkštu kaip skystis ekrane – tai ne tik tikslas operacijos. kortikosteroidus arba antibiotikaispauduojamas uždegimas bursa, padės susidoroti su patologinė procesas greičiau.

Kai procesas nuėjo toli, nes tai, kas įvyko ir sąnarių deformacija, sąnarių protezavimo pacientui yra parodyta ar atskiri jos elementai(Priklausomai nuo deformacijos laipsnis).

gydymas liaudies gynimo

Gydymo liaudies gynimo Jungtiniame kai klasteris skysčio perteklių , naudojamas kaip pagalbinė terapija sergama liga, taip pat pašalinti pagrindinius simptomus sinovitas. Naudoti šiuos įrankius geriau po gydytojo patvirtinimo, o dėl alergijos komponentų nėra.

Yra keletas veiksmingų priemonių, kad turi ryškų priešuždegiminį, imunomoduliacinis ir sutraukiamųjų poveikis, kuris gali būti vartojamas per burną ir

    

 • kraujažolės, čiobreliai, Tansy ir Echinacea lygiomis dalimis (1 šaukštas mišinio) suleidžiama į verdantį vandenį stiklo, ne mažiau kaip vieną valandą;
 •   

 • rugių sėklos, vaisiai raugerškio ir medaus;
 •   

 • žolė kaulažolė kaip vandeninis infuzijų arba mišinyje su vidaus gyvūnų riebalų (naudojamas kaip tepalo);
 •   

 • tepalo infuziją lapai trina kelį po atšilimo perdangos tvarstį.

Be to, tradiciniai gydytojai teigia, kad kelio gali būti gydomi skystųjų svogūnai, iškeptų savo odos. dar šiltas lemputė yra taikomas į pacientų sąnarių visą naktį prie gabalo per pusę. Gydytojai pažymi, kad ši procedūra gali būti veiksminga ties pūlingos eksudato kaupimo laiko, tačiau ji negali pakeisti visavertės terapija.

Taip pat, pacientams patariama nepamiršti, kad liaudies gynimo skysčio kelio sąnario gali padėti atleidimo nuo sąnarių efuzijos maišus.

Tai geriau naudoti kaip papildomas priemones gydymo metu farmacijos narkotikų, tai greičiausiai ne tik suimti simptomus, bet ir atsikratyti labai sukelia ligos.

Skysčio į kelio: priežastys, simptomai, gydymas gairės

Kelio sąnarys yra labai sudėtingos struktūros organizme ir gali atlaikyti didžiules apkrovas visą gyvenimą. Oty žiūri šį intensyvaus darbo, asmuo nesijaučia jokio diskomforto, kol mano keliai yra sveiki. Tačiau mažiausias traumų ar diskomfortą kelio sąnario yra žymiai paveikti variklio funkciją ir gyvenimo kokybę. Kadangi tai yra svarbu žinoti, ką, iš pirmo žvilgsnio, o ne rimtos problemos gali sukelti rimtų pasekmių. Šiuo metu yra daug ligų, kurioje skystis kaupiasi kelio sąnario. Apsvarstykite svarbiausias iš jų.

skystis Išsilavinimas

anatominių struktūrų, kurios sudaro kelio sąnarį supa jungiamojo audinio apvalkalas vadinamas sinovijoje. Tai apriboja bendrą struktūrą ir apsaugo ją nuo pažeidimų. Vidinis paviršius korpuso vystelit epitelio ląsteles, kurios gamina specialų ertmės bendrą skystį (sinoviniam). Labai svarbu, kad normaliai kelio. Bendras skystis (paprastai tai 2-3 ml), atlieka būtų ypač saugus funkcija slopina išorės poveikio, maitina kremzlės metabolizmą vykdo kelio sąnarį. Trūkumas arba perteklius skysčio yra įvairių ligų kelio priežastis.

Jei dėl kokios nors priežasties sinovijaus uždegimas, ji yra susietas su jo sustorėjimo, karkaso ir patologinės padidėjimo sinovinio skysčio pralaidumo sutrikimo gamybos, kuri veda prie jo akumuliacijos bendrą ertmę. Priklausomai nuo priežasčių, skystis gali būti skirtingo pobūdžio (serous, Fibrynowy, hemoraginis, pūlingų).

Už skysčių kaupimosi kelio

priežastys

klasterio sinovinio skysčio kelio sąnario gali būti daugelio ligų ir patologinių būklių, trauminio galvos traumos į lėtinių ligų, sąnarių simptomas.

dažniausia kelio efuzijos jungtys yra žalos. Trauminis sugadinti bet kokius kelio struktūros gali sukelti skysčių kaupimąsi jo ertmėje. Pavyzdžiai dažniausiai traumų: plyšimas į kelio menisko, kaulų lūžių, kurie sudaro jungtį,atsparumas tempimui ir plyšimui raiščių, sąnarių kapsulės plyšimas. Daugeliu atvejų, traumos skystis yra hemoraginis pobūdžio, ir ši sąlyga yra vadinama hemarthrosis. Bet jei kraujagyslės at traumų metu nėra pažeistas, skystis yra serous pobūdžio. Galima infekcija su eksudacija pūlingos eksudato formavimas.

Antrasis dažniausia pleuros efuzijos atvejai kelio yra lėtinės reumatiniais ligų, kurios yra daroma specifinei reakcijai sinovinio membranos pablogėjimą, kad susidarytų laisvo skysčio (sinovitas). Tai apima:

    

 • reumatas.
 •   

 • reumatoidinis artritas.
 •   

 • osteoartritas (gonartrozės).
 •   

 • reaktyvusis artritas.
 •   

 • podagra.
 •   

 • sisteminės raudonosios vilkligės.
 •   

 • ankilozinis spondilitas.
 •   

 • Dermatomyositis.

Kitas dažniausia pleuros ertmėje yra keliai pūlingos uždegimas su formavimosi diskų ar bursitas (uždegimas sąnarių krepšiai ir kelio Volvulus). Pūlingo uždegimas sukelia mikroorganizmų, kurie gali patekti į bendrą ertmę tiesiogiai su aplinka (Penetracyjny traumos), su pūlingo infekcijos židinių, kurie yra šalia (abscesai, celiulitas, osteomielito) arba kraujo ir limfos į sepsinis sąlygomis.

skysčio kelio sąnario gali kauptis ir sukelti alerginių reakcijų į įvairius alergenus.

>>>paskyrimas su gydytoju, jūs galite dabar Šiame puslapyje arba paskambinę +7 (499) 519-32-22, skambinkite jums nemokamai. Mes padėsime jums!

skysčio kaupimosi kelio

simptomai

Kiekvienu atveju, simptomai gali skirtis, priklausomai nuo kaupimo eksudato ar transudatas priežasties į kelio sąnario. Bet taip paplitusi iš visų simptomų, kurie skiriasi tik savo sunkumo laipsnį.

Beveik visada skysčio kelio sąnario ertmės sukelia skausmą. Ūmus procesas kartuaetsya labai stiprus skausmas, kad didėja judėjimo ar liesti. Kai pūlingos procesas skausmas yra ypač ryškus ir turi savitą charakterį pulsuojančią, ten taip pat yra pilnumo jausmas pažeistą kelio. Lėtinio skausmo nuolatinis procesas, nėra labai ryškus, kartais nurimsta, bet kartojasi. Kartais žmonės tiesiog aprašyti sinovitas skausmą, kaip diskomfortas jausmas. Daugelis pacientų ir pradėti gydymą dėl lėtinės kelio skausmas.

Tipiškas simptomas yra tinimas kelio ir patinimą. Šio charakteristika sunkumas gali skirtis nuo lengvų panašus į tešlą audinius aplink sujungti, prieš smarkiai išaugo visas kelis kartus. Ūminės pažeidimai ertmėje kaupiasi labai greitai, ir kelio išsipučia padėtys smarkiai, kad prarado savo įprastą formą, ir jis tampa neįmanoma net stovėti ant pažeistos kojos. Šiuo atveju gydymas turi būti pradėtas nedelsiant. Lėtinio pažeidimų skystis kaupiasi lėtai ir palaipsniui, leidžiant jai laiko ir dalinio reabsorbcijos. Šiuo atveju, ji vystosi lėtinės dropsy formos kelio, kuris yra parodomas tik jos kontūro lygumo.

Jei uždegiminis procesas yra aktyvus, paraudimas ir vietos temperatūros paveikto ploto padidėjimas. Šie simptomai yra būdinga sinovito bet etiologijos.

Dėl išskyrų kaupimosi kelio sąnario ertmėje atsiranda dažnai apriboja savo funkcijas. Pacientas negali visiškai sulinkti arba ištiesinti kelio.

Jei nesiimsime veiksmų ir nepradėkite gydytis, gali būti rimtų pasekmių įvairių kontraktūrų, galūnių deformacijos, ar pūlių turinio kapsulę su sepsiu vystymosi forma.

Tarp gydymo eksudacija į kelio

principai

Kad ir koks būtų priežastis ligos, gydymas turi būti pradėtas kaip galima greičiau. Priešingu atveju, gali pasireikšti negrįžtamas pokyčius sinovijoje ir kremzlės yra tiesiosivedut iki variklio funkciją galūnių pažeidimas.

Jeigu laisvo skysčio, esančio kelio sąnario ir skausmo akivaizdoje simptomai yra, nepriklausomai nuo ligos priežasčių pirmiausia reikia praleisti anestezijos ir skysčio pašalinimo iš bendrosios ertmę. Tolesnis gydymas bus atliekami, priklausomai nuo į išskyros kaupimo priežastis.

Gal 2 gydymo galimybės: vaistus ar medicinos ir chirurgijos. Tačiau reikia dėti daugiau pastangų suderinti šiuos terapijos rūšys geresnių rezultatų.

gydymas

Narkotikų

Jei gydyti pagrindiniai simptomai (skausmas ir patinimas) yra naudojamas NVNU (ibuprofeno, diklofenako ir kt.). Šie vaistai nepašalina ligos priežasties, bet gerai su jos simptomais, todėl juos būtina į sinovito, bursitas, artrito gydymui. Jie naudojami Išgertas ir tepalai ar kremai forma. Jei procesas yra pūlingos, būtinai naudoti antibiotikų. Dažnai nustatyti anti-uždegiminių vaistų ir kortikosteroidų (prednizolono, triamcinolono, metilprednizolono, deksametazono). Šie vaistai sukelti sunkų šalutinį poveikį, todėl jų naudojimas turi būti griežtai sutiko su gydytoju.

Chirurgija

Siekiant išvengti skysčio, kurie susikaupia kelio sąnario, naudojimas artrotsenteza procedūra (tai pumpuoti skystį iš sąnario ertmę). Ar šią procedūrą su paprastu švirkštu su adata pagalba, tai palengvina patinimą ir skausmą. Po aspiracijos, eksudacija gydytojas gali įeiti į bendrą kortikosteroidų arba antibakteriniu vaistu pašalinti uždegimą.

gydomas toliau priklausys nuo ligos priežastis.

>>>paskyrimas su gydytoju, jūs galite dabar Šiame puslapyje arba paskambinę +7 (499) 519-32-22, skambinkite jums nemokamai. Mes padėsime jums!

Kiek skysčių turėtų būti?

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Bet kokiu atveju, iš minėtų simptomų, reikia kreiptis į gydytoją. Savarankiškai ne tik draudžiama, bet ir pavojinga. Turėkite tai omenyje.

Į kelio vanduo gali būti pavojingas gyvybei

Kartais jau susipažinę su lėtiniu kelio skausmo ar mėlynių, gautų iš atsitiktinio kritimo gali pridėti naują bauginantis simptomas: visą kelio plotas staiga išsipučia ir reddens. Paprastai šie simptomai galūnių kaulų nurodyti patempimų ar lūžių, bet kelio atveju visi šiek tiek skiriasi. Kelio sąnarys yra apsauginiame maišelyje, viduje išvaryti epitelis gamina specialų skystį, daug tepalo natūra bendrų porų kelio kaulų. Uždegimas vidinis epitelio (sinovijaus) veda į tai, kad skystis surinkta kelio sąnario. Šis reiškinys yra vadinamas sinovitas.

Todėl, lėtinio sinovito būtina, siekiant išlaikyti sinovinio skysčio sudėtį, ypač pabaigoje artrozės, injekcijas hialurono rūgšties.

pagerinti maisto bendrą ir minkštųjų audinių yra įmanoma, naudojant vaistus, kraujotakos stimuliuojantys vaistai, pvz, heparino.

heparino į sinovito naudojimas, apsunkina hemarthrosis, yra griežtai draudžiamas pirmoje gydymo etapas.

Jei konservatyvūs metodai neturi sukelti tobulinimo, būtina kreiptis į dalinį arba visišką synovectomy, ty pašalinus sinovijoje.

Skysčio į kelio sąnario: iš liaudies gynimo

gydymas

Liaudies metodas gali tik gydyti lėtinis aseptinis sinovitas, ir net tada ne ūminės laikotarpį.

Paraiškos karšto paketus ant kelio, jei ji yra infekcinė procesas, arba pūliai kolekcija, yra kupinas greito plitimo kraujo infekcija ir sepsis.

Keletas paprastų liaudies receptai

    

 1. sumažinti skausmą ir uždegimas gali būti fiziologinio tirpalo pastvor kad sudrėkinti storu sluoksniu marle ir įdėti į naktį.
 2.   

 3. tarkuotų bulvių šiek tiek pašildytas ir padėkite ant lino / medvilnės audiniu, tada ant kelio, užtikrinant suspausti tvarstį.
 4.   

 5. Grind žolė Taukė, sumaišant jį su šonine – gauti didelę namų uždegimo tepalas.
 6.   

 7. išplautą kopūstų lapai arba varnalėšų palaikykite keletą minučių keltu, tada tvarstis juos genties.
 8.   

 9. Pagerinti kraujotaką kelio gali suspausti mirkomi gėlių iš kaštonų tulžimi ar vaistinėje nuoviru.

Jei skysčio per kelio sąnarį nesikaupia, sportuoju, ne svyruos ilgai vienoje vietoje, saugoti savo kelius nuo traumų naudojant antkelius, kai slidinėjimas, čiuožimas ar dviračiu. Taip pat, svarbu baigti kietiklio tirpalą į visų ligų pabaigoje, kad gali sukelti artrito, imtis veiksmų pirmųjų požymių osteoartrito, naudojant hondroprotektory ir visą pienu.

Skysčio į kelio sąnario – priežastys ir simptomai, gydymas ir komplikacijos

Skysčio į kelio sąnariopaprastai kaupiasi kaip uždegiminė liga, traumos, per daug rezultatas.

Norėdami nustatyti skysčio kaupimosi kelio priežastį, gydytojas turės imtis skysčio mėginį analizei. Pašalinimas sąnarinio skysčio, taip pat padeda sumažinti skausmą ir sustingimą.

Kai gydytojas nustato tikslią priežastį ertmėje, jis gali pradėti tikslingai gydymas.

skysčio kelio gali būti daugelio valstybių ženklas, iš kelio traumos į lėtinių uždegiminių ligų, sąnarių.

Bet kelio dalį žalos gali sukelti skausmą ir kaupimą skysčio perteklių Jungtiniame. Pavyzdžiai tokio traumos gali būti taip: kaulų lūžiai, suplėšyti menisko, raiščių plyšimas, pakenkimo dėl per didelio apkrovos sąnario.

Be to, daugelis ligų gali pasireikšti skysčių kaupimasis Jungtiniame.

• osteoartritas.
• Reumatoidinis-oji artritas.
• Septinis artritas.
• podagra.
• Bursitas.
• cistos.
• Navikai.
• pseudogout.
• kraujavimo sutrikimų.

Rizikos veiksniai

Žinomas rizikos veiksniai ertmėje per kelio sąnarį:

• Amžius. Į kelio skystis dažnai kaupiasi žmonių po 55 metų. Taip yra dėl to, kad senatvėje dramatiškai padidina ligų, sąnarių dažnį.
• Sportas. Žmonės, kurie profesionaliai užsiima tam tikrų sportas (krepšinis, futbolas), labiau tikėtina, kad šią problemą. Tai taikoma bet sporte, kuris yra susijęs su staigių pokyčių kojų ir sunkių krovinių ant kelio kryptimi.
• nutukimas. Viršsvoris reiškia papildomą stresą dėl kelio sąnario. Laikui bėgant, ši apkrova sukelia žalą kremzlės ir skystis išvaizdą kelio. Kitaip tariant, nutukimas padidina osteoartrito rizika – dažna efuzijos.

požymiai skysčio kaupimosi kelio sąnario apima:

• Patinimas. Audinių aplink girnelei gali brinkti. Tai patinimas yra ypač pastebimas lyginant paciento kelio Su sveiki.
• sustingimas. Kai sukaupta skysčio perteklių, pacientams gali pasireikšti standumą, jie negali visiškai išplėsti koją kelio sąnario.
• skausmas. Priklausomai nuo išsiliejimo priežastis, kelio gali būti labai skausminga iki taško, kad pacientai negali stovėti ant savo kojų.

Kada turėčiau apsilankyti pas gydytoją?

Būtina pas specialistą, jei:

• Buities priemonės ir receptiniai vaistai neatleidžia skausmą ir patinimą.
• Vienas gentis matomai praplauti ir ten buvo šilumos jausmas jai (šilumos).

Jei laiko nėra nutekėjimo kelio sąnario skysčio susikaupimas gali žymiai apriboti savo mobilumą. Jei ertmėje sukelia infekcijos, neapdorotą infekcija gali sunaikinti sąnarį.

Diagnostika

Į kelio skystis yra visada priznakom keletą pradinių problemų Jungtiniame. Paprastai ji sako apie artritas, osteoartritas ar sužalojimo.

Jūsų gydytojas gali nurodyti atlikti keletą testų nustatyti tikslią priežastį:

• rentgeno kelio sąnario. Dėl rentgeno gydytojas galės pamatyti sulaužytų kaulų, požymiai artritu ar bendrą sunaikinimo.
• Ultragarso. Tai patogus neinvazinis metodas, kuris yra labai plačiai naudojamas Europoje ir populiarėja Jungtinėse Amerikos Valstijose už skausmo priežastis diagnostikos ir patinimas sąnarius. JAV daug pigiau nei MRT. Šis metodas leidžia diagnozuoti artritas ir ligų raiščių, sausgyslių.
• Magnetinio rezonanso tomografijos (MRT). Jei kiti metodai nepadeda rasti skausmo ir skystis priežastį Jungtiniame, gydytojas gali nurodyti MRT. Tai brangu, tačiau informatyvus tyrimas gali atskirti netgi nežymius defektus sąnarių ir aplinkinių audinių.
• Kraujo tyrimai. Kraujo tyrimas gali aptikti infekcijos požymių (Laimo ligos), uždegimas (reumatoidiniam artritui gydyti), kraujo krešėjimo sutrikimų, podagra ir kt.
• Oro tiekimo sistema sujungimas (artrotsentez). Per šią procedūrą gydytojas sucks skystis nuo kelio ir tikrina imtį dėl kraujo, bakterijų, kristalai šlapimo rūgšties ir kitų patologinių intarpų, kurie gali padėti diagnozuoti akivaizdoje.
• artroskopija. Ortopediniai chirurgas gali atlikti nedidelį operacija, per kurį specialus įtaisas su kamera ir apšvietimo (artroskopą) yra įterpta į kelio sąnario. artroskopijos metu, gydytojas analizuoja sąnario paviršių ir imdama mėginius.

Šalinama skystis nuo sąnario ir atsižvelgiant skausmas gali padėti sumažinti simptomus. Tolesnis gydymas skirsis, priklausomai nuo tikslios sukelti skysčių kaupimąsi.

Gydymo galimybės gali būti taip:

1. Narkotikų gydymas.

abstinencijos simptomų ir priežastimi gydymas gali būti naudojamas tokių grupių narkotikų:

• Nesteroidinius vaistai nuo uždegimo (NVNU). Jei ne biržosvaistai, tokie kaip ibuprofenas, neveikia gerai, gydytojas gali skirti stipresnius NVNU, įskaitant diklofenako, ketoprofeno, lornoksikamo ir kt.
• antibiotikais. Jei simptomai sukėlė infekcija į sąnarių, gydytojas atliks tyrimus ir paskirs antibiotikų kovoti su mikrobais. Gydymo kursas gali būti gana ilgas.
• kortikosteroidais hormonai. Gliukokortikosteroidų (GKS) – medžiaga, su ryškus priešuždegiminio veiksmų. Tai apima prednizolono, metilprednizolono, Triamcinolonas, deksametazono. Šie vaistai gali sukelti sunkų šalutinį poveikį, todėl jų vartojimas turėtų būti griežtai derinamas su gydytoju.

2. Chirurginis gydymas.

Dėl iš ertmėje priežasčių gydymas gali būti naudojamas minimaliai invazinių chirurginių procedūrų, įskaitant:

• Artrotsentez. Pašalinimas skystis nuo kelio malšina skausmą ir patinimą. Po to, kai aspiracijos skysčio gydytojas gali sudaryti bendros kortikosteroidų hormono, slopinti uždegiminį procesą.
• artroskopija. artroskopijos metu, chirurgas gali padaryti keletą mažų pjūviai odoje per kuriuos jungtis pristatė kameros ir specialius chirurginius instrumentus. Operacijos atliekamos tokiu būdu, palikti mažiausiai pėdsakų, geriau toleruojami, pacientai greičiau atsigauti.
• keitimas endoprotezavimas. Jei apkrova kelio sąnariams per daug, tada laikui bėgant sąnariai “susidėvi”. Tokie pacientai gali reikalauti transplantacijos. Tai yra pagrindinis operacija Open Joint. Tarp galimų komplikacijų tokios procedūros, tromboembolijos, kraujavimas, pooperacinė infekcija, ir kt.

Patarimai pacientams

Kai dėl kelio skystis gali pasiūlyti taip: “

• Kitos. Venkite perteklių stresą dėl sąnarių, jei kelio patinęs ir skausmingas. Tai ypač pasakytina apie ilgą ėjimo, bėgimo ir svorio kėlimo.
• “Chill. Šalčio terapija padeda kontroliuoti skausmą ir patinimą. Taikyti ledo kelio 15-20 minučių kas 2-4 valandas. Jums galie specialios paskirties ledo paketą, šaldytų daržovių ar šlapio rankšluosčio, anksčiau dėti į šaldiklį maišą.
• galūnės didėja. Kai taikote ledo gerklės kelio, atsigulti ir pakelti aukščiau širdies lygio koją. Tai padės susidoroti su patinimu.
• Analgetikai. Be recepto, galite imtis OTC vaistų, pavyzdžiui, paracetamoliu, ibuprofenu ar naprokseno. Jei reikia stipresnės Skausmo, pasitarkite su gydytoju.

Prevencija

skysčio kelio, paprastai yra lėtinio sąnarių ligomis, arba traumos rezultatas.

Dėl šios būklės prevencijai, tai galite padaryti taip:

• reguliariai lankytis pas gydytoją, ypač jei sergate lėtinėmis ligomis, sąnarių ar profesionalaus sporto.
• Laikykitės visų gydytojo rekomendacijų. Vartoti vaistus nuo artrito tiksliai taip, kaip Jūsų gydytojo. Bendradarbiauti su fizioterapeutą, jei reikia.
• sustiprinti raumenis. Jei jūsų kojų raumenys yra per silpnas, gydytojas rekomenduos Jums pratimų kojoms treniruotės rinkinį. Tai padės išlaikyti savo svorį geriau.
• Rūpinkitės savo sąnarius. Su nutukimu, turėtumėte pradėti svorio netekimas programos. Venkite sunkių krovinių ant kelio.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Konstantinas Mocanu: magistras Farmacijos ir profesinės medicinos vertėjas

Lagranmasade