Sukryžiuota kelio anatomija

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Volvulus kelio anatomija” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Skysčio į kelio sąnario Volvulus

Mūsų klinikoje gydymas:

    

 • Nemokama gydytojo konsultacija
 •   

 • greitu pasišalinimu skausmo;
 •   

 • Mūsų tikslas yra baigti atkūrimą ir tobulinimas trikdoma funkcijas;
 •   

 • Matoma pagerėjimas po 1-2 sesijų; Saugus ne chirurginius metodus.

Volvulus iš kelio – šio anatominę struktūrą, kuri padeda stabilizuoti sinovinio skysčio judėjimą kompleksas struktūroje kaulų sąnarių. Į savo ruožtu-up of kelio į normalų valstybės skystis nuolat cirkuliuoja ir neturi sustingti. Tačiau, kai kalbama apie patologijos gali kauptis. Kaip rezultatas, perteklinis slėgis yra sukurtas viduje Uostai sąnario. Galite gauti skausmas, sustingimas, sutrikusi padėtį girnelės ir condyles iš blauzdikaulio ir šlaunikaulio.

kelio sąnario yra suformuotas trijų kaulų: blauzdikaulio, šlaunikaulio ir girnelės. Du iš jų yra įtraukti į bendrą kapsulę, girnelę raiščio iš savo išlieka išorės. Jo pagrindinė funkcija – apriboti sąnario mobilumą priešais plokštumą. Blauzdikaulio ir šlaunikaulio kaulų bendri posti tarpusavyje priekinių ir galinių kryžmine ir dviejų pusė (medialinę ir šoninėms) raiščius. Šis prietaisas stabilizuoja kaulų ir vadovų poziciją, neleidžia jiems pereiti vienas kito atžvilgiu.

sinovijaus yra viduje bendrą ertmę. Ji apima Šlaunikaulio ir blauzdikaulio condyles ir sukuria keletą Volvulus kelį. Šie išsikišimai yra perduota su ertmėse sąnarių kapsulių (bursae), pagal kurią yra vienodas paskirstymoLenie sinovinio skysčio ir išlyginti ertmės slėgio sąnarį lygį.

Recessus pranašesnis yra įspūdingiausias jos dydžio viršutinės Volvulus. Jis jungiasi prie bursa ties keturgalvio pagrindo (bursa synovialis suprapatellaris). Todėl, pūlingos uždegimas pasipūsti visada lydi suprapatelyarnym bursitas kelio sąnario. Pradūrus iškyšulys yra atliekami diagnostikos tikslais. Kai aptinkamas išgautų sinovijos skysčio arba pūliai kaupimo leukocitų masės rodo bursitas plėtrą.

Kitos inversija yra mažiau reikšmingas, tačiau ir jie gali kauptis skystis. Daugiau jų anatomijos detalė bus laikomas vėliau šiame straipsnyje. Tuo tarpu, mes aptarti galimų priežasčių patologinius. Tai apima žalą sąnarių maišelių. Uždegimo procesai juos galite dėvėti pūlingos, degeneracinės ir išeminės pobūdžio.

klinikinių atvejų Strutošana dauguma ateina ant nugaros inversija. Jie neturi ryšio su priešais. Jie gali būti sinovinio skysčio kaupimo ir patogeninių mikroorganizmų uždegiminis procesas prasideda skvarba. Tai gali sukelti tokius veiksnius, kaip imunitetas sumažėjęs, į iš židinių lėtinių infekcijų kūno buvimas (kariesą, pielonefritas, glomerulonefrito, adenoids, tonzilitas, sinusitas ir tt). Galiniai inversija turi postą su sinovijos sąnario kapsulės. Todėl bet koks skysčių kaupimasis kompensuojamas jo nutekėjimą į Bursa. Išsivystė ūminis bursitas, lydi stiprus skausmas, judrumo sutrikimų kelio, ir tt

Jei turite yra skausmas kelio sąnario ir jo standumo jausmą, tai yra įmanoma sukurti patologijų rinkinį. Jums reikia kuo greičiau kreiptis į gydytoją. Maskvoje, galite užsiregistruoti nemokamai paskyrimo su mūsų manipuliavimo klinikoje podiatrist. Čia gydytojas atliks pirminę apžiūrą ir preliminarų diagnozę. Jiems bus suteiktaIndividualūs rekomendacijos gydymui.

Anatomija Volvulus kelio

iš Volvulus kelio sąnario anatomija dėl to, kad sinovinio membrana padengiant iš šlaunikaulio ir blauzdikaulio condyles paviršius sudaro vandens transporto vidaus sinuso. Vienoje yra nedidelis kiekis sąnarių skysčio kuris patologinės deformacijų nesant lukštais cirkuliuoja laisvai.

sinovijos kelio sąnario inversija padidinti viduje bendrą ertmę, teikti vienodą pasiskirstymą nusidėvėjimo našta ir išvengti kaulų audinio veikiami trauminių poveikių pridvizhenii. Su ligų (artrito, artrozės, bursito, sausgyslių, raiščių, ir sausgyslių neveikiančių kraujo perkrovos įvyksta vystymosi, seruminio ertmėje, išsiskyrimo pluoštinės būtent šie ertmės ištvinkti. Stimuliuojama uždegimas ir nuolatinis cirkuliacijos infekcinio agento,.

Pagrindiniai inversija sinovinės membranos kelio:

    

 • recessus genties pranašesnis yra tarp girnelės ir šlaunikaulio krumplio iš aukščiau projekcija;
 •   

 • medialis recessus genties ir lateralis recessus genties – medialinio ir šoninės kišenės, kuri yra ant viršaus į kelio sąnario pusių;
 •   

 • tarp kaulų, esančių mažesnės vidurines ir šoninės inversija condyles iš apačios;
 •   

 • dviejų galinių mažesnis kišenė;
 •   

 • dviejų galinių viršutinė Uwędzić.

Anatomiškai galinio Švietimo neturi ryšio su priešais. Taigi dažnai per diagnostikos punkcija gydytojas pirmiausia bando patikrinti priekinę kamerą turinį, ir tada pereiti per kanalus ant nugaros. Taigi tai yra įmanoma tiksliai nustatyti apskaičiuotos padėties suplėšyti raiščius, sinovijos uždegimas sąnarių krepšiai, ir tt

Viršutinė kelio sąnario inversija

Per ultragarsu ar MRI dažnai gali būti vertinama atsižvelgiant į išvadą, kad viršutinė inversija kelio pratęsimoN arba skystis yra joje. Ką tai reiškia ir kaip gydyti?

Paprastai, skystis viršutiniame išputimą kelio sąnario yra pateikti į mažais kiekiais. Tai yra dėl to, specialaus išdėstymo sinovijos kanalą. Su defektams, osteoartrito kenčia pirmiausia galinė kišenė, todėl sklendė apkrova yra perkeliama į viršutinę inversija kelio sąnario, kad išprovokuoti pernelyg tempimo ertmę ir kaupimą per didelio kiekio skysčio vystymosi. Tai gali sukelti suspaudimo aplinkinių minkštųjų audinių, kurie sukelia skausmą, patinimą, sąnarių au riboto mobilumo.

viršutiniame priekiniame Volvulus kelio sąnario virš kelio šalinamos, turi ryšį su suprapatellyarnoy sąnario maišelio. Tai leidžia suderinti duslūs spaudimą dėl skysčio nutekėjimą. Tačiau per didelis susikaupimas jo plėtrai gali pasireikšti antrinė forma suprapatellyarnogo bursitas.

iš keturgalvio šlaunies sausgyslių yra šio sinovinio kišenėje. Kai ji, trauminio, po to randai dalinį poslinkį atraitas su kitais suspaudimo kišenės gali atsirasti sinovijaus.

šoninės ir vidurines priekiniai inversija kelio sąnario yra ant vaizdas iš šono išsikišančių dalių condyles ir blauzdikaulio kaulų bodernoy. Jie sujungti vienas su kitu – skystis gali tekėti. nurodytus duomenis į Papildomas sąnarių formavimosi, jie liestis su meniskų ir iš dalies teikti tiekimą skystis. Prijungtas prie viršutinės girnelės pasipūsti.

apatinio fasado taip pat suskirstyti į vidaus ir išorės. Jie teikia meniskų galios nuo apatinio paviršiaus. Uždaroji infrapatellar kūnas. Yra prijungtas prie sąnario kapsulės to paties pavadinimo.

Galiniai inversija kelio

Medial galinio torsioninės iš kelio menisko ir atskiria šlaunikaulio krumplio. Ji yra pritvirtinta prie blauzdos raumens ties sausgyslės sandūrojeį fascijų apvalkalu. Viduje padengta semimembranosus raumenų ir iš dalies suteikia Stabilizacijos važiuojant.

Galinis šoninė kišenė fiksuoja suprapatellyarny Volvulus kelio sąnario stabilizuoja padų raumenų ir prisijungia prie į gastrocnemius galvos išorėje. Ji susisiekia su sąnario kapsulės, nustatantis dvigalvis. Kai uždegimas inversijos dažnai suspaudimo sėdimojo nervo ties išsišakojimo iš blauzdikaulio ir šeivikaulio į filialo taško. Kai būdingas skausmas ir sustingimas, kojų ir pėdų būtina neįtraukti į sinovijos kišenėje pralaimėjimą.

viršutiniame išputimą ertmėje kelio sąnario prie kojos nugaros gali įvykti, kai:

    

 • tempimo ir plyšimo užpakalinė kryžminio raiščio;
 •   

 • skverbtis į sąnario infekcijos ertmę;
 •   

 • pažeidimas mikrocirkuliaciją kraujo ir limfos skysčio;
 •   

 • pratęstas suspaudimo kelio iš nugaros pusės (dažnai pasitaiko žmonių, kurie turi sėdėti įpročiai, sukryžiuotomis kojomis);
 •   

 • defektams artritas ir paūmėjimą osteoartrito;
 •   

 • po to, kai labai fizinio krūvio.

Per diagnostikos punkcija daroma. Jei sunku teisingą diagnozę dirigavimo diagnostikos artroskopija yra rekomenduojama. Per minimaliai invazinės procedūros galimo chirurgijos naprmier, siekiant atkurti iš kryžminio ir šoninių raiščių vientisumo.

šoninio ir vidinės pusės inversija

kelio sąnario inversija pusėje – į kišenę, siekiant užtikrinti stabilumą iš blauzdikaulio ir šlaunikaulio condyles. Jie pasiekia viršų arba apatinio paviršiaus menisko.

Medial torsioninės kelio sąnario, esantis viršuje, padengtas šoninių raiščių ir raumenų sausgyslių. Iš šono inversija kelio sąnario yra išdėstytos simetriškai iš kitos pusės. Nuleiskite viršutinę dublikatą. Šoninės dangčiai aukštis malobertsovoy kaulai. Medialinio yra prijungtas prie blauzdikaulio krumplio.

Manualinė terapija į pasipūsti

gydymui

Su manualinės terapijos naudojimas gali panaikinti limfinės skysčio perkrovos į kelio sąnarius pasipūsti. Masažas leidžia laiku skrydžio ir vidaus apyvartą. Tai pašalina uždegimą rizika.

Osteopatija aktyvuoja mikrocirkuliaciją limfos skysčio, kuris prasideda, kad pertekliaus pašalinimo sinovinio skysčio procesą. Fizioterapija ir kineziterapijos normalizuoti vidaus ertmės slėgio pusiausvyra ir imituoti ryšį tarp pasipūsti poravimosi. Apyvartą sąnarių skysčio stimuliuoja remonto procesai ir pašalina audinių skaidymosi pagal sukauptų toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų produktų įtaką.

Jis naudojamas akupunktūra, gydymas lazeriu, fizioterapija. Gydymo kursas yra sukurtas individualiai kiekvienam pacientui. Jei apklausos metu atskleidė, patologija Volvulus sinovijos membraną kelio sąnario, rekomenduojama kuo greičiau, kad adresu registratūroje į ortopedo. Ankstyvas gydymas šios būklės pašalina defektams osteoartritas, kuris lėmė visiškai prarado mobilumo kelio sąnario riziką.

Konsultacijos yra laisvas. Jūs nežinote, ką gydytojas skambinti +7 (495) 505-30-40, mes greitai.

užgniaužti

slopintiforma: condyles iš šlaunikaulio, kad iš blauzdikaulio ir girnelės condyles. Per pusę į šlaunies condyles ilgio yra antrojoje pusėje ties išorinių krumplio neišsiskiria ilgio. Vidurys krumplio visais atvejais, platesnis ir aukštesnis nei išorėje. Sąnarių blauzdikaulio platforma būti tokių matmenų: AT medialinio krumplio – 4,1-5,3 cm ilgio, pločio – 2.8-3.8 cm atstumu nuo šoninio krumplio – 3,3-4,9 cm ilgio, plotis – 3 , 0-4,1 cm. storis kremzlės, apimantis šlaunies krumplio tuo pynėTI yra iš 1,6-6 mm vidurio link periferija palaipsniui sumažėja. Girnelės yra vidutinis: 3,3-5,3 cm ilgio, pločio ir 3,6-5,5 cm 2-2,8 mm

storis.

pav. 150. Po atidarymo kelio sąnarį; Vaizdas iš priekio.

kelio ertmė yra sudėtingas rinkinys tarpusavyje angas, ribotą šarnyrinio kaulų, menisko, sąnario kapsulės, sinovinių membrana padengtos intrasąnarinių raiščių ir riebalų išsikišimų. Talpa ertmė suaugusiems su lenktu kelio svyruoja tarp 75- 150 cm3. jungtinės ertmės vyrams 150 cm3, 130 cm3 moterims pajėgumų apribojimas.

kelio sąnario kapsulė turi vidinius ir išorinius pluoštinės sinovinio membrana (sluoksnius). Sinovijoje yra prijungtos kraštai menisko ir kremzlės ir, gretimi tam tikrose šlaunikaulio ir blauzdikaulio, ant vidinio paviršiaus pluoštinės sluoksnio sąnario kapsulės, riebaliniame audinyje, vidusąnarinių raiščių ir keturgalviame femoris formos iškilimų sausgyslės skirtingose ​​vietose – inversija. Pluoštinė Kapsulės apvalkalas yra pritvirtintas prie blauzdikaulio, kelios kai atstumas žemyn nuo sąnario kremzlės, ir pasiekia priekinį blauzdikaulio gumburų ji yra tvirtai tvirtinami prie girnelės, virš kurio kapsulėje yra pritvirtintas prie keturgalviame femoris raumenų sausgyslės kraštų, tada juda žymiai virš sąnario kremzlės ant priekinio-šoniniu paviršiumi šlaunikaulio ant jų, voko apačioje ir tada atgal epicondyles ir pridedamas per condyles apie LINEA intercondylaris.

kelio sąnario turi devyni Volvulus: penki priekyje ir keturių Už. Iškyša sinovijaus virš girnelės, ir sudaranti viršutinę supergenual GDV yra ribotas: priekinę – iš keturgalviame femoris, galinio – šlaunikaulio dalies, aukščiau ir iš dalies į šonus – raukšlę, atsirandančių dėl sinovijoje perėjimo nuo galinio paviršiaus keturgalvio šlaunies į priekinės šlaunikaulio paviršiausNojus kaulai. Pagal iki 90,5% atvejų yra didesnis arba mažesnis dydis skylę, per kurią bendrauja su inversija bursa suprapatellaris, o kartais sudaro bendrą iškyšulys būtų padidintas iki virš girnelės 10-12 cm. Viršutinio savo ruožtu į viršų ilgis yra 5-8 cm viršutinio Turn- stogo (vidutinis 6,4 cm), plotis – 3-10 cm.

viršuje, pusių ir atgal viršutinio inversijos apsuptas pluošto. Top į sinovijaus inversijos tinkamu m. articularis genties. Inferolateral viršutinės sekcijos Uwędzić perduodami iš vidinės pusės į priekį viršutinė vidurinė inversija, su iš šono – priekyje viršutinė šoninį inversija. Abiem pastariesiems išputimo esančio šonuose ir virš girnelės, atitinkamai priešais anteromedial ir priekinė-šoninių paviršių šlaunikaulio condyles ir už pluoštinių sluoksnio sąnario kapsulės, slapto mm. vastus medialis ir lateralis, ir retinacula patellae mediale ir laterale. Ant sąnarių paviršių šlaunikaulio pusių, šios inversija nusileisti į menisko. Lizdai tarp menisko ir segmentinį paviršių blauzdikaulio jie bendrauti su išputimo apačioje, ir tarpai tarp išorinių paviršių condyles ir sąnario kapsulės ir vidinių paviršių condyles ir užpakalinės kryžminio raiščio, sinovinio membrana padengtos, pranešama su galiniu viršutiniame pasipūsti. Šiuo atveju vidutinis condylar-kapsulinis platesnis šoninis plyšio. Siauriausia dalis tarpo esančio myschelkovosvyazochnoy intercondylar eminence blauzdikaulio ir patys condylar-ligamentous atotrūkis yra mažesnis ir trumpesnis nei condylar-kapsulinis.

pav. 151. articular paviršiaus menisko ir raiščių kirsti nupjaunamas bendros vietą (3/4) lygiu.
Iš priekio jungties dalis vietos ant girnelės kyšo atskirai, išreikštos raukšlės pusių – plicae alares, arba, iš kurių girnelės galo iki priekinė kryžminis raištis yra nukreipta Kołtun synovialis infrapatellaris. Šie sąnarių about raukšlėstarpatramis iškyša suformuota riebaliniame audinyje – Korpas adiposum infrapatellare, kuris yra žemiau, ir už girnelės lig. patellae ir pluoštinės bendra Kapsulės apvalkalas, atskirti nuo bendros ertmės bursa infrapatellaris profunda.

pav. 152. ryšuliai stiprinamąjį maišą, kelio; Galinio vaizdo.

Žemiau medialinio ir šoninės menisko sąnario tarp kapsulės ir priekinių verhnemedialnoy-šoninių ir viršutinės dalys blauzdikaulio yra atitinkamai visą sumažinti medialinę ir šoninėms priekinius mažesnes inversija. Virš dviejų ruožtu tarpo tarp menisko ir blauzdikaulio kremzlės paviršiaus bendravimo su bendrąja ertmės kelio sąnario. Posūkio į viršų, nukreipta į bendrą linija vidurį galai, uždarytas ir apriboti priekyje korpusas adiposum infrapatellare. Priekiniai mažesnis vidutinis ir šoninės inversija kiekvieną žingsnį su savo ranka galinių apatinių vidurinėse ir šoninių inversija, ribota, nes priekyje, viršuje menisko priekyje ir šonuose – blauzdikaulio, už – bendru maišelį. Posūkio į viršų, nukreipta į bendrą linija vidurį galai, uždarytas: ne medialinio sukimo vidinio krašto užpakalinės kryžminio raiščio skersinėje – šiek tiek į išorę nuo šoninio skirtumą tos pačios raiščio.

pav. 153. Po atidarymo kelio sąnarį; Galinio vaizdo.
ilgis medialinio krašto raiščio yra 3,3 cm, šoninis – 2,6 cm Lig .. cruciatum posterius prasideda vidurinė šlaunikaulio krumplio išorinio paviršiaus yra nukreiptas žemyn ir šiek tiek atgal ir susikertančių su priekinė kryžminis raištis yra pritvirtintas prie zonos intercondylaris užpakalinės ir užpakalinės į viršutinio krašto blauzdikaulio plato. Iš šoninio krašto paketo ilgis yra lygus 3,9 cm, vidurinėse – 2,9 cm.

pav. 154. Po atidarymo kelio sąnarį; Vaizdas iš vidinės pusės.

pav. 155. Po atidarymo kelio sąnarį; vaizdas iš šoninės pusės.

pav. 156. Sagittal skyriuje kelio sąnario.

kraujo tiekimas į keliosąnario atliekamas Rete articulare genties. Iš arterinio tinklo suformuota kelio sinovijaus tinklo esančio podsinovialnom sluoksnio ir į sinovinio membranos storis. Meniskams perfuzija laivams gretimų sekcijų, sinovijoje iš vidurinės ir mažesnis vidurinėse ir šoninių kelio arterijose. Kryžminis raištis į kelio arterijų tiekimo Vidutinis, kuris yra apie raištis yra padalintas į didėjimo ir mažėjimo filialus, kad pašarų ne tik raiščiai, tačiau šlaunikaulio ir blauzdikaulio audinius, sinovijoje, menisko epifizėmis. Mažėjančia filialas priekinės kryžminis raištis formų nuolatinis Anastomoza su šakos skverbiasi į Pliča synovialis infrapatellaris arterijų apatiniame kelio ir priekinės blauzdikaulio arterijų mainais.

pav. 157. priekinę skyrių kelio sąnario.

Vienos iš visų kelio sąnario dalių kilę iš kapiliarų tinklus. Maži venose yra, nepriklausomai nuo to, arterijų ir didelė – vienas ar du kartu arterijas. Mažos venų šlaunikaulio condyles yra sujungti į vieną rezginio, kuri yra suformuota iš stambią veną, kaulų atgręžtą paviršių iš šoniniai paviršiai condyles facijos patellaris, į, inter-condylar duobės ir apatinio paviršiaus kelio. Kad iš blauzdikaulio kaulus venų išdėstyti priekinės plokštumos, statmenos ilgą ašį diafizės ir 8-10 kamienų iš kaulų paviršių, iš šono regione condyles paviršiai iš condyles.

limfos srautus nuo kelio per lydinčių kraujagysles limfagyslių. Nuo viršutinio-medialinio salone kelio maišą limfagyslių į kursą. genties descendens ir. femoralis eiti į giliuosius kirkšnies limfmazgiai. Rajono šaka viršutinės ir apatinės medialinę ir šoninėms kelio arterijas ir priekinė blauzdikaulio pasikartojantis arterijų limfos srautų toli pakinkline limfmazgių. Nuo užpakalinės padalinių bendrų maišai, iš krestoobrazVYRIAUSYBINĖS raiščių limfos srautų toli limfinio mazgo, esančio kapsulės, paprastai apie a. genties laikmenos.

užpakalinį paviršių bendros kapsulės Unerwiać: 1) šoninės Kvadrantai – atlikus sėdimojo nervo šakos esančiu bent 6-8 cm virš lygio dalijant sėdimojo nervo savo apatine skyriaus, ir iš blauzdikaulio nervo – esant aukštam dalijimosi. Šakos yra šonus ir kraujagyslių pluoštas. Bendros šeivikaulio nervo fibular galvos pradėti filialus, kad grįžti ir Unerwiać sąnario kapsulę apatinių padalinių. Šakelės Jungtiniam taip pat gali nukrypti nuo raumenų šakų į trumpą galvos Biceps šlaunies; 2) vidurines Kvadrantai kapsulėje yra įnervuotą šakas ir užpakalinės blauzdikaulio nervo šaka užkamšos nervo, išeinanti didelį odwodziciela raumenų ir galinį paviršių jos pasiekia sąnario kapsulę.

labiausiai išsivysčiusių intraorganny nervų Aparatas turi į retinaculum patellae mediale, lig. collaterale tibiale ir medialinio kelio sąnario kapsulę. Pluoštinė kapsulėje ir sąnarių membranos turi vieną nervinio rezginio. Į meniskų nervai iš sinovijoje ir mažesniu mastu pagal kryžminio raiščių. Nervinių elementų pluoštai yra lokalizuota daugiausia peritenoniume ir endotenoniume. Susijęs su viena kitai nervai raiščių, meniskams, ir kapsulė forma neatsiejama nervų aparatai kelio.

4,7 Topografija kelio sąnario (articulatio genties)

sujungimą sudaro condyles šlaunikaulio ir blauzdikaulio ir girnelės. Sąnario paviršiai kaulus beveik visame padengtas kremzlės. Tarp sujungimo paviršiai yra ant blauzdikaulio condyles specialių kremzlinių meniskų, kurios yra susijusios su išorinio paviršiaus sąnario kapsulės; iš jų yra išorinės formos simboliu O, vidaus – raidė S. Tiek menisko sujungti lig. transversum genties.

raiščiųSnustato šie raiščiai yra: sąnarį ir Papildomas sąnarių.

priekinio ir užpakalinio kryžminio raiščių (lig cruciatum anterius et posterius.)– prijungti šlaunies ir blauzdikaulio kaulų.

girnelės raiščių (lig patellae.);

medialinio ir šoninis girnelės sausgyslės paramos;

blauzdikaulio užtikrinimo raiščių (. Lig collaterale tibiale)stiprina sąnarį iš vidinės pusės (greta esančiais į bendrą kapsulės ir medialinio menisko, raiščių plyšimas Tačiau kartu su žalos sąnario kapsulės ir menisko plyšimo);

Strzałkowy užtikrinimo raiščių (. Lig collaterale fibulare)stiprina sąnario kapsulę su šoninės pusės;

plokštuma, ir lanko formos pakinklio raiščių (lig. Popliteum obliquum et lig. Popliteum arcuatum)stiprinti kapsulę atgal.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Dėl žemės, sinovinės membranos su kaulais, kurios sudaro kelio perėjimas bendri inversija yra suformuota, kuris žymiai padidinti bendrą ertmę, kaip uždegiminių procesų gali būti konglomeratams kraujo, pūlius, seruminio skysčio.

Yra 9 Volvulus (5 priekyje ir 4 galiniai):

viršutinė (recessus genties pranašesnis)– tarp šlaunikaulio ir girnelės;

priekinė viršutinė inversija – vidurinė ir šoninis (recessus genties anteriores superiores medialis et lateralis)– tarp menisko ir šlaunikaulio condyles;

apatinių priekinių inversija – vidurinė ir šoninis (recessus genties anteriores INFERIORES medialis et lateralis)– condyles ir meniskams tarp blauzdikaulio kaulų;

galiniai viršutinės inversija – vidurinė ir šoninis (recessus genties posteriores superiores medialis et lateralis)– tarp menisko ir šlaunikaulio condyles;

galiniai dugno inversija – vidurinė ir šoninis (recessus genties posteriores INFERIORES medialis et lateralis)– condyles ir meniskams tarp bolshebertsovoy kaulai.

kelio sąnario tiekiamas su kraujo keliais arterijų, kad anastomoziruya forma kelio sąnario tinklas (Rete articulare genties):

mažėjančia genicular arteriją (genties descendens.)iš šlaunies arterijos (kanale, vedančio iš a);

penkios šakos pakinklio arterijos (šoninio ir medialinio viršutinė kelio, vidutinis kelio, apatinio šoninio ir medialinę kelio arterijas);

grąžinimo šaka priekinė blauzdikaulio arterijų: priekinė ir užpakalinė blauzdikaulio arterijų grąžinimo (. Aa reccurrentes tibiales priekinė et užpakalinės);

arterijų paketas šeivikaulis (a. Circumflexae fibulae)iš užpakalinės blauzdikaulio arteriją.

innervation kelio atliekami šakos bendrąja šeivinis (n. Peroneus communis), blauzdikaulio (n. Tibialis) arba poodinio nervai (n. Saphenus).

bursa į kelio

priešais kelio srityje poodinių audinių ir sausgyslės netoli daugelio sinovinių krepšiai įdėjimo.

Virš tarp keturgalviais ir girnelės šlaunikaulio yra nadnadkolennikovaya Krepšys (bursa suprapatellari-ai). Jis bendrauja su kelio pasipūsti viršuje.

Prieš girnelės šalia prepatellar krepšiai (nė vienas iš jų neturi bendrauti su bendru ertmės):

poodinio (bursa prepatellaris subcutanea)– tarp paviršiaus ir plataus fasciją;

podfastsialnaya (bursa prepatellaris subfascialis)– tarp atbrailos apkalimo Łata ir keturgalvio sausgyslių;

podsuhozhilnaya (bursa prepatellaris subtendinea)– tarp keturgalvio sausgyslių ir antkaulio.

žemyn nuo lygiu gumburų girnelės yra podnadkolennikovye oda ir giliai maišai, (BB. Infrapatellares subcutanea ET profunda), jie nebendrauja su sąnario ertmę.

Dėl ertmębendra pranešama krepšiai esantys po šlaunikaulio krumplio: bylą šlaunų raumenis (BM poplitei)(ryšyje su galinio viršutinės šoninės Volvulus), medialinio podsuhozhilnaya maišą gastrocnemius (b subtendinea m gastrocnemii medialis ..)ir maišelio semimembranosus raumenų (bursa m. semimembranosi)yra atidarytas galinės viršutinės medialinio inversijos.

pradūrimo gaminti tuo bazės arba girnelės viršuje lygio, nenukrypstant nuo jį iš 1 -. 2 cm

ATGAL kelio plotas

Regio genties užpakalinės

oda yra plona, ​​mažiau nei mobili priekyje, yra paimti kartu su Tuck-poodiniame.
individualiai išreikšta poodinio audinio, esančių buvo odos arterijas, smulkias venas, kurios tuščias į vidinės pusės V. saphena Magna ir lauko Pierce savo išsitempia viduryje ir supilkite į v. saphena parva. Unerwiać iš vidinės pusės šakų n odą. . Saphenus ir priekinės N obturatorii, odos viduryje lauko – filialo N cutaneus femoris užpakalinės ir šoninės dalys iš -. Terminalo šakų viršų N cutaneus femoris lateralis, ir apačioje -. Perforavimo savo išsitempia filialus N. cutaneus surae lateralis.

pav. 144. poodinio indai ir nervai iš kelio atgal.

En velenėlis yra stipri, tanki, su gerai apibrėžtomis skersinių pluoštų, yra velenėlis lata tęsinys juostinės cruris. Pyragas kanalas suformuotas iš savo fasciją atplaišas, ant dugno pusėje srityje yra prieš. saphena parva, kuris yra maždaug per vidurį regione praduria priekinę sienelę kanalo ir apvalia medialinio arba šoninėje pusėje blauzdikaulio nervo, teka į pakinklio veną. 30% atvejų v. saphena parva į pakinklio duobės yra padalintas į dvi atšakas, iš kurių vienas įteka į pakinklio veną, ir įteka į antrąjį vieną iš perforavimu venų sistemos giliai šlaunikaulio venų arba eina į poodinį audinį, yra nukreiptas į viršų ir vidinėje pusėje ir įteka į v. saphena Magna. galtoks variantas, kai prieš. saphena parva jos pagrindinis kamienas arba vidutinis filialas Ji teka į v. saphena Magna arba vidutinis gastrocnemius venų.

Pagal savo išsitempia yra rombo formos pakinklio duobės “(duobė rorlitea) pagamintas pluoštas, kraujagyslės, nervai ir limfmazgiai ir viršutinių ribų: medialinio-semimembranosus ir semitendinosus raumenis, šonu – Biceps šlaunies; žemiau: į šonus išorinio galva gastrocnemius ir padų raumenų, medially – vidinio galvos blauzdos raumens. Skyles apačioje einančia žemyn kryptimi sudaro: išsisklaido poplitea šlaunikaulis, galinis paviršius sąnario kapsulės kelio sąnario, ir šlaunų raumenų.

pav. 145. Paviršinės raumenys, kraujagyslės, nervai ir audinių pakinklio duobės.

pav. 146. Topografija pakinklio indai ir nervai; Galinio vaizdo.

M. gastrocnemius savo vidinius ir išorinius galvas prasideda Facies poplitea šlaunikaulio iškart virš atitinkamų condyles kelio sąnario ir kapsulės.

tarp sausgyslės ir šoninės galvos bendros kapsulės yra bursa subtendinea m. gastrocnemii lateralis. Iš Facies poplitea virš ir iš dalies, esančią po šoninio galvos blauzdos raumens ir sąnario kapsulės prasideda padų raumenų, m. padų. Abu raumenys yra siunčiami iki blauzdos.

pav. 147. Topografija giliai pakinklio indai ir nervai; Galinio vaizdo.

Dėl medialinio paviršiaus išlenktas koją kelio sąnario kelio aptikta mezhmy antiplaque-GAP vadinamas zhoberovoy duobė. Fovea yra ribotas: priešais – kad atitraukiamiesiems raumenų šlaunies sausgyslę; atgal – gulėti paviršius Sartorius sausgyslių, esančių už jos plonos ir semitendinosus raumenų ir gulėti gelmių – į semimembranosus raumens; Apačia – Medial šlaunikaulio krumplio ir giliau į tai – vidurinė vadovas dvilypis raumuo; Į pradžią – priekinė-šoninė marža Sartorius. Jei siuvėjo raumenų pull LICZBA_RATdi, viršutinė riba duobių sudaro galinis kraštas odwodziciela Magnus raumenų, semimembranosus palaipsniui artėjimo raumenis. Zhoberovu per skylę, vengiant blauzdikaulio nervas, gali atskleisti pakinkline arterijos ir venos įsikūręs audinių ties pakinklio duobės dugne, esant 2-3.5 cm gylio, matuojant nuo Adductor sausgyslių raumenų. Pirmasis paprastai ieškoti ir už arterijos ir šoninė su nee- veną.

Ryšiai elementai pakinklio neurovaskulinės komplektą homonimai duobės šią: dauguma paviršiaus (Atgal), yra filialai sėdimojo nervo – blauzdikaulio ir bendrų šeivikaulio nervus ir jų filialų, lęšio ir medially iš blauzdikaulio nervo, esančio pakinklio Viena ir giliau ir vidurines venos ties pakinklio duobės apačioje, – pakinklio arterijos.

viršutiniame kampe pakinklio duobės (76%) yra didesnis (22%) arba labai retai (2%) žemiau šio kampo sėdimojo nervo buvo padalintas į blauzdikaulio ir bendrų šeivinis nervų.

pav. 148. Automagistralių kelio naujagimio (rentgeno).

N. peroneus communis daugeliu atvejų tęsiasi palei medialinio krašto į bicepsus sausgyslės šlaunies viršutinėje dalyje dažnai padengta galinio medialinio krašto raumens, tada jis patenka tarp bicepsams šlaunies ir šoninių vadovas gastrocnemius raumenų sausgyslės, pradedant paviršinio aktyvumo medžiagos tiesiai po savo išsitempia ir apvalinimo galinis vadovas šeivikaulio, ateina į Canalis musculoperoneus geresnė, išsilavinusių šeivikaulio galvutės ir ilgą peroneus Longus. Savo paviršinė ir gili šakų bendros šeivikaulio nervo gali pasidalinti už fibular galvos, bent galvos pagrindo iki įsigaliojimo kanalo ir kanalo. Pakinklio duobės skirtingų lygių bendrosios šeivikaulio nervo išvyksta N. cutaneus surae lateralis ir siunčiami į blauzdos ant nugaros paviršiaus galvos šoninės gastrocnemius, gulėti tiesiai po juostinės cruris.

blauzdikaulio nervoprognozuojama linija, brėžiama iš taškoįsikūręs 1 cm šoninis prie viršutinės sienos ploto, vidurinės apatinės zonos ribos viduryje. Bendra šeivinis nervų prognozuojama linija, brėžiama iš to paties taško į medialinio krašto fibular galvos viršaus.

priekinis ir medialinio į blauzdikaulio nervo yra prieš. poplitea, kuris per pakinklio regione tekėti gausios vV. genties. Žemiau kelio sąnario kosmoso pakinkline Viena, daugeliu atvejų atstovaujamą medialinio ir šoninių venų, kurioje teka venų blauzdos jungiantis kartu įvairių kombinacijų.

pav. 149. įsikūnijimai filialų pakinkline ir užpakalinė blauzdikaulio arterijos:
1 – a. poplitea; 2 – metus. musculares; 3 – a. genties daugybę medialis; 4 – a. genties daugybę lateralis; 5 – a. genties laikmenos; 6 – a. suralis; 7 – a. genties žemesnieji medialis; 8 – a. genties žemesnieji lateralis; 9 – a. recurrens tibialis užpakalinės; 10 – a. tibialis priekinė; 11 – m. pakinklių; 12 – a. tibialis užpakalinės; 13 – a. peronea; 14 – rr. musculares; 15 – R. communicans; 16 – metų. malleolares laterales, 17 – rr. malleolares mediales; 18 – rr. kulnakaulio; 19 – Rete calcaneum.

pakinklio arterijų Prognozuojama ant linijos, einančios nuo 1 punkte cm vidurinė prie viršutinės sienos zonos viduryje, viduryje mažesnis zonos ribos.

Nuo pakinklio arterijos išvyksta 10-18 šakas. Be pertraukos adductorius dažnai išvyksta gana dideles, raumeningas filialus pageidautina nuo 2 iki 8,7 dydžio. Kai šakos yra nukreiptas į viršų, kitas – žemyn, ir įsiskverbti į Biceps femoris, semimembranosus ir semitendinosus raumenis. Žemiau medialinio ir šoninių vadovų dvilypis raumuo (1-2 cm) Išvykimas viršutinė medialinio ir šoninio kelio arterijos pradžios.

A. genties daugybę medialis (skersmuo 0,5-2,5 mm) yra nukreiptas į vidinės pusės, tęsiasi per medialinio blauzdos raumens ir medialinio krumplio šlaunikaulio ir medialinio užapvalintais krašto į vidų šlaunikaulionuo raumenų, įsiskverbia į priekinės-vidurinė paviršiaus kelio sąnario, kuris anastomozėms su filialais a. genties descendens, a. genties žemesnieji medialis, R. descendens a. circumflexae šlaunies lateralis ir kitas mažesnes arterijas, yra dalis Rete articulare genties.

A. genties daugybę lateralis (1-3,5 mm skersmens) yra nukreiptas įstrižai į viršų ir į šonus ir vidinėje pusėje per šoninio krumplio iš Biceps femoris sausgyslių sulenkimų aplink išorinio krašto šlaunikaulio ir įsiskverbia į priekinę šoninę paviršiaus kelio sąnario prie viršutinio krašto girnelės lygį, kuris anastomose su greta arterijos ir arterijos į priešingą pusę.

A. genties laikmenos (skersmuo 0,8-2,3 mm, ilgis extraarticular 1,5-3 cm) iki daugiau kaip% bendros kamieno ir prasideda. genties daugybę lateralis, kartu su kitais retųjų arterijų ir mažiau nei 74 atvejais – nuo pakinklio arterijos. Arterija perforates sąnario kapsulę ir dalybos į šakų, kurie tiekia kryžminio raiščių, Šlaunikaulio ir blauzdikaulio epifizėmis, kremzlės, meniskams kelio sąnario ir jos raiščių, sąnarių ir pluoštinės sąnario kapsulę sluoksniai.

A. genties žemesnieji lateralis prasideda nuo pakinklio arterijos arba žemiau bendrą skirtumą ir yra į šonus šoninė šlaunų raumenis padų raumenų viršutinėje ir apatinėje pagal šoninių vadovų blauzdos raumens. Grindjuostės sąnario kapsulę ir medialinio į plokščio šoninio lig. collaterale fibulare, arterijų patenka į priekinį-šoninio paviršiaus kelio sąnario apačioje, iš krašto girnelės.

A. genties žemesnieji medialis (1-3,5 mm skersmens) prasideda kaip ankstesnės, ir yra vidinėje pusėje išilgai viršutinio krašto šlaunų raumenis, priekinė į medialinio blauzdos raumens. Grindjuostes medialinio krumplio blauzdikaulio pagal lig. collaterale tibiale ir sausgyslių vietos dangos crow kojos, arterija įeina į priekinę-vidurinė paviršių Žemutinės medialinio girnelės krašto kelio.

Pirmiau arterijos dažnai apsilankymasty atstovaujamos papildomus filialus, pradedant nuo vien pakinklio arterijos. Labai dažnai šie filialai yra rasti mažesnis vidurinėse (į 1/2 atvejų) ir šoninių (73 atvejų) iš kelio ir kelio į viduriniosios arterijos arterijose.

Per myshelkov šlaunikaulio iš pakinklio arterijos yra visada nukrypti aa didelis. surales, patekti su Atsižvelgiant į blauzdos raumens galvos nervų, ir taip pat tiekti nervų kamienus ir kai kurių kitų šalia esantys į raumenis. Reikėtų pažymėti, kad didžiausias skaičius filialuose iš pakinklio arterijos srityje apima 2-4 cm virš kelio sąnario tarpo. Kitas tokių sričių, kur nuo pakinklio arterijos ir distalinės dalies, iš šlaunies arterijos kyla daug filialų, regionas pertraukos adductorius. Be šių, iš pakinklio arterijų lapų mažų atšakų į audinį, kad antkaulio, raumenų ir nervų numeris.

Iš kiekvienos kelio arterijos ir iš bevardis arterijų šakų a. poplitea per visą jų ilgį pratęsti daug filialų nervai, iš šlaunikaulio ir blauzdikaulio, įsikūręs netoli nuo raumenų ir sausgyslių, raiščių, audinių pakinklio duobės ir priekinio kelio regiono arterijų antkaulio, taip pat kelio sąnario (paskutinis cm. žemiau). Gale, ypač priekinio ploto kelio, šie arterijos kartą anastomoziruya viena su kita ir su arterijų Tinka nuo šlaunies regionas (a. Kuo descendens, šakos AA. Perforantes, a. Circumflexa femoris lateralis, neįvardyti raumenų filialai) ir blauzdikaulio (AA. recurrentes tibiales priekinio ir užpakalinio), suformuotas aplink kelio sąnario rete articulare genties, kurio dalis yra priešais girnelės vadinamas rete patellae. Šie žarnų jungtys yra didelę praktinę svarbą kraujotakai atkūrimo pakinklio arterijos perrišimo.

pakinkline limfmazgių, Nodi lymphatici poplitei (1-8, dažniau 2-5) yra vidutinis (87%), viršutinė (50%) arba sumažinti (20%) ir dalys pakinkline duobės yra išdėstyti ant abiejų pusių (73 pastabas) arbaLKO su vienu iš medialinio arba šoninėje sienelėje turi (l / 5 atvejai) nuo pakinkline laivų. 1/3 atvejų, išskyrus mazgus gulėti ant pakinklio laivų pusių, taip pat yra svetainių, kurios yra už ar prieš laivui. Limfmazgių yra naposredstven-bet pagal skydelio arba jo storesnis retas (3%) ir yra intercalary limfiniai mazgai ant kelio atgal iš esamų kolektorių.

laivai ir nervai iš pakinklio duobės įsikūręs fascijų skyriuje susijusių viena su kita ir su raumenų ir išsitempia apsuptas pluošto. Byla sėdimojo nervo yra padalintas į atvejais, kurie pridedami prie blauzdikaulio ir šeivikaulio bendrus nervus. Šie atvejai yra nustatomas remiantis pakinklio duobės kraštų etuis raumenų audinių Skaldyk ir duobes ant paviršiaus ir giliai padalinių. Kad bendrosios šeivikaulio nervo atveju yra prijungtas prie bicepsams femoris apvalkalu, šoninis galvos blauzdos raumens su kelio kapsulės ir blauzdos intermuscular pertvarą.

Iš blauzdikaulio nervo atvejis, be to, yra susijęs su bylos sagitalinės atšaka nuo pakinklio laivų, su kuriais jis įsiskverbė pagal dvilypis raumuo, nusausinti, taip pat prijungtas prie fascijų skyriuje, aplinkinių raumenų. Fascijų apvalkalas kraujagyslių pluoštas viršuje yra susijusi su sienų pertraukos adductorius ir toliau tai blunka poplitea su šlaunikaulio antkaulio, pasviro pakinklio raiščio ir pasiekti gastrocnemius, pakinklio, ir padų raumenis jungiasi su atvejais šie raumenų. Kaip rezultatas, pluošto pakinklio duobės yra padalintas į dar išorinių ir vidinių padalinių.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Fibre pakinklio duobės bendrauja išilgai sėdimojo nervo skaidulų atgal į klubų srityje, palei korpuso pakinklio laivų ir blauzdikaulio nervo apvalkalas – pluoštą giliai priekinių ir galinių regionuose blauzdikaulio; pasroviui nuo pluošto aplink viršutinės vidurinėse ir šoninių kelio arterijų – su pluošto priekinio kelio regione; į V kurso. saphena parvair n. cutaneus surae medialis – su poodinių riebalų nugaros, kojų.

Lagranmasade