Varpos galvos dislokacija riešo sąnaryje

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Dislokacija iš ties riešo sąnario alkūnkaulio galvos” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

išnirimas į alkūnkaulio galvos Riešo sąnario

alkūnkaulio juda atgal, tuo pačiu metu pastebėta lūžis galvos arba kaklo iš spinduliu. Kartais lūžis lydi žalos radialinio nervo.

Simptomai ir pripažinimo. Be simptomų būdingas dislokacija dilbio, kad alkūnkaulio su dislokacija su radialinėmis galvos lūžio metu rotaciniai judesiai kaulų crunching jaustis viršuje gale spinduliu. Pripažinimo yra įmanoma tik dėl Rentgenogramų pagrindu, ypač šoninės iškyšos. Labai svarbu padaryti dislokacija Susmulkinti kontrolės nuotraukas kaip lūžio į spindulio dislokacijos kaklo dažnai negali ištiesinti.

Tai būtina pašalinti radialinio nervo, kuris yra pripažintas būdingų simptomų pažeidimas: kabančios vertus, pratęsimo rankos ir pirštų

neįmanoma.

gydymą. Po to, kai klinikinio ir rentgenologinis tyrimas pagal vietos, Vartoti kaulų arba, geriau bendroji anestezija gaminamas sumažinimo dislokacijos. Jei alkūnkaulio išnirimo galėjo tiesinti ir taip yra nuo spinduliu kaklo lūžis be šališkumo ar visiškai ją panaikinti, taikyti Gipsas nuo peties vidurio iki metacarpophalangeal sąnarių kai sulenkto alkūnės už 90-100 ° dilbio kampu. Dilbio yra užfiksuojamas, vidutiniškai tarp gulėdamas ant pilvo ir supination. Nuo 2-ojo dieną pacientas pradeda piršto judėjimo peties sąnario. Po 2-4 dienų po to, kai sumažinimas yra būtina iš naujo nufotografuoti įmanoma pasikartojimo į gipsiniu poslinkis. Gipsas yra pašalintas po 3 savaičių ir paskirti judėjimą alkūnės sąnario. Įsidarbinimo atkuriamatsya 6-8 savaites.

chirurginis gydymas. Perkelti į kitą suskirstytas radialinis galvutę (ar jo dalis) daugeliu atvejų neįmanoma. Kartais, nepaisant mažinimo, sąnario paviršius galvos yra gerokai deformuotas, kuri toliau veda prie sutrikimų sukimosi judėjimo dilbio. Štai kodėl tais atvejais, kai rentgeno kontrolės rezultatai rodo, kad skaldytų dalis dislokacija arba visas radialinio galvos negalėjo būti teisinga ar ji yra žymiai deformuotas, rodo rezekcija skaldytų galvos per ateinančius 1-3 parų po traumos. Tai prisideda prie spartesnės ir visiškai atsigautų funkciją.

diaphyseal lūžiai dilbio kaulų

diaphyseal lūžiai dilbio kaulų yra bendri. Jie paprastai pasireiškia po tiesioginio traumos įtakos. Pastebėta daugiausia skersinių, įžambios, o susmulkina, kaulų lūžių. Po poveikio, tiesioginio rankos ir skersinių lūžių suspaudimo atsirasti, tiek sulaužytas kaulas viename lygyje. Keletas Retesni lūžiai kaip netiesioginio traumos. Jei patenka ant šepečio rankos įstrigimu įvyksta dilbio palei išilginę ašį lenkimo ir lūžių juos. Abu kaulai tokiais atvejais paprastai suskirstyti įvairiais lygiais: radiacijos – per vidurį, ir alkūnkaulio – apatiniame trečdalyje, atitinkamai, labiausiai retinimo vietoje. Tai paaiškina lūžių dažnį viduryje ir apatinės trečdalį vaikų dilbio. Pagal NG Dame (1960), diaphyseal lūžiai viršutinio trečdalio dilbio sudaro 7.1% High – 63,5%, mažiau – 29,4%. Maži vaikai dažnai turi nepilno lūžio tipo “žalios šakos”, o vyresni vaikai – Subperiostinė lūžiai, dažnai su kampiniu kreivumo. Kampas yra paprastai atvira raumuo paviršių dilbio arba spinduliuotės. Poslinkis fragmentai, vaikų mažiau nei suaugusieji.

lūžiai A dilbio su poslinkio arba žemyn vienas po kito fragmento kaulų beveik visada kartu su dislokacija ar subluxation vienoje radiocubitalx sąnarių. Diaphyseal lūžis alkūnkaulio su perkėlimo ar reikšmingai iškreipia ašies paprastai yra susijusi su dislokacijos radialinio galvos (lūžis Montedzha) ir perkeltų lūžis spindulio diafizės – su dislokacijos arba subluxation apatinio galo alkūnkaulio. Laiku diagnozuoti ir mažinimas ne tik iš vieno kaulo lūžis, bet ir išnirimas kita yra labai svarbu prognozė.

Iš fragmentų poslinkis priklauso nuo jėgos, kuri sukelia lūžius, jos lygį ir raumenų susitraukimą kryptimi. Atsižvelgiant į skirtingų raumenų veiksmų abiejų kaulų yra sunku įvertinti

kiekvieno iš jų poveikis kaulų dalelių poslinkio lūžių pobūdžio. Tais atvejais, kai kaulų lūžių abiejų dilbio kaulų yra kaulų fragmentų poslinkis ilgio šoninės išstūmimą, sukimosi ir poslinkio spinduliu ašies kreivės. Rotacinis tūris yra taip pat pastebėtas lūžių vienos spinduliu.

pav. 71. kaulų fragmentų poslinkis esant spinduliui (a) virš arba žemiau (b)

lūžio

tvirtinimo pronator TERES raumenis.

Sukamasis kompensuoti proksimalinių ir distalinių kaulų lūžių fragmentų priklauso nuo to, kur supinator ir pronator priedas, taip pat radialinio kaulo lūžio lygiu. Stiprios vidpadžiai m. bicepsas brachii ir m. supinator pridedamas prie proksimalinio trečdalio spinduliu, m. pronator teres – į viduriniame trečdalyje jį, m. pronator quadratus – tolimoji jo dalį (71. pav). Kai lūžiai proksimalinės trečdalio virš tvirtinimo m spinduliu. pronator Teres, proksimalinio dalis spinduliu pagal susitraukimo raumenų įtakos pridėti į jį supiniruet ir ištraukė lęšio; distalinis spindulys proniruetsya ir apverčiama į alkūnkaulio kryptimi. Todėl, kai pakoreguokite dilbio kaulų lūžiai, kai spindulys yra skaldyti kaulų proksimalinio trečdalio, t. E. Virš apskrito pakabinimo pronator, sukimosi tūris būtų panaikinta, o imobilizavimas kaulų fragmentai iš naujo šepetėliu visiškai supination padėtį.

lūžių žemiau spindulio viduryje (tai reiškia, žemiau dangčio viršųnelaisvė m. pronator teres) proksimalinis fragmentas yra nustatytas į vidurinę padėtį tarp gulėdamas ant pilvo ir supination ir ištrauktas iš priekio m. bicepsas brachii; proniruetsya distalinis fragmentas ir apverčiama į pagal m įtakos. pronator quadratus. Todėl, kai dilbio lūžių sumažėjo, kai spindulys yra suskirstytas kaulų distalinės dalies, ty. E. Žemutinė pritvirtinti m. pronator teres, sukimosi tūris būtų užkirstas kelias ir mažinimas kaulų fragmentų esant tarp vidutinių supination ir gulėdamas ant pilvo padėtyje imobilizacijos dilbio ir plaštakos.

fuzija pagal kaulų lūžiai dilbio su įvairaus laipsnio sukimosi poslinkio arba kampinio deformacijos vieną iš dviejų kaulų sukelia atitinkamą apribojimą gulėdamas ant pilvo ir supination. Vienintelė išimtis iš šios taisyklės yra šiek tiek laipsnis kampais prie dilbio kaulų lūžių distalinės dalies vaikų dilbio. Kuo mažesnis vaikas, o arčiau distalinio galo dilbio deformacijos, tuo mažiau kampas paveikia gulėdamas ant pilvo ir supination apribojimas. Su vaiko augimas yra suderinimas kampas kreivumo. Atkūrimo funkcijos po dilbio lūžių dilbio yra nustatomas pagal tai, kiek valdomą reponirovat ir išlaikyti fragmentai teisingoje padėtyje iki kaulų sintezės jų. Vaikai paprastai negali glaudžiai metodą ištiesinti perjungimo fragmentus ir laikyti juos į teisingą padėtį gipso įtvaras. Priešingai, suaugusieji dažnai uždaro būdas toks rezultatas negali būti pasiektas.

Reikia pažymėti, kad tai yra negerai, ir nesavalaikis vykdymas operacijos yra pasitaikiusios komplikacija pagrindas lūžių dilbio kaulų gydymo. Po uždara ar konservatyviu būdu, o chirurginis gydymas kaip neteisingų nuorodų juos naudoti, rezultatas taip pat dėl ​​techninių gedimų jų įgyvendinimą dažnai vėluoja sintezės pastebėta ir nesuaugimo kaulų fragmentų, kaulų fragmentai poslinkio ir deformacijos, kurią sukelia dilbio funkcijos apribojimo, įskaitantgulėdamas ant pilvo ir supination. Be to, po operacijos, taip pat yra komplikacijų, susijusių su infekcija. Nėra jokių abejonių, kad kai pavyko gerai reponirovat ir palaikykite fragmentai teisingoje padėtyje, uždara gydymo metodas turi privalumų daugiau veikti. Tačiau ne visiems dilbio lūžių uždarytas metodas gali duoti tokių rezultatų. Jei šis metodas yra neįmanoma pasiekti gerą sumažinti ir išsaugoti kaulų fragmentų, turėtų būti imtasi kuo greičiau operacijos.

išnirimas riešo juostos

riešo sąnarys – sudėtingas junginys dilbio kaulų (spindulio ir alkūnkaulio) viena vertus ir šeimininkus, ar veikiau aštuonių mažų kaulų, sudarančių riešą. Suprasti atsiradimo bet sąnarių išnirimas mechanizmą, būtina atstovauti jos struktūrą.

Bendras – lankstus ryšys kaulų į žmogaus kūną. Iš kaulų galai turi struktūrą, kaip “puzzle”, sutampanti su kaimyninių ir ne padengtos kremzlės. Virš šio fiksuotojo ryšio jungiamojo audinio apvalkalas skiriasi tankį ir elastingumą. Jis vadinamas – bendra kapsulė. Jo išorinis paviršius suteikia pluoštiniai junginys stabilumą ir vidinį sinovinio, gamina specialų sąnarių skystis, palengvinant iš paviršių stumdomas. Jos paviršius bendrų raiščių sustiprinta, įsiskverbia į paviršinių sluoksnių sąnario kapsulę. Rimtų traumų jos vientisumą, gali būti sutrikdytas, o bendra paviršiai – perėjimą. Tai, kas vadinama išnirimas. Sunkiais atvejais, bendri kraštai kaulai ne bendra ertmė, kuri dar labiau kenkia savo odą ir raiščius.

Kalbant apie riešo sąnario, į bet kurį iš nuo perleidžiamas daugybės žala šioje srityje kaulų junginių apibūdinamas kaip dislokacijos riešo sąnario. Tai labiausiai paplitusi žalos tarp panašios. Priežastis yra tai, kad šio sąnario darbas yra labai aktyvus, ir junginys – Nestastabiliai. Dažniausiai yra dislokacija Pusmēnessveidīgs ir Łódkowaty.

dažniausia dislokacijos šios lokalizacijos krenta ištiesta ranka arba tucking teptuku per rudenį. Tokie sužeidimai dažnai pasitaiko laiko ir tiesioginio smūgio į riešą. Priklausomai nuo pažeidimo vieta šie tipų išnirimai riešo sąnarys:

    

 • tiesa;
 •   

 • perilunarny;
 •   

 • periladevidno – lunarny;
 •   

 • peritrehgranno – lunarny;
 •   

 • chrezladevidno – perilunarny;
 •   

 • chrezladevidno -. Chrespolulunny

gali būti nustatomas išniro riešo sąnario Kokie simptomai

Asmuo pirmą kartą susidūręs su tokia traumos, tai sunku atskirti save nuo kitų panašių dislokacija: traumos, kaulų lūžių. Tai paaiškinama tuo, kad gaunančioji mechanizmas jie turi tą patį, ir apraiškos gali iš esmės skirtis, priklausomai nuo traumos. Be to išniro riešo dažnai apima apie kaulų vientisumo pažeidimas.

Pagalvokite apie riešo sąnario išnirimas gali būti, jei ten buvo:

    
 1. minkštųjų audinių patinimas pažeidimo vietoje;
 2.   

 3. hematomos, dažnai mažos;
 4.   

 5. skausmas, kai juda šepetį;
 6.   

 7. šepetys deformacijos (jis pakeitė savo poziciją dėl visą vertus, ar atsirado neįprastas nelygumus ar įdubų);
 8.   

 9. ribotas judėjimas.

simptomai gali pasireikšti įvairaus intensyvumo, priklausomai nuo traumos srityje, o kai nėra apskritai. Be to, kai kurie iš jų, pavyzdžiui, patinimas ir hematomos susidarymą, dažnai pasitaiko šiek tiek laiko po traumos.

Gydymo patempimų riešo juostos taktika

Pirmoji pagalba rankų traumos – svarbus punktas, kuris nustato laiką ir sudėtingumą vėlesnio jų apdorojimo, taip pat ilgalaikių padarinių galimybę. Svarbiausia šiame etape nėra pakeisti žolelėmis pozicijąsuprogramuotą galūnę ir nebandykite ištiesinti išniro. Pagrindinis tikslas anksto ligoninėje – nustatyti pažeistą ranką, nekeičiant savo poziciją ir duoti auką, kad medicininę įstaigą tolesniam gydymui. Tokiu atveju atlikite šiuos veiksmus:

rentgeno pažeista ranka bent dviejų pozicijų. Tai leis geriausias būdas įvertinti žalos dydį.

    

 • bendra diaplasis pagal vietos ar bendrąją anesteziją.
 •   

 • Re-rentgeno tyrimas, siekiant įvertinti, eksploatacinių savybių iš naujo kokybę.
 •   

 • Tvirtinimo sąnarį teisingoje padėtyje naudojant Gipsas už ne mažiau kaip dviejų savaičių laikotarpį.

Nurodymai dėl medicinos pagalbą dislokacija riešo rengimo yra svarbūs sveikatos priežiūros kokybę. Lėtinės traumos dėl prieš daugiau nei dvi savaites, tai yra daug sunkiau gydyti. Siekiant suteikti tokio bendro, teisingas konfigūracija yra daug labiau tikėtina, kad turite naudoti chirurginių metodų.

Svarbus vaidmuo patempimų riešo gydymas yra skiriamas pacientui. Reikėtų prisiminti, kad sumažinti ir fiksavimo bendra dislokavimo valymo galuose. Tai po ilgo reabilitacijos, kurios tikslas yra atkurti pažeistą elastingumą junginys. Norėdami tai padaryti, taikyti masažą ir specialius pratimus. Visuose gydymo etape pacientas turi griežtai laikytis gydytojo rekomendacijų, nes kitaip yra susilpninti iš ligamentous aparatai ir teptuku funkcionalumą, kuriuo dislokacija bus pakartotinai dažniau, net esant žemai smūgio jėgų pažeidimų rizika.

Reabilitacijos po kančių išniro riešo juostos

raumenys ir sausgyslės dilbio ir plaštakos, ilgą laiką buvo imobilizuota valstybės reikalauja, kad išieškojimo laikotarpis jų funkcijas. Norėdami tai padaryti, yra trys pagrindiniai metodai:

    

 • fizioterapinė – magnetinė terapija, UAD,trumpųjų bangų terapija, ultragarso terapija, taikymas dumblo ir Ozocerite;
 •   

 • LFC – Sritis specialių pratimų, padėti plėtoti sužeistą sąnarį;
 •   

 • masažas – padeda atstatyti kraujo ir limfos apytaką paveiktoje zonoje, audinių elastingumą.

Jei pirmasis metodas gali būti naudojamas tik pagal medicinos ar reabilitacijos įstaigoje, pastarieji du yra prieinami kiekvienam pacientui savęs naudoti, žinoma, gavęs nurodymus iš specialistui.

Nekvalifikuoti pratimai ir lengvas masažas pirštai sužeisti galūnę gali pradėti vykdyti keletą dienų po to, kai dauguma skyrimo. Jie apima sulenkimas-pratęsimo pirštų, kad sukimosi judėjimų vykdymą. Masažas per šį laikotarpį turėtų būti teikiama su šviesos smūgių neužkrėstų plotų gipso. Šios priemonės padės užtikrinti normalų Srauto visose nukentėjusio galūnių srityse ir parengti raumenis rimtesnę apkrovos. Svarbiausia prisiminti vieną labai svarbų taisyklę: masažas ir mankšta neturi teikti skausmą ar sukelti patinimą audinių.

Tačiau pagrindinis etapas atkūrimo prasideda po gipso pašalinimas. Per šį laikotarpį rodo Limfodrenažinis masažas. Jos įgyvendinimo yra tai, kad poveikis vyksta, pradedant nuo sveiko audinio peties ir dilbio srityje, palaipsniui grimzta į riešo ir plaštakos apačioje ypatumas. Toks masažas padeda drenuoti stovinčio skysčio neaktyvios galūnių. Svarbu padengti masažo judesius, vidaus ir išorės paviršių ranka. Ir poveikio intensyvumas palaipsniui didinamas. Daugiau masažas yra rankų ir pirštų trina. Šie judesiai panašūs padažu pirštines, atskirai kiekvieno piršto, tada paeiliui masažuokite kiekvieną pirštą.

Masažas sužeisti rankos turėtų būti reguliariai ir atliekami kasdien, pagal reitingąitelnosti ne mažiau kaip penkiolika minučių. Paleidus rankų raumenis yra įkaitęs, ir tai yra pats tinkamiausias laikas atlikti paprastus pratimus teptuku plėtrai. Didesnį šios užduoties, kurią sudaro suspaudžiant teptuku ir unclamping. Pirmą kartą jie gali atlikti, pirštai clutching kempinę, o vėliau – bet gumos punktas.

pratybų šiuo laikotarpiu tikslas yra variklio koordinavimą restauravimo ir padidėjo raumenų jėga, ilgą laiką nejuda, taip pat suteikiant didesnį mobilumą raiščius.

Labai geras pratimas valyti, panirimas savo rankas šiltu vandeniu.

Vidutiniškai pilnas restauravimas funkcinio pajėgumo pažeistas per teptuku dislokacijos trunka mažiausiai mėnesį ir yra nustatomas pagal paciento amžių ir žalos sunkumo.

panirimas nuo alkūnkaulio galvos prie riešo sąnario

Dislokacija ranka vaiką, ką daryti, gydymą

išnirimas radialinio galvos vaikams iki 3 metų atsitinka gana dažnai. Rizikos ikimokyklinukais ir buvimo, tačiau po 5 metų tokios žalos yra daug retesni.

pastovus nuoroda į gydytoją apie šį subluxations su anatominę specifiką iš vaiko ir reiškinio spinduliu vadovų tipo kai jis išsitraukia rankos į aukštesnį žmogaus ranka, taip pat bet koks aštrus judėjimas dažnai provokuoja dislokacijos išvaizdą.

Todėl šis žalos rūšis yra taip pat vadinamas išnirimas iškyšulys ir skausmingas gulėdamas ant pilvo.

Ikimokyklinio amžiaus gali kenčia nuo šios problemos daugiau nei vieną kartą. Bet kaip atpažinti subluxation simptomai ir ką daryti, jei žala buvo patvirtinta?

radialinio galvos struktūra ir dislokacijos

veiksniai

palyginti su iš suaugusio žmogaus galvos spinduliu struktūros, vaikas elementas kaulo yra kremzlės audinio turintys apvalios formos. Pavyzdžiui, vaikai turi fiziologinį tendenciją subluxation viršutinės galūnės, todėlkaip net mažos, bet aštrus žingsnis gali lemti tai, kad kaulų lapeliai galva iš žiedinio raiščio.

Ir tai yra įmanoma, kad net mažiems sprogo skaidulomis. Be to, raumenų sistema, vaikams yra neblogai, o Sudėtinė ertmė baudos.

Dažnai radialiniai galvos traumų pasitaiko, kai vaiko rankos pratęstas aukštyn, tai yra, suaugęs, turintis vaiką už rankos, o paskutinis lašai smarkiai. Šiuo metu patronuojančios bando apsaugoti vaiką nuo kritimo ir traukia ranką, kuris veda į dislokacijos radialinio kaulų.

Todėl nenuostabu, kad tokie sužalojimai pasitaiko labai “nepriklausomų” vaikams, kurie dar gana užtikrintai stovėti ant savo kojų. Be to, šie sužalojimai gali atsirasti, jei kėlimo grudnichka rankas, kai padažu drabužius, turintys siaurą rankovę, ir net per lauko žaidimams.

Pagal statistiką, patempimų atsiranda du kartus dažniau nei mergaitės, nei berniukai. Be to, kairėje galūnių sugadinta daug daugiau teisių.

Tačiau, kai vaikui sueis 6 metų savo anatominių defektų išnyksta savaime. Todėl traumos rizika yra panaši į nulį.

Simptomai ir diagnostika

Dislokacija Rankų vaiko taip: iš spinduliu galva, yra žiedinis raištis, dėl to, kad į dislokacijos ar kitas įtakas nukrypsta nuo savo įprastos vietos, dėl kurių ji yra prispaustas aplinkinių audinių gavimo. Šiuo metu galite gauti krizė arba Spauskite, ir vaikas pradeda rėkti iš skausmo.

praktiškai nematomas, kai kuriais atvejais panirimas simptomus. Todėl tėvai nežino apie šią problemą ir neskuba kreiptis į gydytoją pagalbos, eikvoti laiką. Rezultatas yra tai, kad jums reikia atidžiai stebėti vaiką ir visada mano vaiko hiperaktyvumas ir trapūs kaulai.

Kaip taisyklė, panirimas pasižymi tokiais simptomais, kaip aštrus skausmas į dilbio srityje. Vaikas presai ranką į savo skrandį arba ji nuleisti vertikaliai. dažnaibaigtinumas yra traukiamas į priekį tuo pačiu metu ji yra šiek tiek sulenkta alkūnė.

vaikas patiria intensyvų skausmą, kuris yra, kodėl jis dažnai bijo liftu arba sulenkti ranką. Bet su gydytoju, jis gali padaryti lenkimo ir pratęsimo pagalba, ir dilbio padėtyje, tuo pačiu metu nesikeis.

Kai jausmas gydytojui kartais gali nustatyti lokalizacijos skausmo vietą spinduliu galvos. Ir išorės akivaizdūs pokyčiai dažniausiai nesimato ar ten yra šiek tiek patinimas.

diagnozės procesas yra geriau pasakyti gydytojui apie incidentą, dėl kurio žala atsirado. Be to, traumos turi įsitikinti, į paciento ligos ar traumos nėra taip:

    

 • osteomielito;
 •   

 • įgimta išnirimas;
 •   

 • nervų pažeidimas;
 •   

 • lūžis peties arba raktikaulio kaklo;
 •   

 • osteoartritas, sepsinio artrito ir jaunatvinį reumatoidinį;
 •   

 • lūžis alkūnkaulio, ar riešo.

Kaip taisyklė, be to, anamnezės ir apžiūros papildomų diagnostikos metodai nėra naudojamas. Kartais gydytojas rentgeno tyrimas (nuo nesėkmingo bandymo atveju, norėdami pakeisti savo rankas arba stiprus patinimas galūnių ir įtrūkimo įtarus).

Kad paaiškinti diagnostikos tokius tyrimus būtina, dėl šių priežasčių, tėvai neturėtų trukdyti su tokiais tyrimais. Jei subluxation radialinio kaulų buvimas buvo patvirtinta, kadangi rentgeno nebus labai pasikeičia sąnariuose.

Kai panirimas vyksta visą laiką, tai yra tikimybė, gydytojas paskirs MRI arba ultragarsinis tyrimas, siekiant nustatyti su žiediniu raiščių būklę.

dislokacija gydomi uždarame mažinimo

Jei dislokacija radialinio galvos diagnozė patvirtinama, traumos gali lengvai ir greitai ištiesinti ranką, naudojant asmeninį metodą. Norėdami atlikti šią procedūrą net nereikia naudoti nuskausminamuosius. BUvaikai pakankamai, jei tėvai tiesiog atitraukti vaiką nuo perstatykite, pavyzdžiui, susidomėję savo naujas žaislas.

kai uždarytas yra pajėgi atlikti keletą veiksmų seką. Pirma, gydytojas švelniai pašalina žasto, kuris nustato jo padėjėją. Po gydytojo paciento demonstruoja alkūnę stačiu kampu.

Tuo pačiu metu gydytojas dangčiai finansinių sunkumų patiriančioms riešo su viena ranka ir fiksuoja bei riešo, o kita vertus, jis valdo ranką kontroliuojant radialinis galvą nykščiu. Gydytojas tada daro supination judėjimas, ty visiškai plečia ranką.

Jei procedūra buvo atlikta tinkamai, tada prižiūrinčios gydytojo pirštą jaučiasi šviesos krizė. Vaikas jausis skausmas, kuris vyks beveik iš karto, o tada ateina palengvėjimas. Po kurio laiko išvis vaikas pamiršti, kad jis turėjo gerklės ranką ir pradėti gyventi normalų gyvenimą, aktyviai naudojant išniro rankos.

Dėl sąnarių mūsų skaitytojams gydymo sėkmingai naudojamas SustaLayf. Matydamas tokį populiarumą šiuo įrankiu, mes nusprendėme pasiūlyti jam savo dėmesį.
Skaityti daugiau čia …

Kartais gydytojas ne iš karto gauti įgyvendinti sumažinimas, todėl procedūra turi būti kartojama kelis kartus. Po sugebėjimą nustatyti tokie žalos priklauso teisingą diagnozę ir kvalifikacijos traumos.

Po sėkmingo Pakoreguokite rankos turėtų būti laikomi keletą dienų fiksuotoje padėtyje. Šiuo atveju, alkūnė turi būti sulenkta 60-70 laipsnių. Minkštas užpilas yra taikomas, variantinių kaklaskarės, dėvėti per petį.

Prevencija pasikartojimo išnirimų

Jei jūsų vaikas dar tik pradeda vaikščioti ir labai neaiški ant kojų, tada tėvai turėtų dėti visas pastangas, kad jam padėtų. Pavyzdžiui, nelaikykite ranką, naudoti specialų vaikų vadelės.

    

 1. Jei sistemingai pasikartoti tokios žalos atveju yra būtina atsekti vaiko veiksmus, kadtorye tapti priežastimi panirimas.
 2.   

 3. Be to, tai yra įmanoma, kad tokios traumos sukelti bet suaugusiųjų klaidos, todėl tėvai turi peržiūrėti savo požiūrį į vaiką.
 4.   

 5. nevairuokite vaiką, turintis savo sužeistą galūnę negali traukti ranką ar pakelti, turintis zapyastya.K pakartotinį žalos, ty atkryčio dažnai sukelia deformacijos žiedinėje raiščio, ty įgimtas silpnumas.
 6.   

 7. Jei radialinio galvos išnirimas yra kartojamas po kito iš naujo procedūrą, gydytojas kelia gipso ar kartono autobusų, kurie turėtų būti dėvimi 14 dienų. Taigi, bendra bus suteikta poilsio, kad jos funkcionalumas bus atkurta.

siekiant užkirsti kelią pasikartojimo, pageidautina, kad būtų atlikti pasyvus ar aktyvus SĄNARINIŲ gimnastika. Tai fizioterapija reikia stiprinti raumenų sistemą.

Pirmoji pagalba namuose

Jei vaikas sužeista ranką pirmas dalykas, kad turėtų suaugusiems – nuraminti vaiką, todėl įsitikinkite, kad jis sustojo verkti. Į sveikatos priežiūros Vienintelis dalykas, kad tėvai gali padaryti, įtariama išniro teikimo – padaryti viską, kas įmanoma sumažinti skausmingus simptomus traumos.

Šiuo tikslu pažeisti alkūnė turėtų ledo kompresus ar rankšluostį mirkomi šaltame vandenyje. Ir jei skausmas yra sunkus, tada nukentėjusysis gali duoti nuskausminamieji (paracetamolio arba ibuprofeno).

Tačiau geriausias variantas sumažinti vaikų kančia vis dar laiku pateikti medicininę priežiūrą. Tėvai turi suprasti, kad savarankiškai mažinimas dislokacija gali sukelti rimtų pasekmių.

Taigi, vaiko rankos nebuvo sužeisti dar daugiau dislokacijos gydymo turėtų spręsti tik su traumos. Galų gale, tik patyręs gydytojas iš naujo procedūrą kiek įmanoma teisingai, greitai ir neskausmingai.

panirimas vadovas

spindulys

Atskiri išnirimų, išnirimai viršutinės galūnės daugiausia randami vaikams. Kartais žala yra tokie nereikšmingi, kad tėvai nekreipia dėmesio į miglotas ir subluxation simptomų, visų pirma, radialiniai galvos virsta lėtine traumos. Ji turėtų būti labai atidūs prie trupinius skundus, jei jie prieinami. Taigi, ikimokyklinio amžiaus vaikų dislokacija radialinio galvos yra laikomas vienu iš labiausiai gautų rudenį bendrų traumų.

klasifikacija

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Paprastai sąnarių deformacijos kartu uždarų kaulų lūžių, iš kompensuoti laipsnis yra toks, kad šarnyrinę galai prarasti kontaktinius taškų. Kelis kartus rečiau izoliuotą dislokacija. Medicinos praktikoje visiškai izoliuota išnirimas radialinio galvos yra tipiškas vaikų amžiaus grupėje iki 5 metų.

Yra įgimtos ir įgytos išnirimas radialine galvos. Įgimta mažiau paplitęs ir dažniausiai lengvai atstatyti pradžioje aptikti. Kartais tai galima išgydyti panirimas be rimtos medicininės intervencijos. Jei liga paliko be priežiūros, kalbėti apie įsisenėjęs išnirimas. Jos pavojus yra tai, kad daro pažeidžiamus sąnarių ir riboja judėjimo sąnario galimybę.

Suaugusiems dažniau patempimų spinduliu, kūdikiams pirmaisiais gyvenimo metais – subluxations. Be to, didelė grupė susideda iš gulėdamas ant pilvo traumų patempimų, kad vaikas gauna ištemptas. Žala priešais alkūnės sąnario srityje lydi patenka į jo rankas. Tipiškas bruožas amžiaus grupėje nuo 1 iki 5 metų išnirimo raiščių pažeidimas, ir merginos tokios traumos pasitaiko 2 kartus dažniau.

TLK 10 kodas

Pasak Tarptautinės ligų klasifikacijos (TLK-10), išnirimas radialinio galvos gauna S53.0 kodą. Medicinos praktikoje, kartu su dislokacijaradialinis poslinkis galvos įvyksta alkūnės sąnario, kuri yra užkoduota pagal TLK-10 – S53.1

.

traumų vaikystėje dažnai yra ne tik dėl to, kad pernelyg veiklos vaikui. Pati spindulys turi netobulą struktūrą, ir galva sudaro kremzlės. Tai nenuostabu, kad alkūnkaulio lūžis ir tuo pat metu išnirimas radialinio galvos yra labiau paplitęs. Suaugusiųjų panirimas iš radialinio galvos yra mažiau paplitęs nei vaikams. Naujagimiams ir kūdikiams gali būti sužeisti gimimo, dėl malpresentation.

Įgytos sužalojimai dažniausiai įvyksta rudenį, sporto mokymo, traumų vaikams pasitaiko žaidimo metu. Kai trupiniai yra tik mokymosi vaikščioti, tėvams reikia laikyti jį tinkamai – netraukite ranką aukštyn, ir vaikas palaiko tik suaugusiems. Dėl pernelyg jėga ištemptas, trapūs sąnarių riešo, o kartais ir ne alkūnės lašas. Mažai mokomi vaikščioti, turintis suaugusiojo ranka, tačiau jūs negalite traukti arba vilkite vaikas.

Kai vaikas pasiekia 3-5 metus, tai padidina traumų tikimybę dėl neatsargumo. Visiško išnirimo ar panirimo radialinio galvos priežastis, gali tapti pernelyg staigus spaudimas riešo lenktu šepetėliu. Jei asmuo patenka smarkiai, tada jis iškelia rankas į priekį. Tai taip pat paveikė alkūnės artikuliacija – kaulai pasislenka ar įtrūkimų atsiranda. Vaikai dažnai patenka į jo rankas, tačiau dėl radiacijos žalos ir žastikaulio nėra neįprasta, kad jų.

Kadangi vaikų kaitos kaulų struktūra, kuri sumažina vėlesnių traumų tikimybę vystymosi. Jei pacientas yra vaikas patyrė bendrą iškrypimai bei lūžių, A žalos pacientui vertus pasikartojimo rizika išlieka didelė.

Jei gera ranka judėjimas neapsiriboja, iš nukentėjusiosios rankų funkcija, net ir su nedideliu pamainą smarkiai sumažintas. Sunku įvertinti pirmosios gyvenimo metais trupinius būklę, nes RebbeNOC gali nesuformulavo skundą. Šiuo atveju, atkreipkite dėmesį į bendros būklės kūdikio: bloga nuotaika, tearfulness, padidėjusi kūno temperatūra. Ligotas rankos kūdikių bando paslėpti ir apsaugoti nuo išorinių poveikių.

ženklai ir charakteringi simptomai subluxation rodomas:

    

 • mažas ar didelis išpūstų į sąnario sandūroje,
 •   

 • skausmas,
 •   

 • standumas, nenormali mobilumas,
 •   

 • deformacija sąnario,
 •   

 • patinimas ir kraujosruvos.

Daugelis pažeistų pirmaujanti ranką, o dislokacija į kairę ir dešinę galūnių apraiškos atrodys tas pats.

Pirmoji pagalba

traumų viršutinių galūnių veikia nuo bendros schemos: Anestezēt aušinamas imobilizuoti. Jei spinduliu dislokacija įvyko vaiko, todėl Greitoji medicinos ir atlikti nukentėjusiojo traumos. Mes negalime atidėti vizitą į gydytoją, net jei žala atrodo nedidelis. A radialinio galvos vyniotinis, gali išsivystyti kontraktūra ir kitų komplikacijų, kurios turi įtakos daug gyvenimo aspektų.

į gydytoją reikėtų kreiptis, jei jei yra kartu sąnarių ligos. Šiuo atveju traumos rizika yra didelė, net su mažu poveikiu. Patologinė dislokacija būdinga žmonėms, kenčiantiems nuo reumatoidinio artrito, osteomielito.

diagnostika ir gydymas

Kai kuriais atvejais, sumažinimas yra atliekamas be išankstinio instrumentinė diagnostika. Rentgenografija yra būtinas, kai nepatikslinta pobūdį sužalojimo ar įtariamas lūžis. Įgimta dislokacija yra dažna akušerijos ir progresuojanti atvejis uždegimas vaisiaus ir apsinuodijimų Reikia pagalbos toksikologas. Diagnozė “panirimas iš radialinio galvos”, naujagimis yra įmanoma palpuojant. Kai kuriais atvejais, nustato ultragarso.

Įgytų traumos dažnai reikalauja diferencinę diagnostiką. Žala vaikams nuo 3 metų turi panašius simptomus. Šiuoatveju nebūtinai gaminami rentgenograma. Nuotraukoje aiškiai rodo, pažeidimo vietoje, rentgeno pat atskleidžia įtrūkimų ir žetonų kaulų struktūras.

Gydymas apima šias manipuliacijas: “

    
 • atsižvelgiant skausmas- skausmas, kad vaikas jaučiasi po traumos apkarpyti ne narkotiniai analgetikai. Dažnai skiriamas narkotikų ibuprofeno, kurie taip pat būdinga priešuždegiminių savybių,
 •   

 • turintis uždara sumažinimas- būtų perkelta į kitą peties sąnarys yra fiksuota. Pakoreguokite persvarą sėdimoje padėtyje, tempimo savo gerą ranką palei kūną. Taigi sklandžiai judėjimas atliekamas nukentėjusio galūnės alkūnės delno iki visiško supination. Po spindulio galvos sumažinimo patenka į vietą, ir spustelėkite
 •   

 • imobilizacijos- specifinis gydymas išnirimo nereikia, pakanka nustatyti trikampio rait 3 dienas. Kai sudėtinga žalos naudojant gipso įtvaras dėvėti 3 savaites.

Gydymas dislokacija radialinio galvos pasirinktas remiantis anamneze. Ankstyvoje vaikystėje sudėtingų manipuliacijų yra privalomi. Turi teisę valdyti bendrus kūdikiams pirmą kartą. Siekiant išvengti pakartotinio dislokacija radialinio galvos naudojant įtvarai ir tvarsčius vaikams terminą, kuris yra nustatomas atskirai dėvėti.

chirurginis gydymas

Jei po traumos, ir tinkamą gydymą sukurta komplikacijų, turėtų kreiptis į gydytoją. Deja, radialinio galvos ir lūžių dėl alkūnkaulio užstato dislokacija išgydyti sunkiau. Kartais, uždara sumažinimas gali būti neįmanoma dėl to, kad kaulų fragmentų ir netipinio poslinkio sąnarinių sąnarių buvimą. Operacija taip pat reikia nutraukti olecranon, sugadintas kraujagysles ir nervų pluoštai, netinkamo sintezės iš seniai traumų.

Kai spinduliu galva nuolat keičiasi, gydymas apima fiksacijos stipinus.Panaši procedūra atliekama sudėtingo lūžio iš alkūnės srityje spinduliu. Chirurginis gydymas apima ilgesnį atkūrimo laikotarpį.

Reabilitacijos

Nuėmus tvarstį arba gipso gydytojas turėtų paskirti reabilitacijos procedūras. Dėl nukentėjęs galūnės ne iš karto grįžti į visas ankstesnes funkcijas ir į “pasivyti” su kita vertus, pastangos turi pasiūlyti. Įdomu tai, kad, kai viena iš pirmaujančių rankos atkūrimo žalos yra greitesnis. Sumažinti reabilitacijos laiką leis fizioterapijos, balneoterapijos, standartinį rinkinį kineziterapijos metu dislokacija. Masažas bus naudinga, ir atkurti vaiko pirmaisiais gyvenimo metais rankų funkcijas turėtų pamatyti specialistą.

fizioterapinė švelniai. Apkrovos didina palaipsniui. Komplikuotų traumų galūnių atkūrimo laikotarpis gali būti 3-6 mėnesių.

Komplikacijos ir pasekmės

Jei sužalojimas įvyko vieną kartą, yra neatmetė naujo traumavimo radialinio kaulų ir sąnarių. Dėl šios priežasties, pažeidimai kurti kontraktūra, sulėtina fizinį vaiko vystymuisi procesą. Suaugusiems, rizika padidėja sąnarių ligomis. Tėvai turi įsitikinti, kad vaikas nėra perkrautas sužeistą ranką. Taip pat būtina kontroliuoti valdžią. Racionas skiriamas produktų prisotintas kalcio ir vitamino D

išnirimas riešo sąnario ir

Norint suprasti, kas yra riešo sąnario patempimas, jums reikia norint tapti labiau susipažinę su “dislokacija” koncepciją. Naudojant sąnarių įvyksta tarp junginio tiesiogiai kaulų – kilnojamas prijungimo kaulų, galai kurios yra atskirtos unikaliu Sudėtinė ertmę, kurios apima sąnarių skysčio.

Už dengta bendra pakankamai stipri apvalkalas, kuris buvo vadinamas bendra kapsulė. Ši bendra kapsulėje yra gana stiprus pluoštinės membrana išorės ir viduje yra sinovijaus, sukeliantispecialus pasirinkimas sąnarių skysčio, pagal kurias yra didelis palengvėjimas slydimo sąnarių paviršiai.

Bendras yra sustiprinta naudojant virvėmis, kad prasiskverbtų iš tiesiogiai pluoštinių apvalkalu. Dėl sunkaus sužalojimo atveju atsiranda nedelsiant plyšimą sąnario kapsulės ir perkeltųjų segmentinį paviršių. Šis reiškinys yra vadinamas išniro sąnarys.

Terminas išnirimas sąnario bus švenčiama ir atsiradimas iš bendros ertmės dauguma artikuliuoti kaulo, ir tokiu būdu yra dar labiau sugadinti sąnario kapsulės yra ne tik, bet ir raiščiai. Pagrindiniai požymiai dislokacija gali būti gydomi ir būdingą pokyčio pažeisto sąnario formos išvaizda, taip pat gana stiprus skausmas išvaizda metu bandoma judėjimą.

radiocarpal sąnarių bendra yra tiesiogiai mezhduluchevoy ir alkūnkaulių iš viršutinės pusės ir apatinės aštuoni kaulų.

Aštuoni kaulai gana mažas ir prijungti tarpusavyje lygiai dviem eilėmis, ir jie taps pati riešą. Viršutinė eilutė suformuota Pusmēnessveidīgs, Łódkowaty, pisiform, trikampio kaulų. Šiandien skiriasi patempimų Pusmēnessveidīgs ir Łódkowaty, o likę kaulai labai retais atvejais, gauti veikiami išnirimo.

Visi kaulų teptuku išnirimų vyks tiesiai į riešo sąnario. Tie patys kaulai skeletas yra sudaryta iš gana daug labai mažų kaulų ir sąnarių, ir, žinoma, polusustavov yra tarp jų.

“Iki šiol dažniausiai randamas suaugusiųjų dislokuotos riešo sąnario Jungtinis yra mažiau stabilus, todėl gana lengva išnirimo.

Kaip šį dislokacijos natūra gali atsirasti dėl kritimo iš arba ištraukiant pasukti į priekį ranką rezultatas. Per pasirodys dislokavimo gamybos gana smarkiaiTuriu stiprų skausmą. Gavusi dislokacijos in visais įmanomais būdais bando pacientas blokuoti pažeistą sąnarį, bando išlaikyti gera ranka sugadinti.

Iš karto po traumos, turėtų nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos į kliniką. Jokiu būdu negalima bandė savęs gydymo, nes naudą jis atneš, bet yra rizika, tik pabloginti paciento būklę.

Jei gaunate riešo sąnario išnirimas, tai yra įmanoma, kad zondas skausmingas iškyšulys. Tuo pačiu metu yra aštrus apribojimas natūralių funkcijų riešo sąnario, tai yra įmanoma, kaip spaudimo išniro Pusmēnessveidīgs kaulų vidurinėje nervo rezultatas.

Pacientas pradeda patirti gana stiprus skausmingas pojūčius, kurie pasireiškia formos parastezii teka tiesiai į pirmuosius tris pirštus, o taip pat žymiai sumažina jautrumas skausmui.

Jei dislokacija riešo atveju, jums reikia kaip greitai įdėti į vietą visus mažus kaulus, riešo, kaip įmanoma, tačiau tai padaryti ne visada gauti. Štai kodėl yra už gana kruvinas Pakoreguokite reikia, bet tai bus minimaliai įtakos funkciją riešo sąnario.

Jei gaunate išnirimas, būtina kuo greičiau kreiptis pagalbos į patyrusį gydytoją, nes stiprus skausmas neduoda pailsėti ir netrukdys tol, kol neturi teisės į kaulus.

paruošimas dislokacija Łódkowaty tampa įmanoma kaip tiesioginis smūgis tiesiai ant šepečių rezultatas, tuo atveju, rasti savo lenktu padėtį, taip pat dėl ​​to, kad šone matytųsi alkūnę.

Šiuo atveju, yra iš riešo Łódkowaty kaulo sąnarių kapsulių tiesiogiai iš ranka atgal plyšimas, o pati šepetys bus perkelti į galinėje pusėje.

Pacientas pasirodė gana stiprus skausmas pažeisto kiVMI taip pat į dislokacija sunkaus patinimas formavimo vietą, pakeisti šepečio formos. Visi judėjimai paveiktoje vertus bus ribotas ir gana skausmingas. į zondavimo vertus metu galima aptikti būdingą atgal į kaulinių reikšmę. Tam, kad nustatyti tikslią diagnozę rentgeno tyrimas atliekamas.

Iš dislokacija Pusmēnessveidīgs kaulų vystymasis vyksta kaip per daug galinio pratęsimo vertus, pavyzdžiui rezultatas, atsižvelgiant į dėmesio krintant ant delno atveju. Ji provokuoja Pusmēnessveidīgs kaulų sąnario kapsulę plyšimas, vedantį į į į palmių kryptimi poslinkio. Šiuo atveju, kaulas gali pasukti aplink savo ašį, ir daugiau nei 90-ką laipsnių (nors tai atsitinka labai retai).

Šiuo atveju pacientas pradeda skųstis stipraus skausmo riešo ir plaštakos atsiradimą. Jis aptinkamas būdingą atsiėmimą, parodytą išvada Pusmēnessveidīgs kaulo, tiesiai ant rankos atgal. Atidžiau yra smarkiai skausminga.

labai kantrūs saugo pirštų pusiau sulenktos poziciją, ir jei bandymas bus suspaudimo ar pratęsti ranką į kumštį, yra aštrus ir netoleruotinas skausmas. Jei išniro Pusmēnessveidīgs kaulų atveju yra tikimybė, kad žala atsiranda ir vidurinis nervas. Norėdami patvirtinti diagnozę būtina atlikti rentgeno tyrimo pažeisto ranka.

gana dažni perilunarny išniro riešą, su Pusmēnessveidīgs kaulo liks savo įprastą vietą, ir sujungtas tiesiogiai su spinduliu, o visi kiti kaulai riešo, įsikurs gerokai žemiau Pusmēnessveidīgs kaulų ir patempimų Atsižvelgiant į ranką atgal.

Yra galimybė, kad nėra kaulų išnirimas, tačiau tik nedaugelis. Į dislokacijos perilunarnogo šepečiu atveju, jos gali būti pridedama iki priklausantis Navicular kaulų arba trikampio lūžio formavimas.

Pacientas pradeda sutrikdyti pastovus ir labai stiprus skausmas apiet jis iš pažeisto vertus plotą, yra būdingas patinimas. Tai natūralaus rankų funkcija pažeidimas – pratęsimas ir lenkimo pirštų tampa labai skausminga.

Diagnostika

Dėl sutrikdytas riešo sąnario diagnostikos, yra už radiologinių tyrimų poreikis, per kurią patvirtino pirminę diagnozę.

Prevencija

Tuo gauti išniro riešo sąnario prevencijos centre yra sveika gyvensena ir išvengti gauti rankų sužeidimus.

Dėl dislokacija į Navicular kaulų gydymo, yra anestezijos poreikis arba anestezijos naudojimas, kaip pacientas patiria stiprų skausmą traumų srityje.

Tuo atveju, buvo gauta ši dislokacijos rūšies palyginti neseniai, tada ištiesinti išnirimas gali naudotis tempimas iš pirmųjų trijų pirštų, tai gal vpravlena Navicular kaulų.

Tuo atveju, jei yra išniro kaulas grįžimas į savo vietą, yra spustelėkite. Kuo greičiau vpravlen išnirimo, ant šepečio, būtina nustatyti specialią apykaitinę Gipsas, pradedant nuo plaštakų, ir iki alkūnės. Tai tvarstis paliekamas maždaug penkių ar septynių savaičių.

Jei dislokacija įvyko prieš kurį laiką, yra būtina iš naujo, kad Navicular kaulo paraišką chirurginiu būdu. Kai tvarstis bus pašalintas, yra už mechanoterapijos ir specialaus kineziterapijos poreikį, per kurią daug greičiau yra gijimo procesą.

gydymo sutrikusios Pusmēnessveidīgs kaulų atveju yra anestezijos poreikis, kuris taikomas anestezija arba blokuoti anesteziją. Perkelti traukos pirštai, po to chirurgas daro spaudimą su kaulais ir išlaiko savo dar labiau sumažinti. Taip pat yra galimybė, kad įranga yra atliekami sumažinti išnirimo.

Ateityje tiesiai į žalos svetainėje bus taikomas specialus tinkasAplinkraštis-plaštakos įtvarai pirmą kartą vienoje padėtyje teptuku, o po maždaug savaitę chirurgas keičia teptuku poziciją ir ketaus liko dar tris savaites.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Tuo atveju, paciento seniai išnirimas bet anksčiau įvykusio nesėkmingo mažinimo dislokacija riešo sąnario, ten yra neatidėliotinam chirurginio gydymo poreikis. Kai pacientas yra visiškai pašalintas dauguma, jis yra priskiriamas specialus fizinės terapijos ir fizioterapijos.

Gydymas perilunarnogo dislokacinius šepečiu atliekamas pagal anestezija ar laidumo anestezijos įtaką. Pirmasis pratęsimas bus atliekamas pirštais, tuo pačiu metu, šis procesas gali būti atliekamas naudojant specialų aparatą. Tada chirurgas taikys spaudimą tiesiai ant pasitempiau riešą kaulų ir sumažinti juos. Tuo atveju, jei paciento seniai išnirimas anksčiau atlikto sumažinimo nepavyko, tada yra kad reikia chirurginės intervencijos.

Lagranmasade