Visas riešo sąnario pratimų rinkinys

Artrovex yra vaistas, kuris, daugelio ekspertų teigimu, prisideda prie funkcionalaus sąnario kūno audinio pagerinimo, kartu padeda neutralizuoti skausmą, įveikti sustingimą ir patinimą bei atgauti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą. Reguliarus vaisto „Artrovex“ vartojimo praktika įrodo teigiamą komponentų poveikį kremzlei, sąnariams ir jungiamiesiems audiniams dėl jo prisotinimo patentuotais biokomponentais. Priemonė veikia kuo greičiau, nepadarydama jokios žalos kūnui ir nesukeldama šalutinio poveikio.

Artrovex pirktiKremas „Artrovex“, kurį be problemų galima nusipirkti gamintojo tinklalapyje, gali teigiamai paveikti sąnarių struktūrą bet kuriame amžiuje ir bet kurioje ligos stadijoje. Pakanka, kad tai taptų taisykle reguliariai imtis prevencinių priemonių prieš artrito, podagros, bursito ir osteochondrozės vystymąsi.

Šiandien mes atskleisti tema: “. Pilną pratimai riešo” Mūsų specialistai surinkti ir apdoroti su naudinga informacija tema ir pateikti ją lengva skaityti formatu.

Kodėl atlikti mankštos terapija ne iš rankos kaulų ruožtu riešo

riešo sąnario yra mažo dydžio, bet kilnojami. Ji yra būtina, kai šepetys manipuliacijos. Žalos radialinio ryšys yra ne tik iš funkcijų rankas pažeidimas, bet ir skausminga. Pratimai terapija yra skaldytų ranką prie riešo sąnario yra pagrindinis gydymo dalis, nes padeda atkurti prarastą sąnarių funkciją. Tai žmonių natūra gauti sužalotas darbe, namie, sportui. Liga has an TLK kodas S 62. Gydymas ateina iki 3-4 savaičių, priklausomai nuo lūžio sudėtingumo.

Reabilitacijos

tikslas

Pagrindinis priėmimas atkūrimo laikotarpiu po lūžių Metacarpal kaulų sąnarių yra fizioterapija. Faktas yra tai, kad bet koks laikinas imobilizacijos iš lūžio reikalauja, kad kaulai yra susilieję. Bet riešo sąnarių turi blokinės konstrukcijos ir yra prijungtas prie mažų ryšulius daugybės. Su ilgai imobilizacijos jie praranda savo funkcinius gebėjimus ir bendrus “užšąla”. Todėl būtina plėtoti, dėl kurių instruktoriai siūlo kompleksines reabilitacijos pratimus.

Tokių pratimų tikslas – atkurti įprastą kraujotaką ir limfos tekėjimą paveiktoje zonoje. Fizinis aktyvumas padeda sumažinti raumenų skaidulų, o tai savo ruožtu gerina kraujotaką, pagreitina sąnarių funkcijos atkūrimą. Pratimų terapija po sužeidimo pagerina mitybos audinius, apsaugo juos nuo atrofijos ir komplikacijų, tokių kaip osteoartritas arba osteoporozės gydymui vystymąsi.

lūžis riešo sąnario

Tipai traumos

Yra trijų tipų lūžio su atitinkamu būdingasgiant:

    

 1. Atidaryti.
 2.   

 3. Asmeninis.
 4.   

 5. Su arba be kompensuoti.

Gydytojai paprastai diagnozuoti tipiškas lūžis spinduliu, vietoje rodomas tiesia rankos lašas. Krekingo vyksta kaulinio audinio, tačiau kaulų lieka vietoje.

Klinikinis vaizdas

    

 • pagal bet kurį iš riešo judėjimo skausmas. Ir sudėtingesnis žalos, tuo labiau intensyvus skausmas.
 •   

 • patinimas.
 •   

 • pažeidimas rankų funkcija.
 •   

 • palpuojami jaučiamas pagal odos fragmentų kaulų fragmentų, crepitus veltinio.
 •   

 • Priklausomai nuo traumos pobūdžio įtakos galūnių išvaizdą – galimas išvaizdą auglių, odos pažeidimas, deformacijos.

perkeltų lūžis

Jei pacientas lūžis spindulys kompensuoti, tada iš naujo kaulų fragmentai yra atliekamas arba kad kaulų fragmentų pašalinimas per operaciją ir po taikomosios lietinio arba petnešomis. Galimybės taikyti įtvaras tikslas yra sukurti Ramybė šviesos sąnarius, užtikrinant sintezė kaulų. Norėdami tai padaryti, naudokite sunku tipo įrenginių. Šiuo atveju išieškojimo trukmė priklausomai nuo traumos sunkumo. Eksploatacija Pagreitina gijimą kaulinio audinio yra atliekami dėl to, jų Sujungimas metalinių plokštelių ir varžtais. Tai apsaugo perstūmimą kaulų fragmentų ir skatina jų koalescenciją.

Reabilitacijos

susigrąžinimo periodą po lūžio turi kelis etapus, kurių kiekvienas turi specialų rinkinį pratimų, kurie vykdo skirtingų tikslų.

Pirmasis etapas

Pratimai terapija imobilizacijos metu yra siekiama užkirsti kelią kontraktūrų vystymąsi, sąnarių teka šalinimas, atkurti pažeistus audinius. Atliekant gimnastikos trenerių rankas, jis stiprina raumenų skaidulas. Pacientas yra mokomi savarankiškai atlikti paprastus procedūras pažeistos rankos. Kompleksą sudaro pratimai pirštais, taip pat alkūnės ir peties sąnarius. Pratimai įvykdymoabotki riešo sąnarys po lūžių galima atlikti bet pradinę padėtį: stovint, gulint, sėdint.

Antrasis žingsnis

Gimnastika ties riešo sąnario ruožtu po pašalinimo gipso siekiama pašalinti standumą į mišinį, jo mobilumo atnaujinti. Pratimai padeda pagerinti kraujotaką užterštoje teritorijoje, padidinti metabolizmą, taip prisidedant prie geresnės mitybos sužeisti audinių, pagreitinti regeneracinius procesus. Kompleksą sudaro pratimai, sąnarių ir viršutinės galūnės pirštais. Paleidus mažą apkrovą kūno kultūros naudojamas.

Trečias žingsnis

Po visų priemonių, reikalingų riešo lūžio priėmimo, atkūrimas atliekamas trečiojo ir paskutiniojo laikotarpio reabilitacijos. Šiame etape, kompleksas terapinis fizinis pasiruošimas, apimantis tempimo pratimai, atsparumą, neapsunkinant. Pacientai skatinami daryti aerobika, sportuoju, paplaukioti. Ji stiprina raumenis ir raiščius spindulių pluošto jungtys, kuriant jis padidina judesio į bendrą kapsulės asortimentą. Be to, pacientas yra patariama imtis visą kursą masažo terapija. Jis gali gauti masažą arba apmokytas kvalifikuotas ir atlikti savarankišką masažą namuose. Reabilitacijos laikotarpis trunka šešis mėnesius per metus.

Pagrindinės taisyklės pratybų terapijos

įgyvendinimas medicinos komplekso reikalauja laikytis tam tikrų taisyklių. Tik tokiu atveju, jei dėl naudojimosi nauda bus didžiausia

    

 1. pradėdami kurti rankų poreikis trečią dieną po traumos.
 2.   

 3. Tuo pratybų metu negali išvengti stipraus skausmo atsiradimą. Jei jie buvo, yra būtina sustabdyti užsiėmimus.
 4.   

 5. Mokymo trukmė turi būti nuo pusvalandžio iki valandos.
 6.   

 7. Norėdami pasiekti maksimalų gydomąjį poveikį rekomenduoti fizioterapijos kursą (10 sesijų) ir sujungti mokymą su masažu.
 8.   

 9. pasikartojimų kiekvienos praktikuojančių numerisIJOS reikia didinti palaipsniui. Kai į sąnarių skausmas turėtų grįžti į tą patį stresą.

Pirmieji užsiėmimai turėtų būti atlikta prižiūrint instruktoriui prižiūrint, ne be reikalo našta sąnarį, nes tai turi neigiamų pasekmių į ūmų ir lėtai lūžio gijimo proceso forma.

Pratimai terapija po trūkio

Pratimai ant stalo

Jei norite atkurti rankų funkcija atlikti pratimus su stalviršio naudoti:

    

 1. Lieknas ant šepečio stalo, atlikti judesius, kuriais imituojamas fortepijonas žaisti.
 2.   

 3. Pakaitomis, būgnais savo pirštus ant stalo.
 4.   

 5. Čiaupai pirštai Mignąć atlikti judesius, kaip nuskaitymo vikšrai.
 6.   

 7. rinkti elementus (pieštukai, rašikliai, maži žaislai) išmėtyti ant stalo viršaus.
 8.   

 9. Įdėk savo ranką ant stalo, suspausti ir išskleisti kumščiais.
 10.   

 11. Sulenkite delnų kartu ir praleisti jų nuokrypis pakaitomis kairę ir į dešinę.

Įkrovos užduotis – atkurti originalią sąnarių judrumą. Taigi, jis bus sukurtas pažeistą sąnarį, standumą prarastą, atsigauti savo funkcinį pajėgumą.

terapija

Vandens

geras rezultatas suteikia pratimus šiltame vandenyje:

    
 1. Ištrinti šepečio krašto iki indai apačioje.
 2.   

 3. paleisti į vandenį skirtingų judėjimų šepetį (rotacijos, išlenkimą, suspaudimo kumštyje).
 4.   

 5. eilėje pakelti pirštus atsigaivinti.

Kiekvienas pratimas kartojamas 6-7 kartus.

Po 2-3 savaičių, ligoniams atlikta masažo pirštai skirti pagerinti kraujotaką. Pašalinus dauguma masažuojama zona virš ir žemiau traumos. Šios zonos yra naudojami klasikiniai metodai masažas. Iki regionas lūžis Naudojimo lengvas masažas, glostydama, trina. Po mokymų, instruktorius masažas atliekamas namuose.

Fizioterapija

Be to į įprastinį gydymą,apima vartojate vaistus, kurie skatina audinių regeneraciją, gydytojai rekomenduoja atlikti fizioterapiją. Ji apima:

    

 • elektroforezės;
 •   

 • UAD;
 •   

 • lazerio terapija;
 •   

 • purvo aplikacijos.

Procedūros pagerinti audinių Srauto, didina priklausomybės nuo narkotikų gydymo efektyvumą.

Kontraindikacijos pasinaudoti terapijos

Svarbu! Yra sąlygos, kai medicinos Contra įkrovimo, todėl jums reikia norint pradėti kurti bendrą tik pasitarus su gydytoju.

Našumo

Jūs negalite atlikti gimnastika adresu:

    

 • pūlingos ir uždegiminiai procesai;
 •   

 • ūminis alerginė reakcija srautas;
 •   

 • aukštos temperatūros;
 •   

 • defektai odą.

Po pašalinus uždegimo procese, taip pat pacientas stabilizavimas gali pradėti atlikti sudėtingus pratimus.

Mažas išvada

Tai reikia tinkamai gydyti riešo sąnario sužalojimų ir užbaigti visą kursą reabilitacijos po kančių lūžis. Pacientas privalo griežtai laikytis gydytojo rekomendacijų. Tik tokiomis sąlygomis bus palanki prognozė ligos ir komplikacijų rizika sumažės iki nulio.

už riešo sąnario po lūžių Pratimai

Po reabilitacijos laikotarpio laimėjimas yra svarbūs masažas ir pratimai riešo. Įkrovimo padeda atstatyti variklio funkciją, normalizuoja medžiagų apykaitos procesus audiniuose, sumažinti skausmą. Pratimai plėtros riešo privalo vykdyti tam tikras taisykles – kad palaipsniui didinti apkrovos tvarkingumą. Gimnastika apima aktyvaus ir pasyvaus judėjimus pirštų ir riešo sąnarių.

Pratimai: indikacijos ir naudojimas

Fizioterapija, turėtų vengti vairuoti trūkčioti, grubus jėgos panaudojimą, skausminga paspaudus ir tempimo.

dėvėjimo trukmė gipso į riešo suskaidytas daug natūralius procesus audiniuose. Todėl, masažo ir fizioterapijos pratimus rodomi šiomis sąlygomis:

    

 • aktyvių judesių vertus apribojimas;
 •   

 • neintensyviosios periodiškai skausmas;
 •   

 • potrauminio patinimas ir lėtinė hematoma;
 •   

 • raumenų silpnumo arba atrofija;
 •   

 • pažeidimas galūnių inervacijos, taip pat kraujo apytaka ir limfos tekėjimą;
 •   

 • pablogėjimas smulkiosios motorikos įgūdžius pirštais.

Gydomoji mankšta ir masažas paspartinti procesą atkurti pažeistus audinius.

Po radialine kaulo lūžio su slankiojimo ir be fizinio panaudoti terapijoje šių:

    

 • atkuria mobilumo ir rankų smulkiosios motorikos įgūdžius;
 •   

 • stiprina riešo ir pirštų falangų raumenis;
 •   

 • gerina medžiagų apykaitos procesus bendrame audinyje;
 •   

 • malšina skausmą ir patinimą;
 •   

 • skatina hematomos rezorbcijos;
 •   

 • apsaugo nuo kontraktūros išsidėstymą.

Grįžti į turinį

Kokios taisyklės dėl apmokestinimo įgyvendinti?

Mankšta po skaldytų ranką atlikti tik su gydytojo receptu. Prieš projektuojant ranką, jūs turėtumėte apsvarstyti šias taisykles:

    

 • Veikla turi vykti kasdien.
 •   

 • daryti, treniruotės, švelniai masažuokite kiekvieną falanga ir palmių prieš treniruotę.
 •   

 • Pratimai būtinai turi būti kaitaliojami su poilsio.
 •   

 • mokymas turi vykti skausmo nėra. Jei nemalonūs pojūčiai atsiranda nutraukti pamokas ir informuoti gydytoją.
 •   

 • galios apkrova yra rekomenduojama būti įvedami nuosekliai.

Po kaulo lūžio masažo procedūros turi būti susitarta su gydytoju.

Prieš masažas jums reikia laikytis šių rekomendacijų:

    

 • Judesiai atliekami į limfos tekėjimą iš iš falangų patarimų, riešo
 • žinoma.
    rankos raumenys turėtų būti maksimaliai atsipalaiduoti.

    

 • sesijos metu, skausmas neturėtų būti. Kai jie rodomi procedūra turi būti sustabdyta.

Grįžti į turinį

Ką pratimai yra veiksmingi po skaldytų ranką prie riešo sąnario?

Tradiciniai metodai

atkūrimo riešo lūžis apima šių rinkinį gimnastika:

    

 • gniaužyti-unclamping pirštus į kumštį, imituojančios “nagai».
 •   

 • lenkimą-išplėtimas aukštyn ir žemyn ir į šonus.
 •   

 • suglaustos rankas “užrakintas” ir padaryti judesius su savo rankas pats.
 •   

 • sumuštas mušamųjų grupės savo pirštus ant kieto paviršiaus ( “groti pianinu”).
 •   

 • Pakaitinis kėlimo pirštikaulių kai palmių tvirtai ant stalo.
 •   

 • valcavimo karoliukai pagalvėlės pirštų.
 •   

 • Pasitikimas mažus objektus – mygtukus, monetos.
 •   

 • maišymo grūdų.
 •   

 • paveržimas riešo iki distalinio falangos, mėgdžiodami caterpillar judėjimą.
 •   

 • raukšlių plastilino ar minkštu skudurėliu.
 •   

 • Jodinėjimas kamuolys, pasodinti rankomis.
 •   

 • Pratimai po nutrūkstančia rankos su lazda arba tūrį.

Grįžti į turinį

Joga terapija

po lūžių reabilitacijai gali vykti naudojant specialią techniką, kuriuo rekonstruotas riešo sąnario. Šie pratimai:

    

 • Lieknas būdas padėkite savo rankas po padais, šiek tiek didina jų. Tada švelniai atleiskite ranką, šiek tiek traukiant jungtį.
 •   

 • Get on your knees, kad sėdmenys paliesti kulniukai. Įdėkite savo rankas į kelius išlenkimas ir patraukite lėtai.
 •   

 • Lean delnus ant grindų ar sienos, gamyba palaipsniui nuspaudžiant paviršiaus taip, kad pratimo pabaigoje pasikliauti tik falangos. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį.
 •   

 • pratęsti ginklų Pirmyn, kumščiais suspaudė apie jogos sistemą (nykščio turėtų būti viduje) ir padaryti sukamaisiais judesiais katytėTEW.
 •   

 • spaudžiamas savo rankas kartu krūtinės lygyje ir lėtai pereiti prie juosmens, todėl įsitikinkite, kad rankos nebūtų išsklaidyta.

Ar Joga terapija rekomenduojama vykti prižiūrint instruktoriui prižiūrint.

Gaivinamasis masažas

Jei neveikia rankos nebuvo sudėtinga, sunkių (gniuždymo kaulų, raiščių plyšimo ar nervų), tai galima laikyti riešo masažas sau. Bendras sesija savęs masažas trunka ne daugiau kaip 15-20 minučių. Norėdami pradėti procedūrą turi būti tepamas ant odos su masažo ar kūdikių aliejaus. Jeigu gydytojas skyrė apie vaistinio tepalas naudoti, galite naudoti juos kaip savarankiškai masažas padidina kovos su narkotikais veiksmų. Tada, švelnus judesiai atliekami glostydama, dilgčiojimas, minkymo, punktas slėgio, šviesos tempimo. Masažas Jūsų rankas po kaulų lūžių, rekomenduojama prieš atlikdami pratimus ar fizioterapijos.

Pilnas komplektas pratimai riešo

parašyta “YouTube”:

išgydyti save “

Peržiūrų skaičius ne 315699

Related Videos

Atsisiųsti pilną fizinės terapijos pratimai riešo

Dalytis šiuo vaizdo

QR-Code yra URL adresas:

nuoroda į puslapį su vaizdo:

HTML nuoroda į puslapį su vaizdo:

Įterpti grotuvas:

Komentarai apie šį vaizdo įrašą:

Naujausi komentarai apie svetainę

Laikrodis ir parsisiųsti “YouTube” vaizdo įrašus aukštos kokybės.

6 geriausi pratimai riešo sąnarius

riešo sąnarys – artikuliacija distalinio galo spindulio kaulo dilbio šalia proksimalinės riešo kaulai. Funkciškai kompleksas yra dalis riešo, kuri apima papildomai prie riešo srednezapyastny, intercarpal, riešo, mezhpyastny ir distalinių radioulnar sąnarių. Šie sąnariai yra glaudžiai anatominės ir funkcinės vienybės.

PratimaiAš už riešo sąnarių

riešo sąnarys -. Distalinio galo dilbio proksimalinės spinduliu netoli riešo kaulųfunkciškai artikuliacija, yra dalis komplekso riešo, kuri apima ne tik riešo srednezapyastny, intercarpal, riešo, mezhpyastny ir distalinio radioulnar sąnarius. Šie sąnariai yra glaudžiai anatominės ir funkcinės vienybės.

Pratimai 1.

Pradinė padėtis – sėdint ant kėdės su gera nugaros prie stalo, kojos tvirtai prispaudžiamos prie grindų, rankos ant stalo krašto. Lėtai pakelkite delną, lenkimo savo rankas Riešo sąnario, tada grįžkite į pradinę padėtį. Pratimai gali būti atliekami su abiem rankomis vienu metu ar pakaitomis su kiekviena ranka.

Pratimai 2.

Pradinė padėtis – sėdint ant kėdės su gera nugaros atrama, kojos tvirtai prispaudžiamos prie grindų. Paimkite į rankas nedidelį putų kamuolys, lėtai išspauskite jį tvirtai ir lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Daryti tą patį su kita ranka.

Pratimai 3.

Pradinė padėtis – sėdint ant kėdės su gera nugaros atrama, kojos tvirtai prispaudžiamos prie grindų, rankos (nuo alkūnės iki riešo su) guli ant šlaunų, rankų laisvai atsipalaidavę kabo palei blauzdos. Lėtai pakelkite rankas, tada grįžkite į pradinę padėtį. Pasukite vertus, delnai į viršų, ir pakartokite pratimą.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Pratimai 4.

Pradinė padėtis – sėdint ant kėdės su gera nugaros atrama, kojos tvirtai prispaudžiamos prie grindų; arba stovi tiesiai, kojos skleisti pečių plotyje, rankos šiek tiek išlenktas alkūnių. Pakelkite ranką į priekį ir į viršų, delnai, o žiūri. Pasukite šepetėlį į dešinę ir tada į kairę, išlaikyti savo horizontalią padėtį. Tas pats daroma sukant delne iki.

Pratimai 5.

Pradinė padėtis – sėdint ant kėdės su gera nugaros atrama, kojos tvirtai prispaudžiamos prie grindų; arba stovi tiesiai, kojos plitimo pečių plotyje, rankos sulenktos alkūnės, rankos yra nuleistas. Lėtai traukite šepetėlį pirmyn ir išspausti pirštais į kumštį ir atlikti sukamuosius judesius kutai, pirmąjį pagal laikrodžio rodyklę ir tada rodyklę.

Pratimai 6.

Pradinė padėtis – sėdint ant kėdės su gera nugaros atrama, kojos tvirtai prispaudžiamos prie grindų; arba stovi tiesiai, kojos plitimo pečių plotyje, rankos patalpinto prie 45 ° iki kampu liemens. Tuo pačiu metu pasukti šepečiai pirmasis laikrodžio rodyklę, tada prieš laikrodžio rodyklę. paskelbta econet.ru

Kaip tai? Tada mus paremti Laikykite

Visas asortimentas kineziterapijos pratimai riešo

lūžių, išnirimų ir patempimų iki riešo srityje yra dažnai pakanka ir ženkliai apriboti kasdienį gyvenimą. Greičiau atkurti rankų funkcija bus reguliariai atlikti pilną pratimų mankštos terapijos reabilitacijos riešo sąnario. Gimnastika yra skirtingas priklausomai nuo sužalojimo ir jo savybes amžiaus.

Bendrosios metodai reabilitacijos

Gydymas ir reabilitacijos priklausys nuo vyraujančių simptomų, yra žalos, komplikacijų buvimo. Pagal statistiką, dažniausiai tai atsitinka lūžis radialinio kaulo tipiškas skyriuje – katedroje netoli riešo. Ši žala paprastai įvyksta rudenį, daugiausia dėmesio skiriant galinis iš delno.

lūžis būtinai imobilizavimo, ir kai kuriais atvejais, chirurginis gydymas: atviro traumos, maišymo fragmentus, infekcinę proceso vystymąsi. Lygiagrečiai paskirti vaistai analgetiko, priešuždegiminiais vaistais, antibiotikų, hondroprotektorami, kalcio papildų. Kai plyšimas sausgyslių ir raumenų, taip pat reikia chirurginės intervencijos ir tvirtinimo įtvarai skyrimo.

pratybų terapija ir paprastai masažas prasideda trečią dieną žalos kvėpavimo, ideomotor ir isometriesble būdai. Aktyvūs užsiėmimai galimi po 2 savaičių.

Kontraindikacijos pasinaudoti gydymo traumos sąnario yra:

    

 • šokas;
 •   

 • gausiai hemoragija;
 •   

 • kraujagyslių pažeidimo ar nervo kamieno rizika;
 •   

 • Skausmo intensyvumas;
 •   

 • Infekcinės komplikacijos;
 •   

 • sunkios ligos vidaus organų.

Užduotys ir etapai mankštos terapija po lūžių dilbio

Pagrindiniai klausimai, kuriems taikomi naudotis dilbio ir plaštakos po lūžio, sumažėjęs paspartinti gijimo procesą raumenis. Tai pasiekiama šiais mechanizmais:

    

 • Atkurti kraujotaką užterštoje teritorijoje;
 •   

 • mažinimas patinimas po skaldytų ranką;
 •   

 • greito Kaliaus formavimas;
 •   

 • mažinimas uždegimui ir skausmui;
 •   

 • Atkurti raumenis ir sąnarių judumo rankas po ilgo imobilizacijos, prevencija kontraktūros.

Pratimai terapija įvairiuose etapuose turi savo charakteristikas ir siekti skirtingų tikslų.

Aš žingsnis imobilizacijos

Tai yra pradinis etapas reabilitacijos, kuris paprastai prasideda 3 dienas po traumos, į tą laikotarpį, kai taikoma galūnių lietinio arba kitos imobilizuojančiomis prietaiso. Pagrindiniai uždaviniai ankstyvuoju laikotarpiu:

    

 • Pašalinti patinimą;
 •   

 • Norėdami pagerinti kraujotaką, atsižvelgiant į dilbio ir plaštakos laivais;
 •   

 • aktyvuoti medžiagų apykaitos procesus ir raumenų sistemos viršutinės galūnės;
 •   

 • skatinti regeneraciją.

Kai pasinaudoti šiame etape svarbu būti atsargūs, ne provokuoti kaulų fragmentų poslinkis, o ne pabloginti situaciją.

II etapas postimmobilizatsionny

sąlygos dėvėti apskrito gipso tvarstį arba kitų panašių struktūrų yra apibrėžta atskirai ir kontroliuoja XRD duomenimis. Paprastai tai turėtų būti dėvimi 2-3 mėnesius. Po imobilizacijos nutraukimoir keičia kaip ji naudojasi ir jos pagrindiniai tikslai ir uždaviniai:

    

 • Norėdami atkurti kaulų, raiščių ir raumenų vientisumą;
 •   

 • Grįžti į raumenų stiprumo ir efektyvumo;
 •   

 • Pagerinti mobilumo ir lankstumo riešo sąnario našumą;
 •   

 • Tinkinti šepetys įprastų kasdienėje veikloje.

Kaip sukurti liejant

galūnę

Ankstyvą atkūrimo laikotarpiu, kai rankos yra dar fiksuotoje padėtyje, pratimai riešo sąnario po lūžių ar kitų traumų vystymuisi yra švelnus pobūdžio ir turi įtakos tik pirštų, alkūnių ir pečių sąnarius. Mokymų trukmė neturėtų viršyti ketvirtį valandos. Labiausiai veiksmingas ir saugus apsvarstytas kvėpavimo pratimai, ideomotor ir izometryczne gimnastikos elementai.

gydymas kvėpavimo technikos

kvėpavimo pratimai leidžia pašalinti skausmą, sočiųjų pažeistus audinius su deguonimi, greitinančių jų regeneraciją. Yra 2 skirtingų kvėpavimo technikos, kad jums reikia išmokti į gydymo procesą:

    

 1. diaphragmatic kvėpavimo. Atsigulkite ant nugaros, padėkite vieną ranką ant savo pilvo, kita – ant krūtinės. Dėl įkvėpti turėtų perkelti tik ranką ant jo pilvo, kiti nejuda. Jei dėl įdėti įtvarai taip sunku vertus, naudoti kitą metodą. Tais pačiais gulint, sulenkite kojas į skrandį, kuris turėtų pakilti iki kvėpavimas, Exhale – įsitraukti. Po maksimalaus iškvėpimo sulaikykite kvėpavimą kelias sekundes.
 2.   

 3. krūties kvapas. Kaip ir pirmajame variante, teptuku yra įdėti ant krūtinės, o antrasis – dėl pilvo raumenis. Tik dabar įkvėpimo rankos turėtų padidėti nuo kraštų. Kitas būdas yra atliekami gulint ant jo pilvo su tarpšonkaulinių raumenų apkrovos buvo daugiau. Įkvepiamo viršutinės sekcijos kūno aiškiai turėtų būti panaikintas, nes jei “stumti” nuo grindų, Exhale sugrįžti.

IdeomotorPratimai

Tai psichikos mokymo rūšis, kai gimnastikos elementai dirbo tik psichiškai. Nervų impulsai yra suformuota tuo pačiu metu skatinti periferinio nervo ir reguliuoti kraujagyslių tonusą. Turime aiškiai įsivaizduoti Imobilizuotas rankos judesius, atliekant konkrečias užduotis:

    

 • sulenkimą ir išplėtimas tuo riešo;
 •   

 • šepečio sukimosi;
 •   

 • suspaudžiant ir unclamping pirštus į kumštį;
 •   

 • pasuk dilbio į vidų ir į išorę.

Jei ideomotor mokymo metu pajusite nevalingi tampyti atskirų raumeninių skaidulų, rankoje šilumą, ir padidėjęs širdies susitraukimų dažnis, tada darai pratimus teisingai.

Dėl raumenų stimuliacija nejudinant

Izometriniai pratimai riešo sąnario po lūžio būdingas streso raumenys rankos ir dilbio, be aktyvaus judėjimo galūnių:

    

 1. gulint spaudimą dėl paramos iš pradžių tik ranką, tada visi iš dilbio.
 2.   

 3. Dabar įsivaizduokite, kad ant jo ranka kažką sunkus, ir bandyti pakelti ją nuo atsparumo.
 4.   

 5. Make ji atrodo taip, tarsi jūs norite išspausti jo ranka didelį tvirtą objektą.
 6.   

 7. imituoti dilbio apsisukimai vidų ir į išorę per pasipriešinimo.

Vykdydama šias užduotis, įsitikinkite, kad jūsų ranka tikrai ne pradėti judėti, jis gali sukelti komplikacijų.

Naudinga Video – veiksmingas rinkinys pratimai riešo

Postimmobilizatsionny laikotarpis, po poslinkio arba įtrūkimų

reabilitacijos po to, kai spinduliu lūžio nesibaigia su jo siūlės. Nepaisant to, kad normaliai kaulų struktūrai atkurti, po ilgo priverstinio pozicijos funkcija galūnės kenčia labai. Taip yra dėl raumenų atrofijos, praradimo teisingų algoritmas judėjimų, sumažėjęs jaudrumą nervų skaidulų.

Medicinos kompleksas nuėmus tinką

Pirmasis Trenirovki turėtų trukti ne ilgiau kaip 15 minučių, tada jų trukmė ir intensyvumas gali būti palaipsniui didinama, sujungti įvairių sporto šakų įrangą.

    

 1. suspausti kumštį su vėlesniu poilsiui.
 2.   

 3. Savo ruožtu prijungti nykščio trinkelėmis su poilsio.
 4.   

 5. Mes prijungti šepetį į pilį ir ištiesti jiems atskirai, ir tada, priešingai, mes spauskite juos nuo vienas kito.
 6.   

 7. mėgdžiodami groti pianinu.
 8.   

 9. Lenkimo ir ištiesinti ranką tuo riešo sąnario.
 10.   

 11. Atlikti sukamaisiais judesiais su šepečiu.
 12.   

 13. paplokit priešais krūtinės ir nugaros.
 14.   

 15. Įdėkite ranką ant stalo viršaus krašto. Pakaitomis, padėkite jį ant stalo tada delną, galinėje pusėje.
 16.   

 17. Kata rutulys, pasodinti pagal delnų paviršiaus.
 18.   

 19. susieti batraiščių.

Vandens gimnastika

efektyvus būdas susigrąžinti ties riešo sąnario ruožtu yra terapinis mankšta baseine, nes mažesnė jėga svorio palengvina daugelio judėjimų:

    

 1. Suspausti panardintas ranką į kumštį ir pasukti ją ratu.
 2.   

 3. Nekoncentruoti pirštai važinėti iš ir sujungė.
 4.   

 5. ir vėliau atlikti galinio ir delnų išlenkimą plaštakos.
 6.   

 7. Padaryti banguoti judesio pirštais.
 8.   

 9. Dabar imituoti Falistość sankaba lenktinius rankas.
 10.   

 11. dangos iš vandens, ploja vietinės mūsų rankas.

Yra keletas naudingų pratimų riešo lūžis, kuris gali būti atliekamas vonios:

    

 1. Lobizmas ir ledo kamuolius Prie vandens paviršiaus.
 2.   

 3. Spaudimas kempine.
 4.   

 5. Perkraustymo smulkiems daiktams ant vonios dugno.

Ergoterapija namuose

Ergoterapija leidžia pacientui atgauti smulkiosios motorikos įgūdžius po radialinio lūžio ar sausgyslių traumų ir raumenų, taip pat gebėjimą grįžti į profesionalų ir vartotojų aktyvistasnosti:

    

 • Lepim skaičiai iš plastilino arba molio;
 •   

 • nubrėžti pieštuko ar šepečiu;
 •   

 • groti pianinu;
 •   

 • pateikti prašymus;
 •   

 • Mes siuvinėti ar megzti;
 •   

 • Siuvimo minkšti žaislai;
 •   

 • Ciklas per mažų mechanizmų.

variantai gali būti daug, kiek tokia veikla yra malonus.

bet kokios pataisomojo pobūdžio gydymas gali būti atliekamas tik dėl vidutinio, tolerantiški skausmo fone. Jei skausmas yra ūmus ir sunkus, okupacija turi sustoti ir apie tai pasakykite gydytojui.

susigrąžinimo periodą

Tai yra galutinis etapas reabilitacijos, kuri orientuota į didinant judesio diapazoną į bendrą, raumenų ir susigrąžinimo raumenų jėgą, įsisavinimas subtilius judesius. Per šį laikotarpį, taip apkrova galūnės:

    

 • Pratimai su virve ir gimnastikos lazda;
 •   

 • geležinkelio šepetys taikant tradicinį ekspandera arba giroskopo;
 •   

 • Pamokos iš blogėja, buvo leidžiama svarmenimis, kurių svoris yra 2-4 kg naudojimą;
 •   

 • tempimui galūnių;
 •   

 • galandimo Buitinė įgūdžiai – susiejimas batraiščių, atidarymas Spynų ir vyrių, maisto maišymas, ir tt.
 • .

Žaidimai – fizinė terapija po riešo sąnario lūžio po pašalinimo iš gipso

Masažas po traumos

Masažas gali pagerinti kraujo ir limfos cirkuliacija žalos srityje metabolizmas yra įjungtas, nervinių galūnėlių stimuliacija ir pagreitinti audinių regeneraciją. Ši procedūra yra paprastai duodama per pirmąsias kelias gydymo dienas prieš kineziterapijos parengti raumenis streso.

Masažas ir savarankiškai masažo būdai yra šie:

    

 1. braukymas. Atliekamas lengvai, be spaudimo iš periferijos į centrą.
 2.   

 3. Šlifavimo. Tai yra daugiau aktyvus įtaka, kurioje viršutinius sluoksnius odos yra perkeliami skirtingomis kryptimis.
 4.   

 5. minkymo. minkyti preimuschestvenno palmių raumenis, taip pat zonoje aplink alkūnės ir pečių sąnarius.
 6.   

 7. virpesių. Masažuotojas imituoti vibracinis Pasiūlymas pirštais užspauskite surinkti.
 8.   

 9. Spaudimas. Intensyvus spaudimas delnų paviršiaus ranka. Atliekamas atsargiai.

Fizioterapija yra svarbu ne tik reabilitacijai po traumų, bet ir riešo sąnario įtakos artrozės. Reabilitacinis gydymas, jei reikia, turėtų sujungti chirurginės korekcijos, imobilizavimo, vaistai paramą, kineziterapijos, masažo ir fizioterapijos. Tik visapusiškas požiūris gali pasiekti norimą rezultatą.

TOP-17 kineziterapijos pratimai riešo sąnario kontraktūros

Programavimo

traumos ir ligomis, riešo sąnarių sutrikimus sukelti susitraukimus dilbio raumenis. Tai veda prie jo susitraukimo. Šis terminas reiškia bendrą būklę, kurioje asmuo negali sulenkti arba ištiesinti ranką visu pajėgumu. Tai gali būti sukeltas susitraukimo sausgyslių, raumenų ligų, kaulų lūžių vertus, smegenų hemoragija, pažeidžiant radialinio kaulų vientisumą, skausmo reflekso, pailginto imobilizacijos rankas, artritas, dega 2-3 laipsnių, diabetas, smegenų paralyžiumi.

rankas

Gydomoji mankšta ir masažas padės atkurti buvusį sąnarių judrumą po traumos, taip pat subalansuoti antagonisto raumenų, lenkiamieji ir tiesėjų galia, padidėjo sąnarių mobilumą.

Tikslai ir uždaviniai kineziterapijos

terapija

Pratimai – tai fizinių pratimų, skirtų gydymui ir profilaktikai kontraktūrų ir kitų patologijų serija. Jos taikymas turėtų būti pradėtas pooperaciniu laikotarpiu, vadovaujasi specialisto paskyrimą.

vykdo tikslai:

    

 1. išsaugojimas ir normalizuoti riešo sąnario;
 2.   

 3. raumenų sistemos stiprinimas;
 4.   

 5. patobulinimasstruktūra ir bendras organizmo būklę.

pratybų terapijos tikslas, surengti kursus, kuriais siekiama išlaikyti variklio aktyvumą riešo, taip pat visų savo funkcijų atsigavimą.

Nustatymas tikslų priklauso nuo gimnastika:

    
 • paciento amžiaus;
 •   

 • pobūdžio ir stadijos ligos;
 •   

 • charakteristikos organizmo ir gretutinės ligos pacientui, buvimą;
 •   

 • fiziniai gebėjimai.

Pasyvūs Gimnastika su Dupuytren’o kontraktūra

Dupuytren’o kontraktūros yra labiausiai sunku forma patologijos šepečiu kaip sveikas, audiniai yra transformuojami į fibrozinio audinio, trukdo judėjimo procesą. Tai lėtai progresuojantis procesas sumažina riešo mobilumą, mažinant šepetėlio ryšulius elastingumą.

Žodynas algoritmas atstovauja vienas po kito einančių judesiai atliekami sklandžiai ir be staigių atakų. Gimnastika lydi masažas, todėl raumenys ir elastinga audinio. Jis turi būti kartojamas visą dieną 5-6 kartus. Pratybų trukmė turėtų būti 15-20 min.

Kaip sukurti riešo sąnario su Diupiuitreno kontraktūra

    

 1. Pacientas galūnių ant stalo taip, kad palmių susiduria kūną. Tuo pačiu metu reikia raumenys turi būti atsipalaidavę.
 2.   

 3. Suimkite kita ranka tuo riešo srityje dilbio, nykštys turėtų būti ant masažuojamas pusėje, o kiti keturi – Kita vertus.
 4.   

 5. Kitas, minkyti sukamaisiais judesiais visą paviršių nuo riešo iki alkūnės. Mes atliekame tai manipuliavimas turėtų būti 5-7 minutes.
 6.   

 7. Toliau, toliau masažuoti kitą pusę dilbio. Jūs turite atlikti šviesos sukamaisiais judesiais manipuliacijos su keturiais pirštais į riešo iki alkūnės kryptimi. Tai turėtų užtrukti 1-2 minutes.
 8.   

 9. Kitas, masažo šepetys pirštai, paspaudus ant jų, pradedant nuo nago ir delno. Taigi NachiRiteris manipuliacijos su nykščiu ir pirštas apdaila. Pirma, spaudimas ant nugaros ir jos pusėje, – po to, šonuose. Kiekvienas pirštų masažas 15-30 sekundžių.

Bendras rinkinys pratimai

Kai lenkimo kontraktūra riešo sąnario rekomenduojama atlikti pratimus rinkinį, įskaitant skirtingomis kryptimis teptuku pratęsimo. Pacientas turi būti įstatytas. Pratęsimas kontraktūra metu atliekamos tą pačią pratimą, tačiau per lenkimo šepečiu. Šiuo atveju, juda sklandžiai vardo į aktyvių judesių, pasiekti aukščiausią įmanomą sąnarių judrumą.

Pagrindinės gimnastikos pratimus riešo sąnario kontraktūra:

Vaizdo LFK

vaizdo rodo visus šiuos pratimus.

Kartu vartojant

masažas tikslai:

    

 1. atkurti mobilumą;
 2.   

 3. padidėjęs kraujo srautas;
 4.   

 5. pagerinti audiniuose medžiagų apykaitą.

Yra kelios masažo būdai. Tokiu atveju paciento rankos gali būti ant ritinio arba ant stalo. Jis taip pat yra priimtinas masažuoti sąnario laikydami ją aukštai. Masažuotojas, bet kuriuo atveju, nustatyti paciento galūnę rankoje.

Kaip masažuoti riešo sąnarys:

    

 1. ranka ir pirštai masažuotojas yra ant paciento galūnės nugaros, su nykščiu viršelių ji.
 2.   

 3. Pagamintas glostydama delną ir pirštus tą pusę, iš jų pagrindo iki riešo.
 4.   

 5. Kitas, terapeutas turi įpareigoti ant dilbio ir padaryti sraigtinis judėjimą. Šis keitimas būtų atliekamas pakaitomis su kiekvienos pusės.
 6.   

 7. masažuotojas daro trina rankas nuo pirštų ir pereiti prie dilbio. Tada gamina presavimo insultas su elementais pavaržą.
 8.   

 9. pateikdamas savo nykščius ant riešo pusėje, masažuotojas atlieka šlifavimas, gniaužyti paciento riešą.
 10. Po to jis atlieka braukymas apskrito kelyje, užfiksuoti paciento pirštai ir riešo bendrą clasping smilių ir nykštį gamina radialinės kraštas šlifavimo.

Galite pakaitomis šiuos pratimus su smūgių, aktyvių ar pasyvių judesių ir atlikti linijų ir spaudimą. Tačiau mes neturėtume tuo pačiu metu sukelia paciento skausmą.

skausmas sumažinimas yra vienas iš pagrindinių tikslų gydymo, nes skausmas sukelia apsauginių kontraktūros išvaizdą. Norėdami pašalinti šį reiškinį nustatyti fizinę terapiją (analgetikų elektroforezės, ultragarsas).

fizinės terapijos pagrindas yra srovė, kuri įsiskverbia į odą, šildo jį ir pagerinti kraujo apytaką organizme naudojimas.

Kaip dalis fizioterapija gali eiti ultravioletinė šviesa “. Procedūros esmė yra odos dirginimas, kol paraudimas naudojant elektromagnetines bangas iki 400 nm. Kaip jų įsiskverbimą į odą audinių rezultatas įvyksta medžiagų, kad sumažinti skausmą koncentraciją.

Procedūra yra atliekama taip:

    

 1. pacientas atsisėda;
 2.   

 3. jo rankos patenka į specialų aparatą, kuris generuoja ultravioletinių spindulių;
 4.   

 5. kas kelias minutes, padidinti dozę;
 6.   

 7. Po atšilimo ir odos paraudimas prietaiso yra išjungtas.

procedūra atliekama 5-10 minučių. Tai naudinga, kad mažina nervinių galūnėlių jautrumą ir sumažina uždegimą. Rekomenduojama pakartoti per mėnesį per dieną ar kiekvieną dieną. Vienas kursas apima 5-6 sesijų.

Taip pat paskirtas magnetinė terapija “. Ji gali daryti analgetinį ir priešuždegiminiu poveikiu. Šiuo tikslu, individualių gydymo kursų su specialia įranga padeda kurti.

Jei nėra patinimas ir uždegimasJis gali būti atliekamas kasdien terminis apdorojimas, naudojant parafiną. Dėl šios medžiagos yra taikomos ant riešo 20 minučių. Šis perdirbimas turi būti atliekamas 6-10 dienų.

Taip pat atliekamas (purvo, druskos vonios). Ranka būti panardintas į tirpalo, paruošto iš šilto vandens ir druskos. Gauk galūnę po 15-20 minučių. Gydymo kursas yra 10-15 dienų.

Kontraindikacijos

Yra kontraindikacijos praktikuojančių gimnastika tuo riešo sąnario kontraktūra:

    

 1. pažeidimas paciento psichika;
 2.   

 3. padidėjusi kūno temperatūra;
 4.   

 5. Aukštos skausmas;
 6.   

 7. buvimas ar grėsmė kraujavimas;
 8.   

 9. trombozė;
 10.   

 11. hipertenzija;
 12.   

 13. embolija;
 14.   

 15. metastazių buvimas;
 16.   

 17. lėtinės ligos negrįžtamas.

Ligos sukelti kontraindikacijas masažas

    

 • širdies ir kraujagyslių;
 •   

 • raumenų ir skeleto sistema;
 •   

 • kvėpavimo sistema;
 •   

 • nervų sistema;
 •   

 • virškinimą;
 •   

 • reprodukcinė sistema.

Taisyklės atkurti sąnarių gali svyruoti nuo kelių savaičių iki 1 metų, priklausomai nuo žalos laipsnį. Jei asmuo nuolat koncertuoja Kineziterapijos pratimai, gali būti perpus šį laikotarpį.

Kai tik žmogus užaugęs, iš antrinių fiksuoto kontraktūros formavimosi prie riešo sąnario rizika išlieka didelė. Jų susidarymas priklauso nuo individualių parametrų paciento, taip pat jo neuropsichiatriniu sąlyga.

Kai kuriais atvejais pacientai gali būti įrodyta, laikydami selektyvus neurotomy variklio filialas vidurinis nervas.

Vaizdo (paspauskite žaisti).

Efektyvus gydymas kontraktūrosriešo sąnarys su kineziterapijos pagalba numato atitikties taisyklių:

    

 1. Ankstyvas problemą.
 2.   

 3. Individualus parinkimas kombinuotųjų pratimai kineziterapijos.
 4.   

 5. parinkimas papildoma terapija, kaip masažas, parafino vonios ir kitus metodus.
 6.   

 7. Būtina atsižvelgti į kontraindikacijas praktikuoti kineziterapiją.
 8.   

 9. Norėdami išvengti šalutinis poveikis pratybų terapija rekomenduojama laikytis grafiko ir planuojama atitikti dažnumo metodus.
Lagranmasade